• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку

Пора підвести попередні підсумки, щоб зрозуміти, в якому напрямку вам потрібно зробити останній річний ривок. Півень потребує максимально швидкого завершення всіх розпочатих справ і виправлення помилок. Особливо варто уважно поставитися до питання виплати боргів, щоб не перенести їх на наступний рік. Місяць обіцяє бути досить непередбачуваним, таємничим і навіть містичним, що зовсім не дивно, враховуючи вплив Скорпіона. Це час відродження, просвітництва та нових перспектив.


Однак далеко не всі зможуть повною мірою скористатися даними долею шансами, адже Півень вимагатиме активних дій і рішучих вчинків, відчуваючи знаки зодіаку на терпіння і міцність. Якщо ви давно хотіли щось змінити у своєму житті, листопад підходить для реалізації задуманого ідеально. У професійній сфері всіх чекає безліч знакових зустрічей і термінових питань, що вимагають миттєвої реакції, причому рішення надходять проблем багато в чому визначить ваше найближче майбутнє.


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
У листопаді 2017 року варто бути стриманішим, щоб не образити близьких

Особисте життя в листопаді навряд чи буде стабільною і розміреним. Емоції, які будуть зашкалювати у кожного з представників зодіакального кола, можуть призвести до неприємних конфліктів. Варто проявляти терпіння, щоб не образити близьких людей надто експресивними висловлюваннями та егоїстичними вчинками. Також листопад посприяє проведенню дієт, що вельми актуально для передноворічного пори року.


Гороскоп на листопад 2017 року для Овна


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Не самий легкий місяць для представників цього знака. Настає час змін, причому не до всіх з них Овни виявляться готові. Однак не варто пасувати перед труднощами. Тим більше що Півень обіцяє їх закінчення у другій половині листопада. Професійна сфера потребує пильної уваги – в гонитві за річними бонусами в колективі загостриться конкурентна боротьба. Не залишайте без нагляду будь розпочатий проект, щоб потім не вислуховувати звинувачення в тому, що ви не взяли в ньому належного участі. Так можна і без фінансової винагороди залишитися!


Особисте життя Овнів буде нагадувати розбуджений вулкан – вас захлиснуть пристрасті, гідні пера Шекспіра. Направляйте емоції в конструктивне русло, щоб не посваритися з партнером і близькими людьми. Самотні Овни будуть мати шанс на знайомство, яке дозволить їм провести новорічну ніч в парі. Сфера здоров'я вас, швидше за все, не потурбує, якщо будете хоча б іноді надавати організму розвантажувальні дні.


Гороскоп на листопад 2017 року для Тельця


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Зірки змусять Тельців вибирати з двох зол, серед яких не так-то просто буде визначити менше. Швидше за все, підсумком цих терзань буде розрив відносин з ким-то з вашого кола спілкування, або несподівана зміна місця роботи. Вам буде нелегко, але пам'ятайте, що всі зміни, які відбулися в листопаді — це зміни на краще і шанс на світле майбутнє. Тельцям , зайнятих у сфері індивідуального підприємництва, варто гарненько придивитися до партнерам і постачальникам, щоб не втратити велику суму грошей. Погодьтеся, що перед новорічними святами це було б зовсім недоречно.


Варто побалувати свою другу половинку, приділивши їй трохи більше часу, ніж зазвичай. Півень рекомендує проводити вихідні в колі сім'ї, уникаючи гучних вечірок з малознайомими особами. Швидше за все, допомога буде потрібна дітям підліткового віку, яких завели в глухий кут любовні терзання. Організм Бичків сильний як ніколи, але якщо ви бажаєте привести фігуру в порядок, варто замінити щільний вечеря яблуком і склянкою кефіру.


Гороскоп на листопад 2017 року для Близнюків


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Півень обіцяє вам, що нудьгувати в листопаді не доведеться! Близнят очікує безліч цікавих зустрічей і знайомств. Висока ймовірність потрапити під крильце могутнього покровителя, підписати кілька нових контрактів або зустріти людину, яка прикрасить ваші самотні дні. На роботі з'явиться безліч нових завдань, які будуть складними, але цікавими, і дозволять Близнюкам проявити себе як творчої та креативної особистості. Не забудьте віддати всі накопичені борги і погасити взяті раніше кредити, щоб не приректи себе на надто економне існування в новому році.


Сімейні Близнюки можуть викликати ревнощі з боку другої половинки, захоплено спілкуючись з протилежною статтю на дружніх вечірках. Постарайтеся загасити можливий конфлікт у зародку, щоб не псувати один одному настрій перед святами. Зірки рекомендують приділити більше часу фізичної активності, щоб на передсвяткових корпоративах дивувати всіх більш стрункою фігурою.


Гороскоп на листопад 2017 року для Раку


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
У цьому місяці ви зустрінетеся з людьми, які давно випали з вашого поля зору. Цілком імовірно, що ви побачитеся зі старими друзями або навіть відновіть зв'язок з людиною, який колись викликав у вас романтичні почуття. Проте занурення в приємні спогади не повинно відволікати вас від роботи. Півень зажадає від Раків докласти чимало сил, щоб гідно завершити 2017 рік. Особливо вдалим буде місяць для тих, хто займається фінансовими операціями – аналітичний підхід та вміння ризикувати в потрібну хвилину забезпечать Ракам грошові надходження, достатні для спокійного (і навіть розкішного) відпочинку в період канікул.


Сімейним Ракам зірки рекомендують частіше вибиратися на дружні зустрічі, прихопивши свою другу половинку. У листопаді цілком можна задуматися про продовження роду, адже тотем 2017 року гарантує найвище заступництво потомству, зачатій в дні його правління. Клопоти листопада не повинні зробити вас легковажним щодо здоров'я. Перші ознаки застуди варто зупинити в зародку, щоб не випасти з життя на пару тижнів.


Гороскоп на листопад 2017 року для Лева


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Увагу варто сконцентрувати на сфері особистих взаємин і романтичних почуттів. Зірки говорять, що як професіонал ви будете почувати себе на коні, а ось у сімейному житті можуть чекати незаплановані витрати і бурхливі конфлікти. Левам потрібно стримати свою природну схильність до домінування, щоб не спровокувати партнера на образу і думки про можливе розставання. Леви можуть сміливо планувати поїздки і брати путівки на відпочинок – фінанси дозволять їм відмінно провести час в період новорічних вихідних.


Тим не менш, постарайтеся не переламати хвилю фінансового успіху. У листопаді вам категорично заборонено брати участь в азартних іграх і ставити на тоталізатор. Самотнім представникам даного знаку місяць обіцяє нове знайомство, яке принесе у ваше життя забуті романтичні настрої. Сфера здоров'я потребує підвищеної уваги. Астрологи прогнозують підвищений ризик побутових травм і аварійних ситуацій на дорозі.


Гороскоп на листопад 2017 року для Діви


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Півень каже, що вам потрібно підготуватися до періоду активних дій. Листопад підкине чимало шансів на успіх, так що сміливо беріться за справи в будь-якій сфері життя. Така тактика дозволить вам закласти надійний фундамент на зиму. Професійні успіхи будуть залежати від уміння концентрувати зусилля лише на одній з поставлених завдань. Хаотичні дії не принесуть довгоочікуваного винагороди за працю. Не бійтеся просити колег про допомогу і підстраховці, але будьте готові підставити їм дружнє плече у майбутньому.


Сімейні представники цього знаку можуть стати на слизький шлях зради, вирішивши додати в своє життя трохи флірту з протилежною статтю. Будьте готові до того, що будь-який обман буде розкрито Півнем — затятим прихильником сім'ї і подружньої вірності. Здоров'я Дів буде знаходитися повністю в їх руках – зловживання алкоголем і потурання іншим шкідливим звичкам точно не доведуть вас до добра.


Гороскоп на листопад 2017 року для Терезів


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Терезам доведеться досить тривалий період життя. На роботі постійно виникають якісь старі хвости і виявлятися недоліки в зданих проектах. Листопад стане часом, коли все потрібно довести до пуття, щоб не провести за комп'ютером передноворічні дні і саму святкову ніч. Хороший період астрологи прогнозують для Ваг , зайнятих у сфері торгівлі. Швидше за все, вам вдасться зробити під кінець року кілька вдалих угод. Однак фінансові надходження, пов'язані з їх реалізацією, кілька затримаються.


Особливої уваги можуть вимагати старші родичі. Не забувайте іноді відволікатися від передноворічних клопотів і відвідувати батьків, дідусів і бабусь, які чекають ваших візитів з великим нетерпінням. Самотні Ваги можуть не розраховувати на цікаві знайомства. Може статися невелика інтрижка, але про серйозні почуття в даному випадку мова не йде. Для підтримки стрункості фігури астрологи рекомендують провести тиждень на білково-вуглеводному чергуванні і приділити увагу пресу.


Гороскоп на листопад 2017 року для Скорпіона


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Місяць буде вдалий для представників цього знака як у професійній сфері, так і в особистому житті. Однак для прийняття вірних рішень від Скорпіонів потрібно не нехтувати порадами внутрішнього голосу і прислухатися до інтуїції. Тільки так ви зможете вибрати вдалий момент для здійснення активних дій. На роботі можуть активізуватися заздрісники, яким буде не по нутру просування Скорпіонів по кар'єрних сходах. Не варто бурхливо реагувати на їхні нападки. Агресивна поведінка ваших колег лише зніме з очей начальства рожеві окуляри, що явно зіграє вам на руку.


Фінансова стабільність буде залежати від уміння Скорпіона йти на виправданий ризик. Властивий цьому знаку егоїзм може стати причиною загострення відносин з другою половинкою. Вам варто зрозуміти, що не завжди особисті інтереси треба ставити вище, ніж сімейні цінності. Для підтримки відмінного самопочуття зірки рекомендують приділити час плавання.


Гороскоп на листопад 2017 року для Стрільця


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Для представників цього знаку настає час, коли доведеться задуматися про вчинки, скоєних раніше. Зробіть висновки і не забудьте попросити вибачення у всіх, кого ви встигли образити або засмутити, щоб вступити в новий рік з легким серцем. У сфері трудових інтересів настає відмінний час для закладки фундаменту на майбутнє. Придбайте хоча б парочку тренінгів, які допомагають вдосконалити професійну майстерність, щоб продемонструвати керівництву свою тягу до знань. Зірки говорять, що демонстративне старанність допоможе вам зайняти гідне місце при підведенні підсумків трудового року.


Астрологи не рекомендують давати гроші в борг. У випадку, якщо у вашої фінансової підтримки потребує близький друг або родич, запропонуйте йому суму, яку можете дати безоплатно. В особистому житті Стрільцям однозначно щастить – давно навколо них не вилося стільки цікавих представників протилежної статі. Постарайтеся не піддатися спокусі відразу декількох романів, а скоріше зробіть вибір на користь однієї симпатії. І не забувайте іноді розслаблятися, щоб не заробити хронічний невроз.


Гороскоп на листопад 2017 року для Козерога


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Місяць відкриє перед Козерогами нові горизонти і блискучі перспективи. Варто розумно розподілити зусилля між масою невідкладних справ і скористатися цими можливостями для зміцнення свого матеріального становища. Начальство може завалити Козерогів цілим стосом паперів, які потрібно буде розглянути дуже уважно. Будь-яка закравшаяся помилка може коштувати вам дуже дорого. При цьому листопад буде дуже успішним для тих, хто зайнятий у сфері юриспруденції та права.


Сім'я Козерогів порадує їх періодом гармонійних відносин. Віддячите домашніх за цю емоційну перепочинок приємним сюрпризом — квитками на цікаве шоу або хоча б походом у кіно. Самотнім представникам даного знаку не варто кидатися у вир нового роману. Перш ніж зробити активні дії, постарайтеся довідатися подробиці про предмет вашої симпатії. Для нормалізації здоров'я зірки рекомендують вам пропити курс вітамінів.


Гороскоп на листопад 2017 року для Водолія


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Сфера здоров'я, робочі справи, сімейне життя і особисті взаємовідносини – все це порадує Водоліїв спокійним перебігом і відсутністю проблем. У листопаді можна сміливо насолоджуватися усіма принадами життя, проте варто пам'ятати і про поточні справи, щоб не довелося жити у форсованому темпі перед новорічними святами. Зірки говорять, що постійна робота не принесе значних фінансових вливань. Якщо хочете провести свята на широку ногу, варто виконати кілька проектів на стороні, або перевести хобі на комерційні рейки.


Будь-яка творча діяльність та ініціатива будуть користуватися заступництвом з боку тотема 2017 року. Самотні Водолії можуть познайомитися з цікавою особистістю. Швидше за все, доленосна зустріч чекає вас в дорозі, так що не відмовляйтеся від ділових поїздок. У листопаді загострюється ризик дрібних побутових травм. Зірки кажуть, що вам не зашкодить обережність у поводженні з електроприладами.


Гороскоп на листопад 2017 року для Риб


Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
Небесні світила рекомендують Рибам стати впевненішим у власних силах. Тільки так ви зможете подолати негативні обставини і обійтися без форсмажоров. Представники цього знаку, які вирішать, що краще просто плисти за течією, точно не зможуть домогтися бажаних результатів. Найкраще будуть почувати себе Риби, зайняті на ниві творчості. Вас очікує безсумнівний успіх і визнання. Однак такий сприятливий прогноз реалізується лише у випадку дійсно серйозних зусиль.


Не нехтуйте допомогою, яку запропонують вам друзі – вони можуть взяти на себе багато дрібних організаційних питань. З грошима може бути туго, так що приготуйтеся економити, щоб не страждати від нестачі фінансів в грудні. Сімейні питання будуть вирішуватися без вашої участі, що, безсумнівно, обрадує Риб. Для того щоб зустріти свята у вибраному вами вбранні, вам варто привести в порядок область талії, ввівши в свій раціон більше овочів і фруктів, і прибравши звідти прості вуглеводи.

Цікаво по темі:
загрузка...
Гороскоп на листопад 2017 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають