• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Коня

Гороскоп на 2017 рік для КоняТим, хто народився у рік Коня, зірки обіцяють, що 2017 рік буде щасливим. Конячки народ працьовитий, працюють, дійсно, як коні, і в 2017 році Фортуна на пару з Півником, вирішили вас заохотити. Будь-яка праця має бути винагороджена, і господар 2017 року особисто простежить, щоб Коні отримали нову посаду і підвищений оклад. Конячкам, мріють проявити таланти в бізнесі, пощастить подвійно – можете пробувати сили в будь-якій справі, хоч в сільському господарстві, хоч у відкритті ресторану. Багато Коні у рік Вогняного Півня зуміють засвітитися в творчій сфері – Вас обов'язково помітять потрібні хлопці!


З любов'ю в рік Червоного Півня теж все непогано. Сімейні Конячки можуть весело скакати по лузі, пощипувати травичку, і заглядати на капустяні поля – так, так, рік Півника багатий на народження немовлят, і в капусті може знайтися симпатичний подаруночок. А вільні Коні будуть на вершині блаженства – у рік Півня шанувальники вискакують то тут, то там, немов грузді в дощову погоду. Зірки радять задуматися про похід в рагс – у 2017 році там не проштовхнутися, і краще вирішити організаційні питання заздалегідь. Заплітайте шикарні гриви, замовляйте нові підкови і вперед – назустріч любові і щастя!
У фінансовій сфері Коні весь рік будуть проявляти винахідливість. Угод турботливий Півень підготував багато, а вам треба лише розрахувати сили – чи здатні ви весь рік тягнути на собі скрині з багатствами? Витрат буде багато, деяким Коням допоможуть домочадці, яким терміново потрібно роз'їхатися, дійсно, не міняти ж улюблену квартиру. А багато Конячки можуть мчати на курорти, хоч автостопом, хоч на позашляховику, а хоч і на особистому літаку (звичайно, не всі Коні будуть здатні купити крилатий транспорт, але деяким все-таки пощастить).

Гороскоп на 2017 рік для Вогненної Коні


Рік народження: 1966 рік.
Життя для Вогняних Коней – весела гра, і Вогненний Півник з радістю візьме участь у ваших забавах. Успіх буде мчати поруч з вами на протязі всього 2017 року. З допомогою Півня Вогняні Коні зуміють перестрибнути будь-які бар'єри, і на шляху до перемоги вам не зустрінеться жодного конкурента. Суперникам за вами не наздогнати, а якщо хтось і наважиться дихати в спину, Півник швидко помахає крильцем. Вогняні Коні – чесні хлопці, і будь-який бізнес ви будете вести за правилами, що доведеться по душі контролюючим органам. Ну, а чому б у 2017 році не подружитися з податківцями?
В любовній сфері Вогненні створення відчують себе на сьомому небі, адже Коні теж здатні носити крила. Півень подарує масу нових знайомств, багато з яких виявляться доленосними. У 2017 році інтуїція вас не підведе, і якщо ви відчуєте свою людину, не роздумуйте, а купуйте карету і мчіть на всіх парах в загс. Сімейні Вогненні Конячки будуть насолоджуватися теплими відносинами з домочадцями. Ваші ідеї будуть підтримувати всі члени сім'ї, і якщо ви зважитеся на те, щоб замовити у лелек подарунок, ніхто заперечувати не буде.
З грошиками в рік Півня Вогненні Конячки будуть на Ти. Дійсно, як можна выкать щоденним візитерам – так, так, фінанси не залишать вас у спокої, і будуть докучати своєю присутністю, то на картках, то в вигляді шарудить готівки. 2017 рік підходить ризикованим особистостям – Вогняні Конячки можуть і на біржі зіграти, і випробувати удачу в лотереї. Підпільних казино краще уникати, хто знає, як там все влаштовано, а в іншому буде горіти зелене світло. Шикувати не обов'язково, наприклад, навіщо купувати шубку в бутіку, якщо на китайському базарі висить точно така ж дрібниця, але в десять разів дешевше.

Гороскоп на 2017 рік для Водяній Коні


Роки народження: 1942 рік і 2002 рік.
Водяні Конячки елегантні і ніжні створіння, Вогненний Півень не зможе пролетіти повз, і обов'язково оселиться по сусідству. Він переговорить з вашим шкідливим босом, і ось-ось вас призначать на престижну посаду. Доведеться і попрацювати, але хіба Водяних Конячок налякаєш працею. Ви як і раніше будете ставити рекорди, і колеги разом з керівництвом тільки розводять руками – ви сражаете своєю витривалістю наповал. У рік Півня Конячки можуть випробувати сили в політиці, звичайно, на роль президента, ви не тягнете, але в кріслах депутатів, або навіть мерів будете почувати себе комфортно.
З любов'ю у Водяних Конячок все відмінно. Хлопці ви ризикові, і мадам Любов не дозволить Водяним створінням нудьгувати на самоті. У рік Півня, звідки ні візьмися, намалюються залицяльники з минулого життя – вони будуть готові на все, лише б заслужити прихильність Водяних Коней. У сімейних Водяних Коней очікуються приємні зміни в житті. Чада зажадають братиків чи сестричок, і доведеться підкоритися. Лелеки, хоча і не збираються над дахом вашого будинку в зграї, іноді все-таки будуть пролітати, і приносити симпатичні згортки.
І вільним, і сімейним Водяним Коням потрібно багато грошей – першим треба завжди виглядати на всі сто, щоб шанувальники залишалися вірними, а другим пора запасатися підгузками, іграшками та іншими дрібницями для новонароджених. Не переживайте – ваших заробітків вистачить на все, якщо що, Вогненний Півник підкине можливості для підробітку. Грошових пропозицій буде достатньо для того, щоб сім'ю прогодувати, і одягнутися, і ремонт, нарешті, завершити. Та що говорити – Водяні створення хоч зараз можуть бронювати номери в самих шикарних готелях.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яній Коні


Роки народження: 1954 рік і 2014 рік.
Дерев'яні Конячки в рік Півня мають шанси для того, щоб прославитися, і досягти висот в певних колах. З фантазією у 2017 році у Дерев'яних створінь все в порядку, і ви будете сповнені цікавих і, часом, геніальних ідей. Експлуатувати вашу працю ніхто не наважиться, до того ж, багато Дерев'яні Коні вирішать, нарешті, ускакать від звичного життя, і спробувати сили в новій діяльності. Інтелігентні Дерев'яні Коні можуть ризикнути і відкрити свою справу, пов'язану, наприклад, з програмуванням, а якщо ви зважитеся на бізнес, що відноситься до творчої сфері, вам не буде рівних.?
У любові Дерев'яні Конячки постійні, і дотримуються правил. Але в рік Півня ви можете вийти за рамки – шанувальників буде багато, і Дерев'яним створінням буде складно зберігати незалежний вигляд. Вчіться фліртувати, в 2017 році ви будете надзвичайно чарівні, і заради вас залицяльники здатні на багато що. Сімейні Дерев'яні Коні можуть розслабитися – зміни очікуються тільки приємні, домашні справи будуть радувати стабільністю, а спілкування з ріднею, нарешті, стане теплим і гармонійним. Мрієте про спадкоємців? Тільки натякніть Вогняного Півня, і він миттю організовує зустріч з лелеками.
Дерев'яні Конячки з обережністю ставляться до грошей, але в 2017 році ви можете дозволити собі змінити деяким звичкам. Економити На їжі точно не доведеться – на вашому столі цілий рік буде зелена травичка. У багатьох Дерев'яних Конячок з'явиться бажання витрачати, витрачати, причому на всяку нісенітницю. Півник не проти того, щоб Конячки веселилися, у нього в запасі стільки капіталів, що вистачить на всіх мешканців планети, і невже Вогненний господар року не поділиться з Дерев'яними Кіньми парочкою тисяч зелененьких купюр?

Гороскоп на 2017 рік для Земляний Коні


Роки народження: 1978 рік.
До Земляних створінням Півень ставиться з повагою, він оцінить ваші ідеї, і допоможе здійснити плани. Зірки радять Земляним Конячкам завести зошит і записати туди всі бажання. Спалювати папір і поїдати попіл не обов'язково – Півник допоможе вам і без магічних примх. Коні народ старанна, а Земляні Конячки старанні подвійно – немає такої справи, з якою ви б не впоралися. Впертість допоможе Земляним Коням добитися відмінних результатів на службі, а ті Земляні створення, яким набридло на старому місці, можуть пробувати себе в будь-якому іншому справі – вас скрізь приймуть з розпростертими обіймами.
Земляні Конячки в 2017 році будуть надзвичайно привабливі – протилежну стать просто посиплеться штабелями у ваших прекрасних копит. Рік Півня багатий на захоплюючі і яскраві романи, багато Земляні Коні зустрінуться зі своїми омріяними половинками. Півень і свадебку шикарну організовує, якщо попросите, і до поля капустяного проводить, де чи не на кожному качані буде сидіти за немовляті. Сімейні Земляні Коні знайдуть задоволення в домашніх клопотах. Ви самостійні і незалежні, а милі домочадці тільки ради перекласти проблеми на ваші міцні Земляні плічка.
Що ж там з фінансовою ситуацією? – нетерпляче б'ють копитами Земляні Конячки. А що про неї говорити, відповідають зірки, з грошима все шикарно настільки, що часом, Земляні хлопці будуть засипати, перераховуючи пачки, які золотистими стрічками перев'язав Півник. Є один момент, про який зірки зобов'язані попередити Земляних Конячок – зустріч з нечесними людьми. Уявіть собі, у рік Вогняного Півня шахраї нікуди не подінуться, адже чесний господар 2017 року просто фізично не може за всім устежити, тримайте Земляні вушка гостро, і все буде чудово.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Коня


Роки народження: 1930 рік і 1990 рік.
?Металеві Коні будуть ходити в любимчиках у Вогняного Півня, та й сама Фортуна не залишить вас, вона весь рік буде наглядати за вами і підкидати цікаві і вигідні оборудки. Металеві Коні в 2017 році відкриють в собі дар ясновидіння – перекваліфікуватися в чаклунів не обов'язково, але іноді можна і скористатися своїми талантами, головне, не розповідати про це стороннім, особливо босові. Металеві Коні не бояться громадської думки, навпаки, ви навіть щасливі, якщо про вас ходять чутки – адже це прямий шлях до успіху, і піар в будь-якому вигляді буде вам корисний.
В любовній сфері у Металевих Коней все буде чудово – Півень особисто писав сценарій, так що можете чекати від долі тільки приємних сюрпризів. Вільні Конячки з Металу можуть доглядати симпатичні наряди на власне весілля, не біда, що обранець ще не знайшовся, це справа часу, вже Півень подбає про вашу зустріч. Сімейні Металеві створення можуть звертатися до ріелторів – очікується поповнення в дружному сімействі, і досить скоро кімнати в квартирі здадуться маленькими і дуже тісними.
Фінансова ситуація у рік Вогняного Червоного Півника порадує – Металеві створення можуть особисто скакати до коваля і просити викувати нові підкови, бажано золоті, щоб відповідали статусу. Скоринки олігарха замовляти поки рано, але атрибути красивого життя можна вже доглядати – Металеві Коні ось-ось поповнять ряди місцевих багатіїв. Зірки щиро сподіваються, що багатство не закрутить голову чарівним Металевим Конячок, і ви, як і раніше, будете приязно посміхатися, і життєрадісно іржати, помахуючи своїми шикарними Металевими гривами.
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Коня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають