• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитину

Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитину


2017 рік – це час, коли влада переходить в руки Вогняного Півня, символу, який вважається одним з найбільш цілеспрямованого, вправного, енергійного, і при цьому дуже домашнім і привабливим. Ось чому, якщо ви чекаєте поповнення в цьому році, то до вибору імені для вашого малюка слід підійти з усією обережністю і серйозністю, адже погодиться ім'я для людини – це її провідна зірка на всьому життєвому шляху.


Багато вважають, що вибрати ім'я для свого малюка – це досить проста справа, але насправді, кожне з імен має свою таємницю, опис та характеристику, яка в свою чергу робить свій певний вплив на його життя і долю.


Саме тому гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік є не тільки однією з обговорюваних тем серед молодих батьків та бабусь у тому числі, але і просто дуже пізнавальна і цікава. Адже погодьтеся красивих імен багато, а вибрати треба щось одне.


Як назвати дитину – поради та рекомендації.


Погодьтеся, якщо уважно вивчити всі поради і рекомендації, то вибрати ім'я стане набагато простіше і легше. Що ж це за поради, про які повинен знати кожен?

Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитинуНазвати дитину по даті народження і за церковним календарем. Згідно зі статистикою, це один з найпопулярніших способів, до якого батьки найчастіше вдаються. Кожен день у церковному календарі присвячений певному святому, тому якщо орієнтуватися за цим способом, то ви ще й вибираєте ангела-хранителя свого малюка.

Назвати дитину за знаком зодіаку. Якщо ви багато уваги приділяєте гороскопам і астрологічним прогнозам, а також вірите в такі передбачення, то найбільш правильним стане прислухатися до поради зірок і планет.

Спираючись на психологічні характеристики імені. Напевно, не всі знають про те, що ім'я здатне надавати свій певний вплив на людину і його характер. Саме тому не варто поспішати, а краще всього, як можна більше дізнатися і зібрати інформацію про вибране і сподобане вам імя.


Але, незважаючи на всі поради, кожені батьки хочуть і бажають, щоб ім'я його дитини було по-справжньому красивим, незвичайним, а головне, модним і сучасним. Що ж робити в цьому випадку? Правильно, краще уважно вивчити рейтинг та список найбільш популярних імен для хлопчиків і дівчаток, що значною мірою полегшить завдання вибору.


Імена для хлопчиків в 2017 році.
Найпопулярніші імена 2017 року. У список увійшли Марк, Костя, Тимур Артем, Микита, Аркадій, Яків, Віктор.

Імена, які додадуть вашому маляті ще більше енергії, врівноваженості та впевненості у своїх силах. Це Едуард, Данило, Платон, Паша, Роберт, Вадим.

Товариськість і життєрадісність вашому хлопчику нададуть наступні справжні чоловічі імена.

1. Іван.

2. Василій.

3. Леонід.

4. Олег.

5. Родіон.

6. Валерій.


Владними і напористими по праву можна вважати такі імена, як Матвій, Дмитро, Андрій, Іван, Ілля.


Якщо ви хочете, щоб ваш хлопчик був допитливим, завжди досягав поставленої перед собою мети, то найбільш правильним буде зробити вибір серед таких імен. Це Григорій, Богдан, Арсеній, Денис, Степан, Михайло, Олексій, Тимофій.

Рідкісні чоловічі імена. У 2017 році в цей список увійшли імена Єлисей і Олександр.

Ім'я для дівчинки.


Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитину


Якщо у вас дочка, то в 2017 році варто придивитися до наступних імен і їх характеристиками.1.Врівноваженість і енергія – це Катя і Тамара, Карина і Вероніка, Іра і Діана.
2.Працьовитість, комунікабельність, радість, сміх і веселощі – все це зосередилося в таких іменах, як Світлана, Оля, Поліна, Аліна, Елла, Люда і Валерія.
3.Особистість з твердим і владним характером, це, насамперед, Таня і Яна, Даша і Олена, Люба і Рита, Уляна, Жанна та Альбіна.
4.Рідкісні імена на 2017 рік – Катя, що означає і символізує «чиста» і Ліза, яка є справжнім королівським іменем.

Так, вибрати ім'я дитині не таке просте заняття, як здається на перший погляд, тому не варто поспішати, а краще все гарненько обдумати і зважити, щоб в майбутньому ваш хлопчик чи дівчинка були вам вдячні за обране ім'я.

загрузка...
Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитину
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають