• 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 
  • 17:15 – Як вибрати самі солодкі мандарини на Новий рік 
  • 15:33 – Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитину 

Привітання з новим роком 2017 на українській мові

До Нового року залишається все менше часу, погода починається псуватися, на вулиці стає все холодніше і холодніше. Ми знаходимося вдома, загорнувшись у теплі пледи, і зараз саме час підготуватися до майбутнього Нового року і підібрати вітання для ваших близьких, адже свято ближче, ніж ви думаєте!

Привітання з Новим роком 2017 півня на українській мові

Майбутній рік півня буде відрізнятися від всіх інших, господар року любить порядок, так само славиться хазяйновитістю та палкою вдачею. Тому й вітання повинні нести в собі побажання домашнього затишку, зміцнення родинного гнізда, поповнення в сімействі.

Прикольні привітання з Новим роком 2017 на українській мові

Прикольні привітання з Новим роком ви можете адресувати близьким друзям та одногрупникам, своїм ровесникам. Люди старшого покоління можуть вас не зрозуміти або навіть трохи образитися!

Рік півня до нас скаче

На хвості несе удачу,

Цілий віз везе достатку,

В Україну,в кожну хатку!

Привітання з Новим роком 2017 у віршах на українській мові

Поздоровлення у віршах це відмінний варіант, як для листівок, так і для повідомлень у новорічну ніч. Веселий і жвавий ритм відмінно відповідає духу свята.

Відкривайте ширше двері,
Новий рік іде в оселі
Хвоя, запах мандаринок,
Дід Мороз і час ялинок

Не пускайте смуток в хату
І негоди геть женіть!
Тільки радість і усмішки
Ви пускайте у свій дім

Свято нових відчуттів,
Свято світла і тепла!
У новий рік за новим щастям
Відправляймося, пора!

З Новим Роком 2017

З Новим роком поздоровлення в прозі

У прозі ви легко зможете висловити всі свої почуття і описати те, що у вас накопичилося на душі за цілий рік. В залежності від адресата ви можете використовувати різні варіанти поздоровлень:

Колегам

Мої дорогі колеги! Минулий рік був важким для усіх нас, але ми повинні бути вдячні йому за те, що він показав нам, якими сильними і згуртованими ми можемо бути насправді. Співробітники, які не вірять в нашу справу, залишили фірму, і ми побажаємо їм щастя і успішної роботи у новому році, а ті, хто залишився, змогли утримати компанію і поставити її на ноги, подолати кризу. Я хочу побажати вам всім в Новому році залишатися впевненими в собі, розуміючими і чуйними. Пройшовши важкі часи, я вірю в світле майбутнє, яке чекає нас попереду. Ура!

Начальнику

Шановний Іван Іванович, хочу душевно привітати вас з Новим роком! За минулий рік траплялося всяке, між нами були непорозуміння і сварки, але це ні в якій мірі не змінює моєї поваги до вас і впевненості в правильності обраного вами курсу. Я хочу побажати вам у Новому році вдалих і прибуткових угод, компетентних працівників і грамотних замовників, тоді будь-яка робота буде тільки в задоволення! Успіхів у Новому 2017 році!

Друзям

У Новому році я хочу побажати вам більше можливостей і шансів для всього того, що ви бажаєте. Відпочити, насолодитися моментом, побути наодинці з собою, адже в нескінченній гонці «робота-дім» так складно зупинитися на мить і просто відчути радість життя. Нехай у Новому році ваша сім'я міцніє і поповнюється, а ваше сімейне гніздечко стає все більш затишним!

Родичам

Вітаючи з наступившим, я хочу побажати вам в першу чергу міцного здоров'я, а так само гармонії в сім'ї. Іноді ми забуваємо говорити рідним і близьким про свої почуття, залишаючи на потім, хоча насправді ці слова найважливіші. Цієї новорічної ночі обійміть всіх своїх рідних і скажіть про те, як ви їх любите і вдячні їм за те, що вони поруч з вами!

Чоловікові, дружині

Мій улюблений і рідний чоловік. Кожен Новий рік, проведений разом, це щастя для мене. Незалежно від того, де ми його зустрінемо, я завжди впевнений, що ми проведемо його відмінно, тому що поруч будеш ти. Я хочу побажати тобі в новому році бути більш впевненим(ою) в собі, тому що для сумнівів у тебе немає ніяких причин, а так само я сподіваюся, що нікчемні тривоги не будуть турбувати тебе даремно. Я тебе дуже люблю, з Новим Роком 2017!

Батькам

З Новим роком мої улюблені! Головне сімейне свято неможливо уявити без традиційних сімейних застіль. Ставши старше, я хочу подякувати вам за всі ті чарівні свята, які ви влаштовували для мене. Вони огортали мене відчуттям свята і магії, яке я сподіваюся, зможу подарувати своїм дітям. Бережіть себе, нехай Новий рік буде для вас щасливим і безтурботним!

Дітям

Мій малюк, нехай в Новому році здійсняться всі бажання, які ти загадав. Ми сподіваємося, що ти будеш чемним і розумним, а ми готові завжди і у всьому тобі допомогти. Ми в тебе віримо і дуже любимо!

Подрузі

Моя рідна! Нехай в цьому році збудеться нарешті все, про що ти мрієш! Принц, замок, білий кінь, відпочинок, діти — нехай все це станеться, разом або по черзі! Ти заслуговуєш на щастя, величезного і всепоглинаючого. Просто воно таке велике, що дуже довго до тебе йде, і в 2017 році обов'язково тебе зустріне! Добре тобі зустріти і провести цей Новий рік!

Короткі привітання з Новим роком 2017 півня на українській мові

Новорічні привітання 2017 як і привітання інших років повинні заряджати вас і людину, якій ви адресуєте, духом свята, енергією, вірою в усе хороше. Короткі привітання відмінно піде для смс-ок, які ви можете відправити відразу після бою курантів.

Свято в душі хай буде завжди,

І не закінчиться ніколи!

З Новим роком! Тримай ніс «за вітром» і хвіст пістолетом»!

Готуючи привітання, постарайтеся вибирати ті варіанти, які вам до душі. Стандартні, банальні, привітання для галочки залишаться непоміченими, в той час як душевні побажання запам'ятаються надовго. Будь-які напутні слова, які ви перераховуєте у своєму привітанні, програмує людину на успіх і удачу. Бережіть своїх рідних і близьких, створити для них атмосферу єдності, тепла і затишку за новорічним столом. З наступаючим!

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають