• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

2017-й - рік якої тварини за східним календарем?

Як же швидко летить час ... Представники східного календаря змінюють один одного. 12 знаків тварин і 5 кольорових стихій формують шістдесятирічний цикл Китайського традиційного календаря. Кожен представник східного знака на якомусь непоясненному для людського розуміння рівні впливає на долі людей. Саме тому дуже важливо знати, хто покровитель року, щоб як слід підготуватися і зустріти його у всеозброєнні.
2017-й - рік якої тварини за східним календарем

2017 якої тварини за східним календарем Давайте розбиратися.

З 28 січня 2017 року розпочинається час Червоного Вогненного Півня. Завершиться рік 16 лютого 2018. Що ж він нам приготував На що розраховувати в цей рік Які дії зробити, щоб гордий, педантичний і злегка егоїстичний Вогняний Півень був до нас прихильний
Характеристика Вогненного Півня

Перш за все, потрібно пам'ятати 2017 рік - рік кого. Червоний Півень перебуває під знаком активної планети - Марса. А це обіцяє нам величезну кількість подій. До калейдоскопу подій додамо забіякуватий, здрастуй, самовпевнений і ревний характер Півня - отримаємо дуже насичений рік, в якому нікому не доведеться нудьгувати.

Акуратний, але іноді грубуватий Вогняний півень любить браваду, обожнює знаходитися в центрі уваги, його вогненний жар не дасть ні хвилини спокою. Енергійність і темпераментність допомагають йому вийти з будь-якої колотнечі з мінімальними втратами (а то і зовсім без них). Півні за своєю природою - лідери, тому не дивно, що вони амбітні, авторитарні і запальні. А якщо до цього коктейлю особистісних якостей додати рідкісне працьовитість - можна здогадатися, чого чекати в цьому році. Так, Півень вимогливий, але справедливий, він не перекладає свої обов'язки на інших. Так що якщо ви готові докласти зусиль, можете розраховувати на удачу!

Стихія і колір 2017

Кольором 2017 року - червоний. Стихія цього року - вогонь. Китайські мудреці вважали, що червоний колір - це безперервний рух енергій. Але енергія рухається не по прямій лінії, а по спіралі вгору. А це означає 2017 рік відрізнятися неймовірним прагненням до успіху. Кар'єристів чекає стрімкий зліт по кар'єрних сходах, заповітні мрії збудуться, найпотаємніші бажання здійсняться! Вогняний півень подбає про ваш відмінне здоров'я і самовдосконаленні. Але не варто перекладати свої обов'язки на тендітні плечі покровителя року. Ретельно стежимо за своїм здоров'ям, вчасно звертаємося до лікаря за консультацією, харчуємося збалансовано, дружимо зі спортом, працюємо з задоволенням. Тільки так, і ніяк інакше! Простіше кажучи - живемо в своє задоволення!

З чим асоціюється червоний колір Правильно, з любов'ю, пристрастю, палкістю і сексом. Так що галантний Червоний Вогняний Півень гарантує дуже насичений в романтичному плані 2017 рік. Закохані зіграють запаморочливі весілля, сімейні пари згадають, з чого починалися їхні стосунки, а ті, хто досі перебувають у пошуку своєї другої половинки - обов'язково знайдуть свою любов.

І пам'ятайте, що червоне полум'я - це неймовірна сила. Удача буде вашим вірним супутником тільки в тому випадку, якщо ви будете впевнені в собі. Усі сумніви - геть! Летіть назустріч нового, незвіданого, не бійтеся змін. Адже все, що не робиться, - на краще!

Ось ми і розібралися: за східним календарем 2017 рік - рік якої тварини. Мудрі китайці називають знак Півня «курочкою, що клюють зерна», а в'єтнамці - «курчам».

Залишається згадати, що Півень - найбільш товариська і витончений знак східного календаря. Тому сміливо заводите нові знайомства, закохуйтеся і будьте красивими!
загрузка...
2017-й - рік якої тварини за східним календарем?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають