• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

День торгівлі в 2017 році: якого числа відзначають в Росії та Україні?

22 липня 2017 року не забудьте привітати всіх рідних і друзів, зайнятих в сфері торгівлі, послуг і комунального господарства. В цей день в Росії відзначають День працівника торгівлі. Під цю категорію підпадають кілька мільйонів росіян: бізнесмени, менеджери, продавці, касири, працівники ЖКГ і представники багатьох інших професій. Свято заснували ще в 1966 році і відзначали у четверте неділю липня. Згідно з указом, прийнятим у 1988 році, День працівника торгівлі було перенесено на третю неділю березня, але в народі його продовжили відзначати влітку.


Деякі працівники торгівлі і зараз користуються цим фактом, щоб додати в свій календар «червону» дату. В 2013 році російський уряд переніс свято на четверту суботу другого літнього місяця. В Україні і Білорусі свято і зовсім відзначають в інші дні. Існує й Всесвітній день чесної торгівлі, який припадає на другу суботу травня. Не дивно, що самі винуватці торжества плутаються в цих датах!


День торгівлі в 2017 році: якого числа відзначають в Росії та Україні?
У Росії наступний День торгівлі відзначать 22 липня 2017 року

Як відзначають День працівника торгівлі?


Найчастіше свято відзначають в робочих колективах. Керівництво виступає з подячними словами, співробітники отримують грамоти та премії. Неофіційна частина може бути як звичайним застіллям, так і масштабним корпоративом. Якщо саме ви відповідаєте за його організацію, в Інтернеті завжди можна знайти кілька готових сценаріїв свята.


Які подарунки можна вручити до Дня Торгівлі?

Канцелярські дрібниці (блокнот, візитницю)
Сувеніри , символізують фінансове благополуччя (грошове дерево або жабу на жмені монет)
Жартівливі нагороди та грамоти за особливі досягнення.Звичайно, усні привітання ніхто не відміняв. Привітайте не тільки колег і рідних, але й офіціанта або касира супермаркету. Повірте, їм буде приємно вашу увагу!

загрузка...
День торгівлі в 2017 році: якого числа відзначають в Росії та Україні?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають