• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як відпочиваємо на Новий рік 2017 в Україні: скільки днів, розклад вихідних і святкових днів

Новий рік — це не просто час, коли збуваються найпотаємніші бажання і мрії. Це ще і період, коли настають святкові канікули, протягом яких можна перепочити після важкого трудового року. Щоб ефективно спланувати свій новорічний і різдвяний відпочинок, жителі України хочуть заздалегідь дізнатися, наскільки протяжним він буде. Адже потрібно встигнути купити путівки на морські або гірськолижні курорти, здійснити бронь готелю, запланувати канікулярні заходи з дітьми, придбати квитки на новорічні вистави, виділити час для візитів до рідним і близьким


Швидше за все, в 2017 році українці можуть не розраховувати на суцільні канікули між Новим роком і Різдвом. Тому тим, хто планує відправитися в далеку поїздку, потрібно буде заздалегідь відпроситися у начальства і взяти собі кілька відгулів (або використовувати дні з майбутнього відпустки). Давайте розберемося, якими можуть бути новорічні канікули у 2017 році.


Як відпочиваємо на Новий рік 2017 в Україні: скільки днів, розклад вихідних і святкових днів
Новорічні канікули у 2017 році будуть розділені робочими днями

Новорічний відпочинок 2017 в Україні


Традиційно, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, державними святами в Україні вважаються дні Нового року та Різдва Христового. Нагадаємо, що в минулому році проект перенесення робочих днів, схвалений Міністерством соціальної політики, не припускав тривалих канікул. Новорічні свята тривали всього три дні.


Після цього українці повернулися до звичного робочого ритму аж до Різдва, коли отримали ще чотири законних вихідних. Ще не прийнято ніяких офіційних розпоряджень щодо відпочинку в січні 2017 року. Зазвичай дане питання вирішується на одному з літніх засідань Кабміну. З досвіду минулих років можна припустити наступний розвиток подій:

31 грудня 2016 року припадає на суботній день, так що українці, які працюють в режимі п'ятиденки, можуть спокійно зайнятися закупівлею продуктів, прикрасити будинок і приготувати різноманітні смачні страви для святкового столу.
1 і 2 січня 2017 року жителі України можуть святкувати Новий рік (так як перше число випало на неділю, то цей день переноситься на наступний за ним понеділок).
з 3 по 6 січня 2017 українці приступають до виконання робочих обов'язків. Традиційно Святвечір буде днем із скороченим робочим графіком.
з 7 по 9 січня 2017 року тривають різдвяні свята (Різдво припадає на суботній день, то вихідний переноситься на найближчий понеділок).
10 січня 2017 року у вівторок, жителі України повертаються після відпочинку на робочі місця.Як відпочиваємо на Новий рік 2017 в Україні: скільки днів, розклад вихідних і святкових днів
Офіційних заяв про трудовому календарі слід чекати влітку

Нагадаємо, що такий режим вихідних і святкових днів актуальний для тих, хто працює на підприємствах і організаціях з п'ятиденним графіком, виключаючи казначейства, Укрпошту, Пенсійний фонд і державні банки. Якщо ж ваш працедавець – це фірма з шестидневкой, то дні відпочинку потрібно узгодити безпосередньо з керівництвом.

загрузка...
Як відпочиваємо на Новий рік 2017 в Україні: скільки днів, розклад вихідних і святкових днів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають