• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

День рибалки в 2017 році: якого числа святкують в Росії та Україні?

Щороку, у другу неділю липня, відзначається День рибака. У 2017 році свято випаде на 9 липня . Вшановувати професійних рибалок стали ще в 20-х роках минулого століття, а офіційно свято було затверджено у 1980 році. Зараз його активно відзначають на просторах колишнього СРСР, особливо в Росії та Україні. Це свято люблять всі, хто в тій чи іншій мірі причетний до вилову риби, будь то промислове рибальство, спорт чи хобі. Свято об'єднує людей різних поколінь і віків, а також просуває рибалку як вид активного відпочинку. У 2017 році День рибалки відзначатимуть традиційними заходами.


Як відзначають День рибалки?


Найбільш яскраво і цікаво це свято пройде в приморських містах, чия економічна життя безпосередньо пов'язана з рибною ловлею. Тут проходять святкові ходи, а на площах і набережних виступають місцеві та запрошені артисти. Постановки за участю «русалок», «рибок», «медуз» та інших мешканців водойм піднімають настрій усім глядачам. Жителів Керчі та Севастополя традиційно вітає владика морів Нептун.


День рибалки в 2017 році: якого числа святкують в Росії та Україні?
9072017 не забудьте привітати тата, брата чи чоловіка з Днем рибака!

Розважальна програма передбачає змагання з вилову риби. Дуже популярні турніри зі спортивної риболовлі з призами в різних номінаціях: за самий великий або маленький улов, наймолодшому учаснику та «ветерану». У деяких містах проводять змагання серед промислових рибальських бригад. Свято не обходиться і без дегустації смачних рибних страв.


У День рибалки вітають усіх, хто присвятив життя цій важкій професії або просто захоплений цим заняттям. Адже робота професійних рибалок складна і ризикована навіть в сучасних умовах і при наявності спеціальних риболовецьких технологій.

загрузка...
День рибалки в 2017 році: якого числа святкують в Росії та Україні?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають