• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Різдвяний янгол. Робимо своїми руками

Різдвяний янгол – ніжний виріб на свята, який додасть святкового оздоблення і чарівні нотки. Ви можете зробити янголятка для прикраси новорічної ялинки або у вигляді фігурки, яка займе місце в компанії Снігуроньки і Діда Мороза під ялинкою. Ангелів використовують і для оформлення святкового столу, а також для різноманітних різдвяних композицій, які можна виконувати разом з дитиною.

Різдвяний янгол. Робимо своїми руками


Вас здивує і те, які матеріали можна використовувати для створення виробів на Різдво . Ви можете не обмежуватися тільки папером, хоча, безумовно, дітям буде легко працювати саме з нею, для реалізації креативної творчої ідеї можна використовувати пряжу і джутову мотузку. Натуральні тканини допоможуть вам пошийте м'яку іграшку в подарунок для похресниці, яка прийде привітати вас зі світлим святом.


Різдвяний янгол. Робимо своїми руками


Різдвяний янголРіздвяний янгол своїми руками – чудовий оберіг, який можна подарувати близькій одному. На Русі обереги плелися з лози, сухої трави і соломи, але ми пропонуємо вам вироби використовувати товсті вовняні нитки. Використовувати можна і тонкі лляні ниточки, джутову мотузку, нитки з люрексом. Ниткового янголятка можна повісити на новорічну ялинку або на віночок, з декількох таких ангелков можна зробити гірлянду для прикраси дитячої кімнати.

Нам знадобиться будь-яка пряжа, вироби підійдуть залишки пряжі вовняної, бавовняної або акриловою. Для оформлення крил вам знадобиться відрізок широкої стрічки з органзи або атласу, можна брати будь-яку тканину, яка вам сподобається, але в стрічок не треба додатково обробляти краї.

Для додаткового прикраси можна взяти ажурне мереживо та тасьму, ще вам знадобиться відрізок мотузки, щоб зробити петельку зверху янголятка, яка дозволить підвісити його на ялинку. Ще нам знадобиться невеликий пластмасовий кулька, нитка з голкою і клей.

Тепер треба взяти ниточки і змотати їх в пасму близько 16-18 см завдовжки. Спочатку місце згину з одного боку необхідно перев'язати пучком ниток. З одного боку, відступивши близько півтора сантиметрів від згину, треба перев'язати пасму мотузкою, щоб вийшла талія нашого янголятка.

Різдвяний янгол. Робимо своїми руками


На цьому етапі слід виконати ручки: для цього нарізати 6-12 ниток однакової довжини близько 10 см (відрізок розраховується так: довжина рук, помножена на два, плюс 1-2 см). Ці ниточки необхідно розділити на три частини і заплести в щільну косичку. Тепер цю кіску можна протягнути в вірну петлю (вище лінії талії), щоб обидва кінчика кіски були однакової довжини. Щоб «ручки» не ковзали, посередині треба зафіксувати косичку кількома ручними стібками.

До верхньої частини заготовки (там, де ми перев'язали пасму) треба приклеїти маленький пластмасовий кулька. Кольоровими маркерами можна намалювати на обличчі очі й рот. У янголятка повинні бути волосся: якщо у вас не вийде зробити таку акуратну зачіску, як у майстер-класі, то можна просто приклеїти по центру голови пучок, розправити нитки по обидві сторони від проділу, а верхівку закрити шапочкою або хустинкою.

Ззаду треба зафіксувати великий бант з органзи, акуратно розправивши петельки. Залишилося тільки розрізати знизу ниточки згину пастмы, розправити їх і можна прикрасити нашим янголятком ялинку. Як бачите, дуже швидко можна зробити оберіг «Різдвяний янгол» своїми руками, майстер-клас можна доповнити й іншими декоративними матеріалами. Наприклад, по лінії талії зав'язати мереживо, а в ручках закріпити мініатюрний дзвіночок або зірку.

Різдвяний янгол. Робимо своїми руками
Майстер-клас: різдвяний янгол
Ви можете використовувати і тонку білу бавовняну пряжу, щоб у вас вийшов повітряний різдвяний янгол гачком . Як і інші новорічні іграшки, зв'язані гачком, ангелок чудово доповнить наряженное живе дерево, створюючи домашній затишок, наповнюючи будинок чарами. А тут ви можете знайти і інші креативні ідеї для новорічних виробів.

Гачком можна зв'язати плоску фігурку за простою схемою або зробити саморобку об'ємною, яка складається з трьох окремих частин: окремо треба зв'язати круглу головку, окремо в'яжеться сукню (для якого можна взяти схему ажурною круглої серветочки), як і дві заготовки для крил.

Різдвяний янгол. Робимо своїми руками


Є декілька хитрощів, як зробити об'ємну невагому саморобку, яка буде тримати форму, адже нам необхідно, щоб крильця була розчепирені з боків, а сукня зберігало форму купола. В'язані половинки крил можна обробити розчином клею ПВА і води, а до готової виробі закріпити тільки після висихання. Сукня-купол можна накрохмалити і залишити до висихання на відповідній формі.

Коли ми робили листівки своїми руками також для їх прикраси використовувалися фігурки янголят, їх вирізали з паперу та серветок, ажурних серветочок і гофри.

Різдвяний янгол. Робимо своїми руками


Дуже цікавий майстер-клас різдвяний янгол , в якому використовується мішковина. У вас вийдуть маленькі об'ємні іграшки, які можна зшити ручними стібками, прикрасити тасьмою, вишивкою або лляним мереживом. А якщо вам подобається виконувати вироби з фетру, то обов'язково знайдіть відповідні шаблони, щоб зшити фетрових ангелів для прикраси будинку.
загрузка...
Різдвяний янгол. Робимо своїми руками
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають