• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото

Весільна фата – один з головних атрибутів вбрання кожної нареченої. Вона залишається затребуваною, незважаючи на віяння моди, що дає дівчатам все більшу свободу самовираження при складанні весільного образу. Саме фата підкреслює ніжність, красу і витонченість нареченої, додаючи в її образ особливий шарм. Проте дизайнери щороку вносять свіжі нотки в цей предмет весільної моди, наполягаючи на певній довжині, декорі і фактурах. Давайте розберемося, який має бути весільна фата зразка 2017 року!


Модна фата для нареченої в 2017 році


У 2017 році, який не перестає вражати нас небувалим різноманітністю модних тенденцій, дизайнери залишають нареченим право вибирати з численних варіантів весільної фати. На піку популярності напівпрозорі тканини, вишукані мережива, невагомість і дуже ніжний декор, що не перевантажує образ дівчини. Варто відзначити, що багато модні будинки зовсім відмовилися від фати, прикриває обличчя.


Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото
Головна вимога до модної фаті — вона не повинна приховувати обличчя нареченої

В тренді моделі, які кріпляться максимально низько і струмують за нареченою у вигляді хмарки прозорої органзи. У декорі панують флористичні орнаменти, листяні візерунки, ніжна вишивка і декор з виблискуючих страз. Що стосується довжини, на подіумах зустрічаються різні варіанти фати: від кафедральної до максимально укороченою. Найбільш затребуваним є аксесуар, доходить до талії або стегна нареченої.


Що стосується фасонів, то серед представленого різноманіття кожна дівчина зможе підібрати модель фати, підходить під будь-який (навіть самий незвичайний) весільний наряд. Дизайнери представили колекції на подіумах весільних суконь , доповнених мереживними мантильями, фатою, нагадує пов'язку на волосся, традиційними пінявими хвилями тканини і навіть капелюшками. Давайте розглянемо знакові тенденції дещо детальніше!


Тренд №1: Максимальна прозорість


Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото
Утримайтеся від важких тканин — фата повинна бути абсолютно прозорою

Дизайнери залишили в минулому щільні фактури. У новому модному році на піку популярності практично повна прозорість і повітряні матеріали, що дозволяють розглянути личко нареченої. Яскравим представником даного тренду можна назвати бренд Romona Keveza, представив образи з фатою, декорованою блискучими каменями і квітковими мотивами. При цьому фасон аксесуара залишається досить лаконічним – краю фати мають рівний зріз, а всі елементи декору виконані в білому монохроме.


Тренд №2: Повне збіг


Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото
Використовуйте одну і ту ж тканину при отшиве сукні, фати і митенок

В останніх показах (наприклад, від модного весільного бренду Monique Lhuillier) все частіше зустрічаються моделі, виконані з того ж матеріалу, що і наряд нареченої. Модельєри віддають перевагу напівпрозорому шовку або легким гипюровым фактурами. Декоративні елементи фати повинні поєднуватися з оздобленням суконь сніжно-білого і м'якого рожевого тону.


Тренд №3: Іспанська стиль


Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото
Довга фата-мантилья відмінно поєднується з високою зачіскою

Мабуть, самої трендовою моделлю 2017 року стала фата, що нагадує іспанську мантилью, яка підкорила модний Олімп з легкої руки David Tutera. Ця вишукана фата імітує традиційний мереживний хустку іспанських модниць. Головне правило, яким слід керуватися при складанні образу — фата повинна кріпитися у самого потилиці, спадаючи легкими хвилями і залишаючи повністю відкритими обличчя і лоб нареченої.


Тренд №4: Неформальна пов'язка


Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото
Тонка мереживна пов'язка — заміна обридлої класичної фаті

Новий концептуальний підхід до моделювання фати увійшов у світ моди з подачі Jannie Baltzer – весільного дизайнера, придумав незвичайний спосіб кріплення традиційного весільного аксесуара. У підсумку фата більше нагадує шарф, складений кілька разів навколо голови дівчини і закріплений за допомогою фактурної брошки з розсипом страз.


Тренд №5: Фата у вигляді шапочки


Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото
Вуаль-шапочку можна доповнити довгою фатою, або ж обійтися без неї

Лаконічні образи і динамічні весілля, безсумнівно, зажадають від нареченої саме такого варіанти фати. Модель, запропонована всесвітньо відомим модним будинком Reem Асга, кріпиться на голові нареченої за типом шапочки, надаючи своїй власниці повну свободу дій.

загрузка...
Весільна фата нареченої 2017: новинки і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають