• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як відпочиваємо на 8 Березня 2017 року (скільки днів вихідні)?

У жителів пострадянського простору 8 Березня відноситься до категорії найулюбленіших свят. Саме в цей день чоловіки із задоволенням обдаровують і вітають найважливіших жінок у своєму житті – улюблену матусю, турботливу бабусю, саму ніжну дружину, дорогу сестру і обожненої доньку. Отже, на який день припадає 8 березня в 2017 році, і чи можна розраховувати на додаткові вихідні


Святкування 8 березня


Мало хто пам'ятає, що історія появи цієї дати пов'язана з вшануванням не просто жінки, а бойового друга і товариша чоловіки-революціонера – жінки-революціонерки. Сама назва свята раніше звучало вагомо, значно і суворо, зовсім не налаштовуючи на грайливий лад. В «День жіночого Робітничого Інтернаціоналу» навряд чи могли виникнути якісь легкі і пусті думки про відпочинок і веселощі.


Як відпочиваємо на 8 Березня 2017 року (скільки днів вихідні)
8 Березня обов'язково привітайте зі святом всіх дорогих вам жінок!

Минув час, і історія виникнення свята відійшла в минуле, залишивши нам весняний Жіночий день. Зараз це свято наповнює наші серця радістю й веселощами, а повітря – яскравими квітковими ароматами, знаменуючи цим кінець довгої та холодної зими. Настрій 8 Березня завжди піднесений! У подяку за це представники сильної половини людства оточують жінок особливою увагою, теплом і турботою.


У 2017 році свято 8 Березня припадає на середину тижня – середу, так що на тривалі вихідні можна не розраховувати. Єдина поступка трудового законодавства України полягає в тому, що передує вівторок (07,03,2017) буде скороченим робочим днем.

загрузка...
Як відпочиваємо на 8 Березня 2017 року (скільки днів вихідні)?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають