• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Привітання з Новим роком 2017 колегам по роботі. Привітання шефові

Привітання з Новим роком 2017 колегам по роботі. Привітання шефові


Новий 2017 рік – це свято, якого з нетерпінням чекають дорослі і діти, тому його підготовка починається заздалегідь. Напевно, кожен намагається зробити це свято і цю новорічну ніч самою чарівною, казковою і неповторною. Але, не варто забувати про те, що привітати і влаштувати невеликий новорічний сюрприз слід не тільки для своїх рідних і близьких людей, родини, але і для своїх колег по роботі, трудового колективу. Адже погодьтеся ваша робота – це ваш другий дім, де часом ви проводите найбільше часу, ніж вдома. Звичайно, організувати якесь свято, банкет і подарувати подарунки всім колегам – це дуже накладна і клопітка робота, яка відніме у вас багато часу і сил. Але, чому б не порадувати своїх товаришів оригінальними новорічними привітаннями, які до того ж можна підібрати індивідуально і піднести в дуже красивою і незвичайною формою. Саме головне, постаратися по максимуму проявити всю свою фантазію і творчу кмітливість.

Привітання з Новим роком 2017 колегам по роботі. Привітання шефові


Як відомо 2017 рік пройде під заступництвом такого символу, як Вогненний Півень, який згідно з усіма описами і характеристиками є яскравим представником успішних, товариських і красномовних людей.

Саме тому, щоб в майбутньому році у всьому супроводжувала удача й успіх, слід уважно продумати і підібрати по-справжньому незабутні і яскраві вітальні рядки, які на всі 100% відображали все те, що ви хочете побажати.Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні
зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Погодьтеся, таке новорічне привітання на 2017 рік стане гарним побажанням і напутніми словами для всього колективу, причому його можна також використовувати як девіз для роботи на майбутній рік.


Привітання шефові.


Звичайно ж, в це свято не варто забувати і про найголовнішу людину на роботі – про начальника. Адже навіть не дивлячись на всю його суворість, він теж людина, яка, як і всі, любить свята і до того ж отримувати подарунки і сюрпризи, тому вітальні рядки стануть ідеальним варіантом у цьому випадку. Але, вибираючи рядки та побажання для свого шефа, не слід поспішати, потрібно уважно їх гарненько прочитати і вивчити, щоб у них не містилося ніякого другого контексту. Адже погодьтеся, все залежить від характеру людини – один розуміє жарти і гумор, і дуже любить і цінує його, а інший, може навпаки образитися. Якщо говорити про веселих і жартівливих, то, мабуть, можна назвати і відзначити наступні, найбільш оригінальні і цікаві.Хай 2017 Новий рік у вишиванці
Розбудить Вас щасливо вранці,
І принесе у Вашу хату –
Усмішок й радощів багато.
Розбудить приспані надії,
Зерном і щастям Вас засіє,
Зігріє миром і любов’ю
І подарує Вам здоров’я !

Якщо ви все ж вирішили дотримуватися традиційного і класичного стилю, який вважається більш офіційним, то тут асортимент також досить різноманітний і по-своєму цікавий і оригінальний.

Привітання з Новим роком 2017 колегам по роботі. Привітання шефові
Коли проб'є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і Вам, і всій родині,
Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс Вам щедрий дядько Новий рік!

****
У новорічну ніч казкову
Хотіла б побажати вам,
Щоб новий рік приніс
Всім щастя.
Щоб доля посміхнулась нам.
Бажаю злагоди і миру,
Бажаю дружби і тепла.
І щоб достаток та надію
В дім кожен доля принесла!

Навіть не дивлячись на те, що вітальні новорічні рядки на 2017 рік звучать і виконані в строгому стилі, все одно вони передають всю душевну теплоту і щирість побажань. Погодьтесь, а це дуже багато вартує.


Вибравши вітальні рядки та побажання на Новий 2017 рік для своїх колег і начальника – це лише півсправи, так як необхідно гарненько подумати, як ефектно піднести їх, щоб вони по-справжньому запам'яталися та справили належний ефект. Пам'ятайте, тільки в цьому випадку ваші старання не будуть марними, адже хочеться не просто привітати, а порадувати і здивувати людину, щоб навіть найпростіші сказані і написані рядки стали несподіваними і приємним новорічним сюрпризом.

загрузка...
Привітання з Новим роком 2017 колегам по роботі. Привітання шефові
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають