• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Весільні тенденції 2017 року. Які вони?

Незважаючи на те, що весілля вважається одне із класичних подій в житті практично у кожної людини, хочеться йти в ногу з часом і модою.

Весілля в 2017 році як і сам рік, повинен бути яскраве, точне і організоване.
Весільні тенденції 2017 року. Які вони?

Найпростішим і вдалим варіантом буде проведення класичного весілля.

Для тих, хто не хоче стандартів, потрібно враховувати наступні фактори:

1.Проведення торжества не сильно відрізняється від тенденцій 2016 року.

Наречена повинна бути елегантною, ніжною, без помітних і зайвих декоративних елементів. Модними будуть такі вбрання: "русалка", пишний поділ, делікатне міді, сукня-трансформер, сукні-бюстьє, мода на мереживні, атласні, напівпрозорі тканини і пастельні тони. Так само є можливість одягнути чорне весільне плаття.

2.Наречений може бути не в класичному костюмі, а в костюмі "трійка" (при цьому костюм може бути не чорний і повинен бути з'єднаний з кольором в образі нареченої), смокінг або приталений піджак із злегка приталеними брюками. Цілком нормальним буде поєднання 2-3 кольорів з вкрапленням 4-го кольору.

3.Дизайн інтер'єру та прикраси заходу повинні бути з натуральних матеріалів, живих квітів, кольорова гама складається з 2-3 кольорів.

4.Для аксесуарів нареченої, весільного букета, елементів одягу нареченого і головного кольору в інтер'єрі потрібно використовувати один і той же колір. Найбільш вдалими будуть холодний білий, рожевий кварц, безтурботний блакитний, червоний, синій.
загрузка...
Весільні тенденції 2017 року. Які вони?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають