• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Різдвяні ворожіння 2017 і передбачення долі на Різдво

Різдво і вечір, який йому передує, – Святвечір – здавна вважалися особливим часом, коли межі між минулим і майбутнім стираються. А значить, можна спробувати хоч краєчком ока зазирнути у майбутнє і дізнатися, що ж готує нам прийдешній день. Ворожіння – виключно дівоче заняття. Зазвичай цим займалися незаміжні дівчата, а питання, які задавали долю, стосувалися в першу чергу заміжжя і подій, з ним пов'язаних. Способів поворожити існує дуже багато. Але на все про все є тільки одна ніч, так що ми вибрали п'ять обрядів, за допомогою яких можна дізнатися відповіді на різні питання.


Щоб ритуал вдався, його слід проводити перед північчю, в темній тихій кімнаті. Бажано у вільній нічній сорочці і з розпущеним волоссям. Шуміти і сміятися не можна, дуже бажано не розмовляти. Слідкуйте за положенням рук і ніг — не схрещуйте їх, щоб не «заплутати» інформацію, яка надходитиме і трансформуватися в знаки. В іншому випадку сигнал може виявитися складним для розшифровки.


Топ-5 різдвяних ворожінь


Різдвяні ворожіння 2017 і передбачення долі на Різдво
Ворожіння з воском є вічною різдвяної класикою

Ворожіння з кільцем і воском – на судженого і майбутнє


Для процедури знадобляться глибока тарілка або ж склянку з прохолодною водою, ложка, дві свічі (одна з них воскова), запальничку або сірники і ваше кільце. Важливо, щоб в ньому не було каменю. Поставте миску на стіл, сядьте навпроти. Зніміть кільце і опустіть його у воду. Запаліть обидві свічки. Ложку розташуйте над однією з них, а другу (воскову) над ложкою.


Наберіть повну ложку розтопленого воску (нижня свічка потрібна для того, щоб він не застигав, а залишався рідким). В цей час обговорить формулу: «Гори-гори, свічка, топися-топися, віск, назви мені ім'я судженого». Потім різким рухом вихлюпніть його у воду над тим місцем, де лежить кільце. Маса миттєво застигне, прийнявши химерну форму.


Її інтерпретація і стане підказкою до майбутнього. Квітка – символ заміжжя або нового коханого. Фігура людини –також до нового знайомства чи одному. Смуги предзнаменуют подорож або далеку дорогу, зірочки – успіх у справах, будь то робота, навчання або будь-які інші починання. А якщо віск прийме форму тварини, слід проявити уважність у відносинах зі знайомими: ймовірно, не всі з них бажають вам добра.


Ворожіння з чашками – на майбутнє


Для ворожіння збираються невеликою компанією: в ідеалі вам потрібні сім дівчат. Приготуйте стільки ж чашок, монету, кільце, трохи цукру і солі, цибулину та скибочку хліба. Всі предмети розкладіть в чашки, а в останню налийте води. Кожна з гадающих повинна закрити очі. По черзі виберіть по одній чашці. Відкрийте очі і подивіться, що кому дісталося. Вибраний предмет – передвістя подій, які чекають вас в новому році.


Різдвяні ворожіння 2017 і передбачення долі на Різдво
Ворожіння з чашками підкаже, що чекає вас і ваших подруг в 2017 році

Кільце – вірна ознака прийдешнього заміжжя. Монета обіцяє прибуток або нову роботу з високим доходом. Якщо попався цукор, рік буде вдалим і щедрим на яскраві, радісні події, а якщо сіль – навпаки, будуть печалі і навіть можливі нещастя. Те ж стосується і лука: якщо в чашці виявився він, сліз не уникнути. А ось вода означає стабільність і відсутність змін. Як це трактувати як радість або досаду – вже залежить від вашого настрою.


Ворожіння з ниткою – на заміжжя


Гадати може будь-кількість учасниць. Знадобляться котушка ниток, ножиці, свічка і запальничку або сірники. Відріжте від нитки кілька шматків однакової довжини (за кількістю учасниць ворожіння). Візьміть по шматочку нитки, запаліть свічку, а від неї – нитки. Спостерігайте, як швидко вони будуть горіти. Та, що догорить першої, обіцяє «господині» стати чоловіковій дружиною вже в 2017 році. Іншим доведеться чекати судженого як мінімум до майбутнього Різдва.


Ворожіння з горіховою шкаралупою – на майбутнє


Для ворожіння приготуйте папір, олівець, половинку шкаралупи волоського горіха, освячену свічку (недогарок) і невеликий тазик з водою. На кожному окремому шматочку паперу запишіть події, яких хотіли б дочекатися цього року. Вони можуть бути будь-якими: подорож, нова робота, навчання, кохання, народження дитини, купівля машини, собака – що завгодно. Записки поверніть зручним способом і прикріпіть до краєчку ємності з водою.


Різдвяні ворожіння 2017 і передбачення долі на Різдво
Не тільки віск, але і недогарки свічок можуть передбачити ваше майбутнє

Недогарок свічки і запаліть поставте в шкаралупу горіха. Акуратно відпустіть на воду і спостерігайте, куди вона попливе. Для того, щоб зрозуміти, на яку з записок вказує доля, потрібно почекати, куди попливе свічка або хоча б в якусь сторону «човник» нахилиться. Коли це стане ясно, розгорніть записку і прочитайте передбачення. Подія, зазначена на папері, гарантовано станеться в найближчі 12 місяців.


Ворожіння з квасолею – на те, багатим чи буде майбутній чоловік


Для ворожіння знадобляться три квасолини і три невеликих клаптика паперу. Одну з квасолин слід очистити від шкірки повністю, другу наполовину, а третю – залишити як є. Загорніть кожну клаптик паперу і перед сном покладіть під подушку. Лягайте спати, подумавши про те, щоб доля дала вам відповідь на питання.


Вранці, прокинувшись, суньте руку під подушку і вийміть один з сверточков. Якщо в ньому виявиться квасолина в шкірці — наречений буде багатим, і ви зможете ні в чому собі не відмовляти. Очищена наполовину означає, що обранець не дуже заможним, але й особливих труднощів з фінансами чекати не доводиться. А ось «гола» знаменує зовсім небагатого нареченого.

загрузка...
Різдвяні ворожіння 2017 і передбачення долі на Різдво
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають