• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Привітання з Новим роком 2017 англійською мовою

Англійська стала міжнародною мовою і ще якийсь час нею буде. Тому навіть якщо взяти до уваги, що власне в англомовних державах зустріч Нового року - не така знаменна подія, як Різдвяний вечір і Різдво в цілому, новорічні привітання будуть доречні в ряді інших випадків і країн.

Дітям у переважній більшості випадків не прийнято бажати удачі в особистому житті і в коханні, тому пропоную такі шаблонні варіанти дитячого привітання з Новим роком 2017 англійською мовою:

Для дівчинки

"Happy New Year

to you, little princess (pretty girl)! Wish your personal Fairy brings magic wand, gold crown, a lot of beautiful dresses and little box with your dearest dream. Let this New Year fulfill your wishes."

З новим роком, принцеса (дівчинка-красуня)! Нехай твоя фея принесе тобі чарівну паличку, золоту корону, багато гарних суконь і маленьку коробочку з виконанням заповітної мрії. Виконання бажань в новому році.

Для хлопчика

"Happy New Year

to you, little superman (gentleman)! Wish your personal Santa put under Christmas Tree a lot of candies, toys and little box with huge luck. Let this New Year brings bright colors and fun in your life."

З новим роком, маленький супермен (джентльмен). Нехай твій персональний Санта покладе під ялинку багато цукерок, іграшок і невелику коробочку з величезною удачею. А новий рік нехай принесе тобі яскраві фарби і веселощі.

Dear (name)! Happy New Year! I wish you many hapiness, love, good friends and welfare of your family! I hope this year will be more fortunate! Thank you for your frienship and support! Good holidays and unforgettable celebration!

Дорогий(а)-ім'я! Щасливого Нового року! Я бажаю тобі багато щастя, кохання, хороших друзів і благополуччя в родині! Я сподіваюся, що цей рік буде більш везучим (більше пощастить)! Спасибі тобі за дружбу і підтримку! Хороших вихідних і незабутнього свята!

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають