• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

2017 рік якої тварини?

2017 рік якої тварини На чому ґрунтується китайський місячний гороскоп на 2017 рік
2017 рік якої тварини

У наш непростий час, в пошуках віддушини деякі росіяни звертаються до східних прогнозам, що ґрунтується на 12 тварин стародавньої китайської астрології-міфології. Цілком можливо, що в цьому є певний сенс, тим більше, що події останніх років підтверджують, що історія повторюється з певною циклічністю. Кожен знак зодіаку відповідає році китайського місячного календаря і в деякій мірі залежить від місця розташування планет, в той чи інший період.

Як вважали древні китайці, за їх східним календарем, саме сузір'я, зірки і планети впливають на світопорядок і особливо долю людини, наділяючи кожного окремо унікальними рисами характеру і властивості натури. Сучасні росіяни намагаються приміряти на себе абстрактні мірки, притягуючи за вуха можливі подібності характерів і проводячи аналогії з великими людьми, народженими в той чи інший астрологічний цикл.

Наприклад, у відповідній циклічності у рік Вогняного Півня народилися великі воєначальники: А. В. Суворов, І. Конєв, І. Баграмян, гідні люди: Сократ, В. Павлов, М. Пришвін, А. А. Громико, люди мистецтва: Вагнер, Е. Джон і т. д. Ми можемо познайомитися з біографією цих людей і відшукавши аналогією зі своєю долею, вирішити, що ми народилися не в той час і не в тому місці, але це вирішувати не нам! За задумом Творця, кожна людина в той чи інший період історії, знаходиться на потрібному місці, а нам лише потрібно реалізувати закладені в нас можливості. І в цьому, можливо нам допоможе китайський місячний гороскоп.

Китайський гороскоп для народжених у рік Півня

Так все таки, 2017 рік кого Що чекає людей народжених в рік Півня, згідно з китайським гороскопом

Абсолютно безглуздо намагатися змусити людину, що народився в рік Півня, приймати рішення і діяти всупереч їх власним світоглядів, нав'язуючи чужі їм принципи і поняття і тим більше нав'язуючи ультиматум. Вогненний Півень в змозі мислити ясно, засновуючи свої рішення на логічних висновках, і найчастіше не сприймають зовнішнього тиску. У 2017 році протистояння між силами добра і зла, досягнуть свого апогею, світ із жахом чекати суворої розв'язки! Але ми постараємося вас заспокоїти — гороскоп на 2017 рік принесе закони Півня, що не приймають руйнування прекрасного світу, створеного Творцем!

Але повернемося до людей, що народилися в рік Півня. Характер цих особистостей ґрунтується на спокої й розважливості. Якщо дозволити їм працювати у відносній свободі, не обмежуючи бюрократичними рамками, вони здатні творити і творити прекрасні шедеври, найбільш ефективно і безкровно для всіх сторін конфлікту вирішувати військово-політичні завдання. Китайці живуть у своєму власному світі — вони нікуди не поспішають, так як вірять, що попереду вічність!

На цьому простому, але надзвичайно дієвий принципі ґрунтується конфуціанство! Китайські астрологи в своїх прогнозах завжди проводили паралелі з вченням великого Конфуція, який стверджував, що сили пекла ніколи не зможуть взяти верх над силами Добра, оскільки наш світ був задуманий Творцем саме як осередок любові та краси!

Люди, народжені в цей рік, використовують свою уяву в рішенні та втіленні в життя своїх творчих ідей, і якщо ця особа займається громадською або науковою діяльністю, можна з упевненістю сказати, що він зробить все, що буде благом для всього колективу і наукового співтовариства. Тому, якщо біля керма в 2017 році будуть ці особистості, можна сподіватися, що він пройде мирно і не стане початком якого-небудь глобального конфлікту.

Можливість негативного розвитку подій у 2017 році

Однак, існує ймовірність протилежної розвитку подій, якщо керований ззовні Півень, відчує себе загнаною в пастку. У цьому випадку, він відкине здоровий глузд і буде діяти інтуїтивно, рятуючи своє життя. Події почнуть розвиватися вкрай небажано і в цьому випадку передбачити, що буде в 2017 році, зможе тільки досвідчений звіздар.

Слабкою стороною людей, що з'явилися на світ у рік Вогняного Півня, є навіть відносна фінансова самостійність. Він негайно починає витрачати накопичені заощадження, причому на речі й справи, які йому абсолютно не властиві, а тому марні. У цей період, поряд з Півнем повинен знаходитися людина, здатна впливати на нього позитивно і контролювати його фінансові накопичення.
загрузка...
2017 рік якої тварини?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають