• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Привітання з Новим роком 2017 партнерам по бізнесу

Привітання з Новим роком 2017 партнерам по бізнесу


Кожен начальник, торговий посередник, регіональний дилер – це, перш за все, звичайна і проста людина, яка також як і всі люди хочуть отримувати окремі знаки уваги. Саме тому привітання з Новим роком 2017 партнерам по бізнесу прийнято розцінювати передусім як показник вашої ввічливості, знак хорошого тону і поваги, а по друге це, звичайно ж, найважливіший елемент корпоративної політики, який в свою чергу буде сприяти тільки зміцненню та налагодженню ділових відносин і зв'язків.


Сьогодні, напередодні Нового 2017 року можна зустріти великий і найголовніше різноманітний асортимент новорічних привітань і побажань, кожне з яких унікальне і незвичайне по-своєму. Але, погодьтеся, самим перевіреним способом стане використання привітань у вигляді прози. Запитаєте чому?

Все досить просто і зрозуміло, адже саме проза – це ті слова, які ллються від душі і щирого серця, і більшою мірою є і вважаються самими щирими.З Новим роком колектив наш вітає Вас, перевірені часом партнери. Нехай наполегливість завжди веде вперед, а завзятість і єдність руйнують гори. Нехай старання всі будуть плідними, чітка мета, впевнена мрія. Процвітання, стабільність і надійність служать Вам, як вірних три кита.

Так, побажання та вітальні рядки дійсно дуже зворушливі, теплі і ніжні, а це, повірте, дорогого коштує, особливо в даний час.

Привітання з Новим роком 2017 партнерам по бізнесу


Вибираючи новорічне привітання для партнера, будь то це сучасний чотиривірш, з гумором, звичайна проза або ж коротке послання, необхідно завжди пам'ятати про те, що ваш партнер це теж людина, якій властиве почуття і емоції як і вам. Новий 2017 рік – це дуже хороший і відмінний привід поговорити один з одним просто по душам, що надалі піде на користь не тільки вашим діловим відносини, але і вам в тому числі. З діловим партнером можна так само, як і з хорошим знайомим згадати своє дитинство, розпитати про його враження, про свято, тобто для бесіди підійде абсолютно будь-яка тема, крім, звичайно ж, роботи у цей святковий час. Іншими словами, необхідно максимально показати і довести, що ви, перш за все, цінуєте і поважаєте людські стосунки, які в подальшому обов'язково переростуть в серйозну ділову співпрацю. Але, повернемося до привітань з 2017 роком.


Найпопулярніші привітання.


Якщо говорити про найбільш оригінальних, яскравих і незвичайних привітаннях, які можуть бути представлені в різних формах і форматах, то можна відзначити і виділити наступні найбільш цікаві.Колектив компанії [назва компанії] вітає усіх своїх клієнтів та ділових партнерів з наступаючим Новим роком та Різдвом!

Бажає усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.

Нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році.

З Новим роком!З Наступаючим святом, друзі! Хай не тільки в казкову новорічну ніч, але і в кожен з днів 2017 року у всіх поточних справах і нових проектах та інших сферах корпоративної діяльності і приватного життя Вас супроводжує удача, а фінансова віддача і радість від результатів виконаної роботи і вирішення складних завдань не відає кордонів! Бажаємо вашій компанії якісного розвитку та стабільного процвітання. Сподіваємося, що у майбутньому періоді наше партнерство буде взаємовигідним, але при цьому стане ще міцнішим і дружним!

Привітання з Новим роком 2017 партнерам по бізнесуДорогі [звертання]!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що [число]-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться.

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Як видно побажання з Новим, 2017 роком дійсно самі різноманітні і несхожі одині на одних, тому обираючи їх треба, насамперед, орієнтуватися на те, які у вас стосунки, і тільки тоді вибір буде єдино правильним, а слова на всі 100% передадуть щирість сказаних вітальних рядків.

загрузка...
Привітання з Новим роком 2017 партнерам по бізнесу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають