• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

День сім'ї, любові і вірності у 2017 році: дата святкування

Росіяни щороку відзначають не тільки міжнародний День закоханих , але і суто російське свято, міцно вписався в календарі — День сім'ї, любові і вірності. Святкування проходить 8 липня у день пам'яті святих подружжя Петра і Февронії. У християнстві цю пару вважають покровителями шлюбу. Ідея заснувати даний свято належала мешканцям Мурома (Володимирська область). У цих краях поховані святі, які стали взірцем любові, вірності і благочестя. Депутати Державної Думи і послідовників традиційних релігій Росії підтримали задум.


День сім'ї, любові і вірності у 2017 році: дата святкування
Петро і Февронія — святі покровителі сімейних та любовних відносин

Історія свята


8 липня 2008 року жителі РФ вперше відзначили День сім'ї, любові і вірності. З часом свято набував все більшої популярності. Росіяни вважають його хорошою альтернативою Дня святого Валентина (14 лютого), який має католицьке, а не православне походження.


Центром святкувань залишається Муром, але тематичні заходи проходять по всій країні. Нещодавно свято обзавівся медаллю «За любов і вірність». Вона зроблена у вигляді ромашки – давнього символу ніжності і відданості. Нагороду вручають парам, які прожили в шлюбі 25 років і більше.


День сім'ї, любові і вірності у 2017 році


8 липня 2017 року по всій країні пройдуть концерти за участю популярних виконавців. Організатори планують тематичні виставки та благодійні акції. У програмі – нагородження багатодітних сімей цінними призами та медалями «Батьківська слава». Заходи будуть висвітлені всіма основними засобами масової інформації.


День сім'ї, любові і вірності у 2017 році: дата святкування
Листівка до всеросійського Дня сім'ї, любові і вірності

В цей же день пройде і традиційна просвітницька акція «Подаруй мені життя». У багатьох містах Росії вона проводиться вже не вперше. Її мета – сформувати сімейні цінності і знизити кількість абортів. У багатьох містах заплановано цікаве звеселяння – парад дитячих візочків. Його учасниками можуть стати всі охочі мами і тата разом з малюками. Місцева влада оголосять маршрути походів напередодні свята.


У більшості православних храмів пройдуть богослужіння, приурочені до цього дня, і молебні за добробут у сім'ях. Також плануються спортивні змагання, націлені на просування здорового способу життя серед юних росіян. Святкування Дня сім'ї, любові і вірності стало традицією для більшості російських сімей. Багато молоді пари вважають цю дату символічною і підходящої для весілля . Тому щороку 8 липня РАГСИ реєструють набагато більше шлюбів , ніж в інші дні.

загрузка...
День сім'ї, любові і вірності у 2017 році: дата святкування
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають