• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прикольні привітання з Новим роком 2017. Привітання з гумором

Прикольні привітання з Новим роком 2017. Привітання з гумором


У всі часи таке свято, як Новий рік асоціюється з веселощами і радістю, гарною нагодою зустрітися зі своїми друзями і рідними. Але, на відміну від усіх інших свят на Новий рік прийнято дарувати подарунки, які можна почати дарувати і роздавати ще до настання цього головного моменту року, при цьому ви, ні скільки не будете виглядати смішним. Але що ж подарувати? Звичайно ж, робити кожному якісь сувеніри сьогодні це дуже складно і затратно, тому найбільш правильним стане звернутися за допомогою до звичайних новорічних вітальних рядків, з яких може вийти хороший і оригінальний подарунок, головне, гарненько постаратися і попрацювати.


Сьогодні напередодні 2017 року існує і придумано безліч, і різноманітність абсолютно несхожих одині на одних вітальних рядків. Це може бути проза або ж. Навпаки, великі вірші, прикольні і смішні побажання. Кожен із запропонованих варіантів гарний і унікальний по своєму, але вибрати все ж варто щось одне.

До речі, найбільш актуальними і оригінальними по праву можна назвати смішні і прикольні побажання, так як вони не просто цікаві, але й здатні підняти настрій і розвеселити, дати необхідний заряд бадьорості.Щоб в достатку було сала
І свиня Вас не кусала.
Щоб мали маму і доброго тата,
Щоб була Ваша хата на гроші багата.
Щоб чехи хати мурували,
Італійці самотніх доглядали,
Щоб поляки в Вас трави косили,
Німці все це загрібали,
А москалі зі стайні гній викидали.
Хай все це збувається,
У Новому 2017 Році !!!!

Прикольні привітання з Новим роком 2017. Привітання з гумором


Варто відзначити, що смішні побажання на Новий 2017 рік можна сміливо розділити і класифікувати за декільком групам. Це побажання, призначені тільки для милих дам, чоловіків, для тих, хто знаходиться далеко від вас, причому кожне з них привабливо і незвично по-своєму.


Привітання з гумором для жінок.


Якщо ви вирішили порадувати свою жінку такими вітальними троками в 2017 році, то слід пам'ятати одне дуже важливе і головне правило – жартувати з жінками краще не варто. Саме тому, вибираючи такі вітальні рядка необхідно бути гранично уважним і обережним. Якщо ви все ж вирішили зупинити свій вибір на такому бажанні, то пам'ятайте, що в рядках категорично не повинно бути жодної згадки про наступні речі, які здатні вивести і розсердити будь-яку жінку, незалежно від віку.1.Згадок про поганий і поганому характері.
2.Про нестандартної фігури або ж статурі.
3.Про якісь скоєних нею помилки або вчинках.

Пам'ятаєте, у жінки дуже хороша пам'ять, і якщо ви не хочете отримати такого ж відповідного подарунка або чого гірше, то краще зупинитися на традиційних і класичних побажаннях, які також є дуже красиві і незвичайні. Причому жінкам більш старшого віку краще підібрати красиве і ніжне вірш, повірте, їм це буде дуже приємно.


Привітання чоловікам.


Що стосується самих представників сильної статі, то з ними можна жартувати по повній програмі, тому жінкам є, де розвернутися і з чого вибрати. Але, все ж, напередодні наступаючого 2017 року у відповідності зі смаками Півника, слід все ж віддавати перевагу таким побажанням і рядках, де, перш за все, згадується сила і розум чоловіка, а також його ділова хватка і активність, такі господарські якості, як працьовитість, вміння і бажання заробляти.

Прикольні привітання з Новим роком 2017. Привітання з гуморомХай рік прийде такий
багатий
як нардепівські зарплати.
Не минали б гроші хату,
І було всього багато.
Євро сховане в коморі,
Сало хрюкало на дворі.
В гаражі стояв Ferrari
І ще Lexus, щоб до пари.
В хаті з мармуру камін
Та басейн хоча б один.
Ну а в ванні щей джакузі
І коньяк бовтався в пузі.
Щастя щоб не лізло
боком...
Одним словом З новим
роком!!!

****

В Новий рік 2017 тобі бажаю:

Щоб в кишені шелестіло,
В гаражі, щоб гуркотіло,
В стайні рохкало,
А в ліжку охкало!

Нехай в Новому році
Не буде сліз, образ і болю,
Побажаю тільки радості,
Здоров’я, щастя і любові!!!

Прикольні та смішні побажання з Новим, 2017 роком є найбільш цікавими, але при цьому з ними необхідно бути гранично та вкрай обережними. Привітайте своїх рідних і близьких, друзів і просто колег красивими і веселими рядками і побажаннями.

загрузка...
Прикольні привітання з Новим роком 2017. Привітання з гумором
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають