• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

2017 - рік вдови чи вдівця | 2017 рік Червоного Вогняного Півня

Чимало забобонів, прикмет і народних повір'їв пов'язано з високосним роком. Однак і наступні роки також залежать від «небезпечного» періоду. Наприклад, відразу за високосним роком наступають два календарних роки, іменовані в народі роком вдови і роком вдівця.
Тобто, можна сказати, що нещасливий для весілля рік настає відразу за високосним, і поширюється ще на один рік. Так яким буде 2017 рік – вдови чи вдівця

Несприятливі роки


2016 рік був високосним, а наступні 2017 і 2018 року як раз будуть вдовьими. Вважається, що пари, які зареєстрували в ці роки свій шлюб, ризикують залишитися без своєї другої половинки, а причиною розставання, як ні сумно, стане смерть одного з подружжя.
Крім цього, в народі кажуть, що та подальші спроби створити сім'ю приречені на невдачу (правда, вже з-за розпаду нового осередку суспільства, а не з-за смерті чоловіка або дружини).
Ми, люди, завжди були і будемо дуже цікавими і всім цікавляться. А як же інакше Адже від низки наших виборів залежать як наші власні життя і долі, так і життя наших рідних і близьких. По натурі, людина уважний, а на основі спостережень багатьох років складаються народні прикмети, до яких неможливо не прислухатися.
Аналіз минулих років і навіть століть наочно показує нам те, що в роки, що йдуть відразу за високосним, трапляються страшні події, що несуть незліченні людські страждання і жертви, внаслідок чого безліч жінок ставало вдовами. Саме тому такі роки стали називати не інакше, як «вдовьими». У народі кажуть, що відразу за високосним йде рік вдови, а наступний – рік вдівця.

У чому ж причина


Історичні події


2017 - рік вдови чи вдівця | 2017 рік Червоного Вогняного Півня

Пройшло досить багато воєн, трагедій, революцій і техногенних катастроф, що мимоволі повіриш у те, що 2017 рік, дійсно, може бути роком вдови. Варто лише згадати сучасну історію нашої країни. Революція 1905 року дала Росії тисячі смертей.
У 1917 році в продовження Першої Світової війни починається Жовтнева революція, що призводить до падіння Російської імперії, а кількість загиблих (переважно чоловіків) перевалює за мільйон. Майже мільйон чоловік було розстріляно під час Сталінських репресій в 1937 році. У 1941 році Велика вітчизняна війна також забрала дуже багато життів і від цих трагічних подій наша країна досі не може відійти.
Якщо говорити не тільки про Росії , то варто згадати 1945 рік, коли США розпорядився розбомбити два японські міста Хіросіму і Нагасакі. 1965 рік став початком війни США з В'єтнамом, в яку також вступили Росія і Китай. Кровопролиття тривали до 1975 року, несучи в собі людські жертви як серед мирного населення, так і серед військових.

Статистичні даніОднак, якщо звернутися до сучасної статистики, то можна з упевненістю сказати, що кількість загиблих в перший або ж другий роки, які йдуть відразу за високосним, не перевищує число жертв цих сумних подій щодо інших років.
Прикмети другого року після високосного року вдівця, повною мірою збігаються з предвещаниями року вдови. При цьому, якщо прикмети вдовьего року мають під собою історичне підтвердження, то пророцтва року вдівця таких підтверджень не мають.
Складається відчуття, що саме поняття «рік вдівця» придумали самі такі женихи, щоб таким чином ухилятися від подружнього життя. Нехай ненадовго, але відповідальне рішення для закоренілого холостяка відсунеться.

Рік чорної вдови


У випадку якщо число високосного року має до закінчення цифру 12 то наступного за цим роком, буде роком чорної вдови. За народним повір'ями, дівчина, яка вийшла заміж в цей рік, рано овдовіє. Як не прикро, але всі наступні шлюби будуть закінчуватися однаково – смертю чоловіка.
Іншими словами, вийшовши заміж наступного за високосним рік (за умови, що високосний рік закінчується цифрою 12), наречена мимоволі запускає страшний механізм смертей.
Варто згадати, що сучасні спостереження, ні історичні факти не підтверджують дане пророцтво.

Вірити чи ні прогнозам року вдови


2017 - рік вдови чи вдівця | 2017 рік Червоного Вогняного Півня

Безперечно, як ставитися до прикметам і забобонам – особиста справа кожної пари. Головне, щоб майбутні молодята вибирали не дати або року для весілля, а були твердо впевнені у виборі своєї другої половинки. Віра в надійність партнера, любов подарує нової сім'ї куди більше щастя, ніж яка-небудь сприятлива дата.
загрузка...
2017 - рік вдови чи вдівця | 2017 рік Червоного Вогняного Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають