• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як привітати чоловіка з річницею весілля 2017? Прикольні поздоровлення

Як привітати чоловіка з річницею весілля 2017? Прикольні поздоровлення


Для багатьох жінок великою проблемою та труднощами є придумати подарунок і сюрприз для своєї другої половини річницю весілля. Адже погодьтеся дата і торжество дійсно дуже особливе, а, отже, і до організації свята необхідний зовсім інший підхід. Як привітати чоловіка з річницею весілля 2017 року? Ця одна з тем, навколо якої щороку йдуть великі суперечки, адже кожна жінка бачить свято по-своєму, хоча все-таки і намагається дотримуватися загальних правил, порад і рекомендацій.


Напевно, кожна жінка погодиться з тим фактом, що чоловіки часом дуже часто забувають про всі важливі дати.

Але не варто через це сваритися і бурчати на свого чоловіка, так як замість претензій краще організувати для нього справжній і несподіваний сюрприз, який він навряд чи коли-небудь забуде.


Чим же можна порадувати і здивувати свою другу половинку, щоб подарунок на наступну річницю став таким же несподіваним і незабутнім?


Подарунки для чоловіка.


Насамперед, варто подбати про вибір подарунка. Звичайно ж, сьогодні з цим не повинно виникнути жодних проблем, але погодьтеся, хочеться подарувати щось особливе і неповторне. Які ідеї в 2017 році вважаються найбільш популярними?

Як привітати чоловіка з річницею весілля 2017? Прикольні поздоровлення

По-перше, організація весілля для двох. Найбільш правильним в річницю весілля буде не влаштовувати грандіозного торжества, а навпаки, організувати міні-весілля тільки для двох і незабутньо провести цей день і ніч. Іншими словами, цей день найкраще провести наодинці і подалі від усіх. Наприклад, хорошим варіантом стане організація романтичної вечері де-небудь в готелі.
По-друге, екстремальний сюрприз. Головна особливість такого презенту в тому, що він буде наповнений яскравими та незабутніми емоціями. Тут може бути все що завгодно, все те, що ви придумаєте, при цьому не варто обмежувати політ своєї фантазії. Найяскравішими варіантами раніше є політ на аероплані, повітряній кулі, катання на квадроциклах. Але саме головне, не забудьте взяти з собою фотоапарат, щоб зафіксувати для нащадків щасливі хвилини і миті.
По-третє, серенада. Сьогодні існує помилкова думка, що співати пісні і визнаватися в любові повинні тільки чоловіки. Ні це не правильно, тому для вашої другої половини стане дійсно несподіваним сюрпризом заспівати під вікном пісню незважаючи ні на що.
По-четверте, кульки в машині. Це дуже цікава задумка, для якої також варто гарненько постаратися і попрацювати. Для цього потрібно якомога більше кульок надути і наповнити ними багажник і салон авто. Коли вранці чоловік відкриє машину, то кульки красиво піднімуться вгору, а гарний настрій вже забезпечено з самого ранку.
По-п'яте, кулі бажань. Для тих, хто не в курсі це справді красиве і романтичне видовище. Все що вам потрібно, це запросити ввечері свого чоловіка на прогулянку, де разом з ним ви запустіть ліхтарик та відзначити свято келихом шампанського. Але не забудьте загадати бажання, яке неодмінно збудеться.Якщо з подарунком і сюрпризом не виникає жодних проблем, так як тут все залежить від вашої фантазії і творчої кмітливості, то з другим кроком у деяких виникають серйозні труднощі. Що ж це за другий крок? Звичайно ж, визнання в любові, причому в цей день вони повинні бути незвичайними і креативними.


Прикольні поздоровлення.


Цей варіант вітальних слів як ніколи вважається найбільш актуальними. Адже погодьтеся, який же подарунок без красивих слів, які ще подані в несподіваній формі.


Як привітати чоловіка з річницею весілля 2017? Прикольні поздоровлення


Мій коханий вітаю тебе з річницею
нашого подружнього життя і бажаю
Хай усмішка завжди лице осяває
І тепло кохання серце зігріває.
Чарівні квіти хай завжди ростуть
навколо.
І сонця проміння освітлюють
родинне коло.

****
От і річниця,
Нашого весілля перша дата!
Я тобою так багата
Поздоровляю й люблю,
хочу щоб весело жилося
і все з тобою нам моглося!

Погодьтеся, рядки дійсно чудові і приголомшливо і навряд чи залишать когось байдужим.


Організовуючи сюрприз і придумуючи подарунок на річницю весілля для свого коханого чоловіка, слід керуватися одним простим правилом – не лінуватися, яке і стане ключем до успіху і щастя!

загрузка...
Як привітати чоловіка з річницею весілля 2017? Прикольні поздоровлення
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають