• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Вироби до Великодня 2017. Майстер-клас і виріб з кольорового паперу

Вироби до Великодня 2017. Майстер-клас і виріб з кольорового паперу


Великдень споконвіку вважається самим світлим і чистим святом з усіх існуючих в жодному календарі. Адже в цей день навіть незнайомі люди бажають один одному не просто здоров'я, а всіх благ, душевного спокою, миру і процвітання в сім'ях і на землі. Однією з яскравих і незвичайних традицій цього свята, яка з'явилася відносно недавно, стало робити невеликі святкові сувеніри і дарувати їх одне одному.Ось чому вироби до Великодня 2017 — ця тема дуже захоплююча, різноманітна та цікава.


Що ж можна придумати? Сьогодні в 2017 році можна зробити абсолютно будь-яку річ, прикраса і сувенір, при цьому з того матеріалу, який є у вас під рукою.

Це може бути і незвичайна великодній гірлянда, великодні яйця, яйця з солоного тіста, ваза, виконана у формі кролика, адже у деяких країн саме ця тварина є головним символом свята, пухнасті курчата.


Іншими словами, не слід експериментувати і боятися якихось творчих починань.

Вироби до Великодня 2017. Майстер-клас і виріб з кольорового паперу


Майстер-клас і оригінальна виріб із кольорового паперу.


Самою незвичайною по праву можна назвати і вважати великодню гірлянду, виконану з кольорового паперу, яка стане чудовим варіантом для прикраси житла і вашої спільної і творчої роботою з дитиною.


Для великодньої гірлянди 2017 року слід заздалегідь запастися такими необхідними інструментами та матеріалами.1.Дизайнерський папір. Причому краще всього зупинити свій вибір на пасхальній тематиці або ж світлих тонах і відтінках.
2.Ножиці.
3.Голка і щільна нитка.

Варіантів для виготовлення великодньої гірлянди в 2017 році існує велика безліч, але, якщо ви в перший раз пробуєте свої сили у такій творчій роботі, то краще всього починати її з освоєння найпростішого варіанта. Саме простий варіант являє собою гірлянду, що складається з вирізаних з паперу однакових фігурок різних кольорів, які потім акуратно вішаються і нанизуються на нитку. Варто відзначити, що в якості фігурок для гірлянди можуть служити абсолютно різні деталі, але, звичайно ж, великодньої тематики. Що це може бути? Яйця, зайченята, птиці, моркви, або ж те, з чим ви асоціюєте це світле свято. Також самі фігурки можна прикрасити і розбавити різними елементами декору, тобто стрічками, блискітками або ж бісером за вашим власним смаком і бажанням.


Ще однією цікавою та оригінальною великодньої гірляндою 2017 року є гірлянда з об'ємними деталями. Що стосується її виготовлення, тону по часу займе трохи більше часу, ніж попередня модель, але зате і виглядати вона буде більш привабливою. Як же його зробити?

Вироби до Великодня 2017. Майстер-клас і виріб з кольорового паперу

По-перше, зробити попередній шаблон фігурки, яка і буде взята за основу самої гірлянди. Наприклад, це може бути пасхальне яйце.
По-друге, приступаємо до вирізання деталей. Слід зазначити, що кожна фігурка гірлянди буде складатися з п'яти заготовок. У результаті виходить, що для гірлянди з 10 об'ємних яєць потрібно 50 однакових заготовок.
По-третє, вирізані заготовки складаємо навпіл і склеюємо на початку два яйця по лінії згину. Далі, додаємо третє яйце і так далі. У результаті виходить об'ємне яйце, яке складається з п'яти деталей.
По-четверте, приготовані яйця акуратно нанизуємо на нитку, роблячи отвір голкою за 05 см від верхівки фігурки.Гірлянда готова і можна сміливо прикрашати нею житло або ж кому-небудь подарувати. Погодьтеся дуже приємно в такий день отримувати такі ж світлі, оригінальні і незвичайні подарунки, та ще й зроблені своїми руками.

загрузка...
Вироби до Великодня 2017. Майстер-клас і виріб з кольорового паперу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають