• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Які конкурси, розіграші та ігри проводити на Новий рік?

Для того щоб не засиджуватися в Новий рік за столом і не нудьгувати, розважайте гостей веселими і рухомими конкурсами. Заздалегідь підготуйте необхідний реквізит і музичний супровід.

Які конкурси, розіграші та ігри проводити на Новий рік?


Почніть свято з роздачі або навіть з продажу спеціальних жетонів. На кожному жетоні повинно бути написано, що потрібно зробити в певний момент. Дуже забавно, коли посередині тосту один з гостей раптом починає танцювати або кукурікати.

«Принцеса на горошині» - дуже кумедний конкурс для леді. Завчасно загорніть у папір які-небудь невеликі предмети: гребінець, дзеркальце, помаду. Розкладіть згортки на стільцях. Для того щоб визначити, що лежить всередині, жінки повинні сісти на стільці. Ті, хто назвуть предмет правильно, забирають сюрприз собі.

Для самого розпалу веселощів підійде конкурс під назвою «Ланцюжок з речей». Всі присутні повинні розділитися на дві групи. Ведучий пропонує всім членам команди викласти ланцюжок з одягу. Використовувати можна тільки ті речі, які надіті на учасниках. У кого довший ланцюжок, та група і перемогла. Якщо гра проводиться не вдома, а в клубі, брати участь можуть тільки дві людини. Правила ті ж. Потрібно зняти одяг і викласти його в ланцюжок. Після цього ведучий пропонує залу допомогти учасникам. Будь-хто з присутніх може виявити бажання зняти одяг, щоб продовжити ланцюжок улюбленого гравця.

Ведучим на Новий Рік може бути персонаж-символ майбутнього року. У нього обов'язково повинен бути відповідний костюм.


Дуже веселий конкурс називається «Попади в ціль». Як правило, в ньому беруть участь чоловіки. Для проведення конкурсу потрібні порожні пластикові або скляні пляшки, 1-метрова мотузка, кольорові олівці. Прив'яжіть до одного кінця мотузки олівець. Інший кінець мотузки заправте за пояс учасника. Порожні пляшки розставте на підлозі. Мета учасників: потрапити олівцем в пляшку.

Коли всі гості вже «під шафе», влаштуйте гру «Сніговий снайпер». Для неї вам знадобиться два відра і багато-багато куль з вати. Всі учасники повинні розділитися на дві команди. Суть гри полягає в закиданні куль у відро. Воно повинно бути встановлено на відстані 5-7 метрів. Чим більше учасників у цій грі, тим вона цікавіше. Виграє та команда, яка закине у відро якомога більше куль.

Для проведення конкурсів максимально очистіть простір в кімнаті. Приберіть подалі вази, статуетки та інші легко ламкі предмети.


Існують веселі ігри, які можна проводити, сидячи за столом. Одна з них проводиться під час тосту. Для цього у ведучого повинен бути набір з наступних предметів: чарка, ополоник, каструля, 3-х літрова банка, дитяче відерце, ківш, графин, стакан і ваза. Поки людина говорить тост, ведучий по черзі показує йому предмети. Коли тостуючий бачить предмет, з якого він буде пити, він повинен сказати кодову фразу: «Наливай, а то піду».

Ще одна весела гра за столом: гості повинні по черзі називати предмети та символи, пов'язані з Новим роком. Наприклад, Дід Мороз, сніговик і так далі. Виграє той, хто називає останній новорічний атрибут.

Відмінно, якщо в приміщенні є ялинка, навколо якої можна водити хоровод. Всі беруться за руки, ведучий включає запис пісні «У лісі народилася ялиночка». Учасники водять хороводи і підспівують. Коли запис зупиняється, всі повинні повернутися до ялинки спиною. Тепер по черзі всі починають згадувати, які є на ялинці іграшки. Той, хто назве прикрасу останнім - переможець.

Дуже смішна гра називається «Новорічний клубочок». Присутні повинні розділитися на дві команди. У кожній з них повинно бути не більше 4-5 чоловік. Ведучий ставить в центр кімнати два стільці і видає командам по клубочку. По команді ведучого групи повинні обмотати ніжки стільця ниткою. Однак, це ще не кінець. Виграє та команда, яка змотає акуратний клубочок назад.
загрузка...
Які конкурси, розіграші та ігри проводити на Новий рік?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають