• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку

Жовтень перерве низку вдалих днів для більшості знаків зодіакального кола. Всі зусилля варто направити на збереження досягнутих результатів і мінімізацію можливих втрат. Вам доведеться зрозуміти, що труднощі даються для того, щоб виробити у вас внутрішню силу і навчити цінувати те, що ви маєте. Накопичений негатив ні в якому разі не можна зривати на близьких людях. У жовтні у всіх буде чимало приводів для невдоволення, однак злість варто вихлюпувати виключно в спортзалі.


Місяць обіцяє дати відмінний старт для діячів медицини, хімічної галузі та психології – ініціативні працівники можуть зробити чимало відкриттів, які ознаменують новий виток в їх кар'єрі. Багато можуть піддатися творчим поривам і захопитися фантазіями, що, з одного боку, сприятиме саморозвитку, а з іншого – негативно позначиться на уважності і здорової прагматичності.


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
У жовтні прикладіть всі сили, щоб не посваритися з близькими людьми

Не виключено, що в гонитві за великими грошима дехто ризикує втратити зроблені раніше накопичення. Напружена обстановка буде панувати у відносинах з дітьми – необдумані вчинки, протести і сильні емоційні пориви порушать спокійний плин життя в безлічі сімей. Зате самотні представники зодіакального кола будуть більше налаштовані не на випадкові інтрижки, а на пошук душевного тепла з постійним партнером.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Овна


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
У жовтні вас чекає безліч подій — і радісних, і не дуже приємних, — які будуть змінювати один одного зі швидкістю світла. Постарайтеся вийти з цього періоду з мінімальними емоційними втратами – лише повний спокій допоможе скористатися вдалими днями і не зробити дурниць в ті періоди, коли фортуна буде не на вашому боці. Місяць сприятиме роботі, пов'язаної з цифрами і розрахунками. Навіть самі імпульсивні Овни зможуть проявити чудеса посидючості та працьовитості.


У сім'ї вам потрібно постаратися не придушувати волю партнера. Лише компромісні рішення і рівноправність допоможуть вам розташувати другу половинку до діалогу. Підростаюче покоління може зажадати несподіваних витрат, пов'язаних з навчанням, однак пам'ятайте, що такі інвестиції обов'язково окупляться в майбутньому. Зірки рекомендують Овнам підготуватися до холодів, вдавшись до поступового загартовуванню організму.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Тельця


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Півень вирішив, що Тельцям пора проявити всі свої здібності і довести, що вони заслуговують набагато більшого, ніж мають на сьогодні. Завзятість і наполегливість, які щедро відсипала Тельцям природа, допоможуть їм досягти успіху в поточних справах, заклавши надійний фундамент на майбутнє. На роботі потрібно з обережністю спілкуватися з новими колегами – далеко не всі вони так доброзичливі, як показують. Питання фінансів, як і стосунки з представниками протилежної статі, будуть характеризуватися стабільністю. Гучні перемоги та несподівані грошові надходження вам не загрожують, але і серйозних втрат на цих фронтах не передбачається.


Тельці, які давно знаходяться в парі, можуть задуматися про те, щоб почати спільне ведення господарства. Це виключно вдала думка, так як Півень обов'язково підтримає вас у цьому починанні. У питаннях, пов'язаних зі здоров'ям, Тельцям рекомендується бути обережними за кермом – чужа неуважність може призвести до аварії в темний час доби.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Близнюків


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Ви будете задоволені собою і станом своїх справ у жовтні. Активні Близнюки зможуть навіть виділити час на реалізацію особистих планів і задоволення дрібних примх. Астрологи пророкують вам період змін, більшість з яких будуть на краще. Однак доведеться продемонструвати Півневі своє бажання вчитися і вдосконалюватися, відвідавши курси підвищення кваліфікації. Цілком можливо, що вам захочеться зробити дорогу покупку. У цьому випадку зірки рекомендують витрачати в жовтні лише власні гроші, не вдаючись до кредитів та розстрочень.


Сім'я порадує гармонією у відносинах з другою половинкою і дітьми. Будь-які емоційні сплески вийде загасити на корені, адже ви розумієте, що втома від роботи і накопичений за день негатив потрібно залишати за порогом свого гніздечка. Небесні світила настійно рекомендують вам зав'язати з шкідливими звичками, щоб не придбати захворювання хронічного характеру. У жовтні для цього найкращий час.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Раку


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Жовтень принесе в життя представників цього знака довгоочікувану розміреність. Ви можете сміливо скорегувати плани на найближче майбутнє і відсунути деякі цілі в більш далеку перспективу. Час буде сприяти самопізнанню і досягнення інтелектуального і духовного досконалості, так що можна вирушати отримувати додаткову освіту, навчитися водінню або вивчити ще одну іноземну мову. Раки , зайняті у творчій сфері, відчують свіжі імпульси і почнуть генерувати такий потік ідей, що це просто не зможе бути не поміченим керівництвом.


В сім'ї потрібно дотримуватися однієї лінії і проявити послідовність у вчинках. Пам'ятайте, що розумний компроміс дасть вам більше, ніж просте почуття задоволення від перемоги над партнером. Несподівані грошові надходження дозволять розпочати невеликий косметичний ремонт, щоб надати ще більше зручності і затишку улюбленому будинку. Уважного ставлення зажадає опорно-руховий апарат – біль у спині не повинні залишитися без уваги, так що заздалегідь знайдіть контакти хорошого масажиста.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Лева


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
З будь-якої зміни в житті Леви зможуть отримати користь. Місяць сприятливий для налагодження взаємин з оточуючими, так що скористайтеся нагодою привернути до себе недругів, встановити нові партнерські зв'язки і нарешті розставити крапки над «i» у давніх конфліктах. Левам , зайнятим на ниві підприємництва, потрібно підготуватися до запуску нових проектів або розширення бізнесу. Навіть самі райдужні перспективи повинні мати надійне обгрунтування у вигляді бізнес-плану з прорахованими вигодами і ризиками. У жовтні Леви можуть задуматися про зміну іміджу або хоча б змінять обридлу стрижку . Правильність цього рішення будуть підтверджувати захоплені погляди протилежної статі і прояв підвищеної уваги до вашої персони.


Сімейним Левам потрібно пам'ятати про те, що все таємне рано чи пізно стане явним, так що навіть легкий флірт з колегою не залишиться поза увагою вашого постійного партнера. Зірки пророкують підвищений ризик простудних захворювань. Не поспішайте відразу ковтати таблетки — краще пропийте курс вітамінів і тепло вдягайтеся холоду.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Діви


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Діви присвятять весь свій час вирішення робочих питань. Особливо це стосується тих, хто зайнятий веденням власного бізнесу. Несподівано активізуються конкуренти, а перевірені часом постачальники можуть неодноразово зірвати терміни виконання робіт. Дівам доведеться постаратися, щоб залишитися на плаву і відкоригувати положення справ. При цьому в прагненні утримати ситуацію під контролем вони можуть серйозно підірвати свої життєві сили. До речі, вам давно пора задуматися про те, щоб найняти відповідного помічника. Звичайно, ця стаття потребує деяких витрат, але й здоров'я ви на зекономлені гроші потім не купите.


У сфері відносин у Дів намічається спокійний час, якщо вони зуміють виконати всі обіцянки, які встигли надавати своїй другій половинці. Тим, хто не так давно почав новий роман, потрібно перестати форсувати події – дізнайтеся свого обранця краще, а вже потім плануйте весільні урочистості. У питаннях здоров'я варто покладатися лише на кваліфікованих фахівців і не вдаватися до послуг народних цілителів та екстрасенсів.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Терезів


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Місяць принесе Терезам чимало проблем, пов'язаних з особистим життям і облаштуванням побуту. Зірки рекомендують не робити необдуманих витрат і двічі подумати перед кожним сказаним вголос словом, щоб уникнути безлічі неприємних сварок та виснажливих конфліктів. При цьому час буде сприяти отриманню новий знань. До речі, Ваги, які підробляють в'язанням, вишивкою, куванням, виготовленням дерев'яних меблів або іграшок, повинні подумати про розширення хобі до масштабів повноцінного бізнесу. Зірки рекомендують залучити до проекту перевіреного партнера або почати сімейну справу – поодинці ви, швидше за все, не впораєтеся.


Будьте уважні до дітей, які перебувають в підлітковому віці. Вони можуть доставити чимало проблем, якщо залишити їх без нагляду. Зірки радять представникам даного знаку не надто вірити рекламі чудодійних препаратів і не прибігати до самолікування – це може бути чревате наслідками.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Скорпіона


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Представники цього знаку можуть вирішити, що настав час докорінно змінити своє життя. Скорпіонів перестане задовольняти поточне положення справ. Ці активні і діяльні особистості нарешті усвідомлюють, чого їм хочеться отримати від життя, і навряд чи знайдеться така сила, яка зможе зупинити Скорпіона на його шляху. Місяць сприяє зміні роботи, переїздів, зміни громадянства і сімейного статусу. Існує ризик того, що в жовтні розпадеться чимало усталених пар, тому що Скорпіони несподівано вирішать рухатися до нових обріїв, не обтяжуючи себе при цьому проблемами сім'ї та побуту.


Загострюється ризик несподіваних фінансових втрат. Будьте обережні, розміщуючи гроші в проекти з небаченими дивідендами для вкладників. Швидше за все, ви просто станете черговою жертвою шахрайської схеми. Зірки попереджають вас про підвищений ризик отруєнь, так що завжди перевіряйте термін придатності продуктів і не пробуйте страви екзотичної кухні.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Стрільця


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Емоційний підйом і величезний запас нерозтрачених сил допоможуть Стрільцям подолати всі складнощі, які принесе в їх життя жовтень. Зірки радять відміряти для кожної справи рівно стільки зусиль, скільки воно потребує, а не то ви закінчите місяць з повним виснаженням і нервовим зривом. Заведіть звичку пити чай з м'ятою і освойте просту медитативну техніку, щоб зберегти душевну рівновагу і зберегти нерви. Кар'єрне просування може бути складніше, ніж ви розраховували на роботі з'явиться конкурент, який мітить на те ж саме місце і готовий не просто викластися на всі сто, але й вдатися до заборонених прийомів для досягнення бажаного.


Самотнім Стрільцям не варто відмовлятися від перспективи поїхати в ділову поїздку. В дорозі вас може очікувати воістину доленосна зустріч, яка призведе до зміни сімейного статусу і щасливого шлюбу. Сімейним представникам даного знаку варто зменшити рівень амбіцій і не намагатися самоствердитися за рахунок дорогої людини. Здоров'я Стрільців не потривожить, але краще перестрахуватися і не піддавати імунну систему стресу, без потреби не виходити на вулицю у прохолодні осінні дні.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Козерога


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
У жовтні Козеріг зможе досягти давно поставлених цілей. Справи, які ніяк не могли зрушити з мертвої точки, підуть на лад і завершаться до взаємного задоволення всіх сторін. Перспективні плани варто тримати в таємниці від колег – висока ймовірність того, що чудовий проект буде введений прямо з-під вашого носа. Козерогам -бізнесменам також варто проявляти обачність і не базікати про плани на майбутнє. Ваша новаторська ідея може бути просто вкрадена конкурентом, який маскується під вашого приятеля.


З фінансової точки зору місяць можна назвати скоріше сприятливим. Тим не менш, великі покупки рекомендується перенести на наступний місяць, коли їх можна буде зробити без запозичення необхідних сум. Друга половинка засмутить вас таємничим поведінкою і частими відлученнями. Однак це не означає, що вас обманюють. Не накидайтеся з докорами і поговоріть відверто, щоб зрозуміти причину такої поведінки. Астрологи кажуть про можливість різкого погіршення стану волосся – є сенс провести курс зміцнювальних масок.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Водолія


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Представники даного знаку стануть справжніми генераторами цікавих ідей і грандіозних планів. Півень прихильно ставиться до креативним особистостям, так що ви зможете реалізувати новий проект, якщо зумієте підкріпити свої думки природними талантами, працездатністю, наполегливістю і високим творчим потенціалом. Проте у питаннях, пов'язаних з грошима, жовтень складно назвати найкращим місяцем 2017 року. Зірки радять використовувати лише власні кошти, щоб не довести стан фінансів до критичного рівня, нахапавши на себе безліч боргів.


У вільних Водоліїв може з'явитися пасія, якщо вони зможуть нарешті подолати природну лінь і проявлять хоча б мінімальний інтерес до предмету своїх симпатій. Небесні світила застерігають про підвищений ризик прояву хронічних хвороб. Не забувайте проходити регулярні обстеження, щоб вчасно прийняти превентивні заходи.


Гороскоп на жовтень 2017 року для Риб


Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
Ваш жовтень буде насичений найрізноманітнішими справами і клопотами. Однак це не означає, що Рибам доведеться справлятися з усім самостійно. Ваше природне чарівність, шарм і уміння заводити друзів забезпечать допомогу з боку. Не забувайте висловлювати вдячність і готовність прийти на допомогу в майбутньому, щоб не втратити дружбу важливого для вас людини. Не виключено, що у вас налагодиться контакт з впливовою особистістю, яка зможе взяти на себе функцію покровителя при вашому просуванні по кар'єрних сходах.


Зірки не радять давати в борг близьким родичам – це загрожує розірваними відносинами. Якщо можете допомогти безоплатно – дайте їм невелику суму грошей і відразу готуйтеся до того, що її вам вже не бачити. Самотні представники Риб повинні проявити обережність у спілкуванні з протилежною статтю, щоб не пов'язати своє життя з людиною, який буде вами хитромудро користуватися. Сфера здоров'я вас не потурбує, якщо ви зумієте уникнути спокуси і не станете проводити кожні вихідні в барі.

загрузка...
Гороскоп на жовтень 2017 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають