• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Гарне привітання з днем народження своїми словами. Привітання з днем народження своїми словами, в прозі, у віршах

Як же приємно дарувати подарунки близьким і бачити їх щасливими. Особливо — у пам'ятні дати. Не так давно кращим подарунком на День народження вважалася книга, потім в моду увійшло дарувати гроші і новинки побутової техніки. Зараз, у часи колосального товарообігу, коли замовити в інтернет-магазині можна все, про що мріється, особливу цінність набувають подарунки, зроблені своїми руками, і привітання, написані своїми словами.

Свято, яке є у кожного, не залежно від релігії, національності та віку — День Народження. В світі існує безліч традицій, які допомагають відзначити день появи людини на світ. Вік, якого досяг індивід, його захоплення і потреби є визначальними при виборі подарунка. А що з привітаннями? Як написати душевну мова, щоб не соромно було, і не зовсім буденно? Ось кілька ідей.

Гарне привітання з днем народження своїми словами. Привітання з днем народження своїми словами, в прозі, у віршах

Вітаємо близьких родичів

Не всі вміють вимовляти красномовні промови, та так, щоб всі ридали. Слова підготовленого тексту нерідко забуваються, хвилювання зашкалює. Тоді не треба писати прозу, треба писати вірші! Кращий варіант — приготувати легке чотиривірш, записати його на серветці, а коли прийде час говорити тост, дістати заготівлю, наче вірш був написаний три хвилини тому в пориві натхнення, і зачитати.

Привітання мами з Днем народження своїми словами у віршах

Мамуля — красуня,

Мій ідеал!

Створюючи тебе,

Бог картину писав.

Спасибі за життя!

І до кінця днів

Без слів і сумнівів

Я буду твоєю опорою.

Привітання мами з Днем народження своїми словами в прозі

Як вітер дме безупинно кожен день, так і любов моя не має початку і кінця до тебе, мамо. Крім побажання довгих років життя, щастя і здійснення бажань, я хочу пообіцяти тобі, що буду берегти від бід і негараздів, любити беззастережно, і прислухатися до твоїх порад все своє життя.

Привітання папи з Днем народження своїми словами у віршах

Таточку мій,

Таточку.

Ти мій супермен,

Ти мій герой!

Я твоя частинка,

Донька твоя.

До зірок і назад

Люблю я тебе.

Привітання папи з Днем народження своїми словами в прозі

«Кожен рік я вітаю свого батька з Днем народження, намагаючись підібрати потрібні слова. В цьому році я не буду шаблонно вимовляти довгі промови з побажанням здоров'я, адже ти і так знаєш, що ваше з мамою здоров'я і благополуччя стоїть на першому місці.

Сьогодні я хочу подякувати тобі за те, що виростив мене справжнім чоловіком. За те, що тягав мене на футбол, звідки я хотів втекти кожен раз, щоб повернутися додому і пограти в комп'ютерні ігри. За те, що брав з собою на рибалку, навчив ловити щуку і ночувати в наметі під відкритим небом. За те, що підтримував, коли був важкий перехідний вік. Довгих років життя тобі, тату. Будь мені і далі добрим прикладом з життя».

Поздоровлення дочки з Днем народження своїми словами

«Не можу повірити, що тобі вже двадцять! Адже тільки вчора забирав свій конверт щастя з пологового будинку, і так переживав всю ніч перед зустріччю з тобою, що посивів! Принаймні, твоя мама сказала саме так. Ти виросла в прекрасну леді з гарним смаком і ніжним серцем. У твоєму житті будуть яскраві злети, стрімкі падіння, нерішучі чоловіки і принц на білому Ламборджині. Але пам'ятай, ми з мамою завжди готові зігріти тебе під своїм крилом. Ми тебе любимо. З Днем народження, крихітко».

Привітання сина з Днем народження своїми словами

«Синочку! В цей День народження ми бажаємо тобі знайти дівчину твоєї мрії, і бути щасливим. А поки ти молодий, бери від життя все. Кожен День народження — це нова сторінка твоєї книги життя, так заповнюй її по повній. Розвивайся, читай, навчися водити машину і цілуватися, зароби перші гроші і відкладай на весілля, будь добрим і людяним. А ще — не забувай про нас, батьках. В тобі живе частинка нас самих, з народження і назавжди».

Вітаємо других половинок

Милі серцю люди — вони ж самі ранимі. Вітаючи чоловіка або дружину, хлопця чи дівчину, треба пам'ятати, що слова пронзят їх в саме серце, і це повинні бути гарні слова.

Як написати душевний привітання коханій людині? Елементарно! Використовуйте спогади! Де і як познайомилися, що вразило в людині в першу чергу, чому саме її/його образ не виходив з голови. Пара прикладів нижче.

Привітання дівчини/жінки з Днем народження своїми словами

«Вперше я побачив тебе, коли ти витягала деко з різдвяним гусаком на вечірці в квартирі твоєї подруги. Ти була настільки зосереджена, ніби в твоїх руках була важка папка з документами державної важливості, і настільки витончена, наскільки взагалі може бути витончена дівчина, вытаскивающая гарячий деко з духовки. І закохався. Вітаю, люба моя, з Твоїм днем! Я зроблю для тебе все і навіть більше. Тільки продовжуй також смачно готувати і також витончено стояти біля плити, як в той незабутній день».

Привітання хлопця/чоловіка з Днем народження своїми словами

«Ми сходили в кіно, ти підкинув мене до будинку на дев'ятці, поцілував як божевільний, і сказав, що через чотири місяці ми одружимося. Ми одружилися через два з половиною роки, тепер ти їздиш на Ауді і досі цілуєшся як ненормальний! Але я люблю тебе і рада відзначити черговий День народження мого чоловіка».

Вітаємо колег і друзів з Днем народження своїми словами

Колеги і друзі однозначно чекають теплих слів на свою адресу, навіть якщо не заслужили. Але, ввічливість — не порок. Ось пара прикладів привітань.

Привітання директора з Днем народження своїми словами

«Іван Валентинович! Наш дружний колектив існує тільки завдяки вам! А банк (друкарня, юридична фірма і т. д.) ще зводить кінці з кінцями, тому що ви вкладаєте в розвиток нашої організації все свій час і енергію. Так, в наших словах є крапелька лестощів! Але куди ж без неї? Бажаємо, щоб паперу на вашому столі ніколи не накопичувалися, а підлеглим ніколи не втомлювалися».

Привітання друга з Днем народження своїми словами

Я хотів би сказати, що «разом і назавжди», але життя — непередбачувана штука. Пам'ятай, що я завжди підтримаю! Як колись підтримував тебе на плечах у тій сусідській яблуні, з якої ми крали яблука. З днем Народження, друже!».

Привітання дядька/тітки з Днем народження своїми словами

Дяді і тьоті відносяться до тієї категорії родичів, яких рідко бачиш, але, тим не менш, відчуваєш теплі почуття. Привітати родичів теплими словами дуже просто, адже з кожним з них пов'язані певні життєві моменти.

Наприклад, тітка, швидше за все, допомагала няньчити іменинника в перші тижні життя, а дядько навчав якимось корисним навичкам. Необхідно згадати, в яких областях життя дядько і тітка проявляють найбільшу активність, і виділити це плюсом у своєму побажанні. А якщо немає бажання акцентувати увагу на особистих якостях, завжди можна обмежитись словами з позитивним відтінком.

Як скласти гарне привітання своїми словами

Можна годинами шукати зразки привітань в інтернеті, але так і нічого не знайти, крім порожніх банальностей. Ось невеличка інструкція, як скласти швидко, просто і від душі:

1) Згадати, як чоловік з'явився у вашому житті, як відбулося знайомство, що привернуло і на що було звернено увагу в першу чергу;

2) Якими індивідуальними якостями володіє іменинник, які надихають? Може, він пише вірші, або катається на сноуборді по найнебезпечнішою чорній трасі, чи здатен полагодити будь-яку зламану річ своїми руками;

3) Якщо це колега, треба зосередити увагу на сильних сторонах його особистості. Не забути про цілеспрямованість, пунктуальність та швидке виконання поставлених завдань;

4) Якщо це чоловік/дружина, нагадати за що людина любимо, ну або всупереч чому;

5) Переходячи до побажань, не потрібно бути багатослівним. Вони повинні звучати щиро, як ніби це смачні вишукані цукерки, якими вирішено було поділитися з хорошою людиною;

6) Якщо малознайома людина, то треба бути обережніше з побажаннями на особисті теми. Щиро бажаючи п'ятеро дітей і мільйон доларів, можна бути недопонятым, т. к. поняття щастя у кожного своє.

Будь-привітання — це крапелька любові від серця до серця. Не соромтеся радувати близьких! Вітайте своїх рідних, друзів, коханих і просто малознайомих людей з Днем народження своїми словами.

Відео: Гарне привітання з днем народження у віршах

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають