• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Привітання з Новим роком 2017 батькам. Привітання мамі. Привітання татові

Привітання з Новим роком 2017 батькам. Привітання мамі. Привітання татові


Вже не за горами Новий 2017 рік, а значить, час готувати та дарувати подарунки своїм рідним і близьким людям. Насамперед, слід порадувати наших любимих, дорогих і рідних батьків. Адже це саме ті люди, які найбільше за нас переживають, турбуються і піклуються. Звичайно ж, до новорічних свят ми намагаємося підготувати їм справжній святковий сюрприз і подарунок, який би став непоганим доказом нашої любові, уваги і турботи. Але, який же подарунок без ласкавих і ніжних слів, тобто вітальних віршів. Привітання з Новим роком 2017 батькам можуть бути абсолютно різноманітними і несхожими одині на одних. Це і вірші, невеликі прози і рядки, написані від душі, і щирого серця.


Погодьтеся, новорічні привітання завжди залишаються актуальним подарунком і сюрпризом. Наприклад, якщо ви дійсно хочете здивувати своїх рідних людей, то можна прочитати вибрані вами рядки за святковим столом. Ви і самі не можете собі уявити, як здивуються ваші батьки такому несподіваному результату всіх справ і подій.

Також сьогодні дуже актуальними є невеликі привітання у вигляді смс послання, адже, як правило, багато хто живуть далеко від своїх батьків і це хороша можливість швидко привітати батьків з Новим, 2017 роком.


Це і стане для них самим найдорожчим і безцінним подарунком, тобто те, що ви про них пам'ятаєте, думаєте і дбаєте.


Привітання мамі.


Кожна мама вчинок, успіх і досягнення своєї дитини вважає своїм, тому вибираючи вітальні рядки з Новим, 2017 роком, слід відмовитися від традиційних і банальних фраз, потрібно, щоб вони йшли від всього серця і душі.

Привітання з Новим роком 2017 батькам. Привітання мамі. Привітання татовіДай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
З чудовим святом, радості і мрій
Я щиро і сердечно Вас вітаю!

Вибираючи вітальні рядки і те, як ви їх збираєтеся піднести, варто обов'язково включати свою фантазію і кмітливість, і придумати справді щось несподіване і по-справжньому запам'ятовуюче. Наприклад, своє вітальне послання можна написати на настінному панно, або ж на картині. До речі, вітальні рядки, завжди, стануть гарним доповненням до якогось презенту.


Привітання татові.


Що стосується батька, то для нього підібрати привітання стане набагато важче і складніше. І це не для кого не є дивиною, так як чоловіки вважаються більш сприйнятливими до дрібниць, набагато ранимі і вередливі, ніж жінки, навіть не дивлячись на те, що вважаються сильною статтю.Незабаром Новий рік
Переступить ваш поріг!
Хай до вас він завітає
З тим,що серце забажає.
Хай рікою щастя ллється!
Хай добро в сім'ї ведеться!
Хай між вами згода буде
Хай Ісус Вас не забуде!!!

Погодьтеся, мабуть, кожному татові буде дуже приємно почути і отримати такі ніжні і зворушливі слова разом із новорічним подарунком. Але, вибираючи привітання для тата, слід пам'ятати одну просту пораду психологів – ні в якому разі не варто зупиняти свій вибір на привітаннях в прозі, жартівливих спитчах, прикольних віршиках, так як на чоловіків це просто-напросто не діє.


Привітання батькам.


Привітання з Новим роком 2017 батькам. Привітання мамі. Привітання татові


Але, всі-привітання для мами і тата на Новий 2017 рік можна об'єднати в одне, присвячене обом батькам. Погодьтеся, вітальні рядки від своєї дитини розцінюються насамперед як символ турботи і уваги, тому батькам абсолютно не важливо, буде це проза чи гарний вірш. Головне, щоб від душі.Я бажаю від серця, що можу бажати.
Щоб лихо минуло, пішло в забуття,
Щоб горя вам не зазнати.
Щоб завжди в обличчі світилась краса.
З новим 2017 роком

Погодьтеся, такі рядки піднімуть не тільки настрій, але й до глибини торкнуться будь яке серце і душу.


Як видно, вітання на Новий рік адресовані батькам можуть бути абсолютно різними і несхожими одині на одних, але обов'язково повинні передавати любов, увагу, тепло і турботу дітей.

загрузка...
Привітання з Новим роком 2017 батькам. Привітання мамі. Привітання татові
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають