• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Як привітати подругу з днем народження оригінально

Збираючись на свято до кращої подружки, потрібно продумати текст привітання і купити самий кращий і самий оригінальний подарунок. Хочеться привітати подругу особливо, щоб цей день був незабутнім і найкращим. Подарунок купити набагато простіше, ніж вибрати слова привітання.

Що головне для подруги на день народження? Це увага, подарунки і, звичайно ж, щирі слова привітань. Дуже складно підібрати слова, висловити всі свої почуття, поздоровляючи іменинницю. У день народження дівчина може сприймати кожне слово в буквальному сенсі. Тому дуже важливо вибирати красиві привітання, враховуючи характер іменинниці і почуття гумору.

Як привітати подругу з днем народження

Перед тим, як приступити до вибору вітальних слів, потрібно визначитися з тим, в якій формі вони будуть подані». Якщо це проза – то потрібно як слід постаратися, щоб підібрати потрібні слова, якщо хочеться привітати подружку у віршованій формі, то вибирайте не дуже довгі вірші.

При виборі вітальних рядків, врахуйте наступне:

характер іменинниці;

темперамент дівчини;

почуття гумору подруги;

життєву позицію.

Чому це так важливо? Справа в тому, що в будь-якому віці подруги залишаються ранимі і чутливі до слів. Тому в день народження незрозумілі жарти і жартівливі поздоровлення для подружки-скромниці, можливо, будуть недоречні. Що стосується життєвої позиції, якщо у подруги на даний момент одна мета в житті – отримати гідну освіту, зробити кар'єру, а вже потім виходити заміж і обзаводитися потомством, то стає зрозуміло, що привітання типу: «Нареченого тобі доброго, любові, вірності і т. д.», поки будуть недоречні.

Якими можуть бути побажання з днем народження подрузі? Звичайно ж, щирими і радісними.

Ось приблизний текст привітання: « Дорога моя, любима подруженька! Я дуже рада, що ми з тобою стільки часу разом, ти найкраща на світі, ти розумієш мене з півслова і навіть з одного погляду знаєш, що я відчуваю в цей момент. Ми звикли ділитися одна з одною своїми переживаннями, розповідати одна одній про своїх мрії. Я так щаслива, що в мене є ти! Я бажаю тобі тільки радісних моментів в житті, нехай кожен день приносить у твоє життя тільки хороше. Здоров'я тобі, будь щаслива! З днем народження! »

І ще зворушливі слова найкращій подрузі на день народження у прозі: « Дорога моя, любима і єдина подружка! Що побажати тобі в твій день народження? Я щиро бажаю тобі того, чого бажаю собі: якщо хочеться плакати, то нехай це будуть сльози радості і щастя, коли побачила в дзеркалі зморшку, то знай – це від того, що ти багато смієшся. Якщо в житті з'явилися турботи і клопоти, то вони повинні бути приємними і приносити тільки позитив. Здоров'я тобі, щастя і нехай все, що ти бажаєш, виповниться! З днем народження, моя улюблена подружка! »

Як привітати подругу з днем народження. Вірш для кращої подруги

Продумуючи заздалегідь текст привітання, не соромтесь виражати свої почуття. А якщо від природи ви людина сором'язлива, тоді підготуйте для своєї найкращої подруги красиву листівку з найкращим віршем.

Вірші з днем народження подрузі:

А ці рядки вірша з днем народження для подруги настільки зворушливі, що можуть довести до сліз:

Смс привітання з днем народження подрузі

Що ще можна побажати кращій подрузі в день її народження? Згадайте, як багато часу ви проводите разом, згадайте найкращі моменти вашої дружби і скажіть просто й щиро, як багато вона значить для вас. Скажіть, що це таке почуття, яке неможливо висловити, що дружбою з нею ви дорожите, довіряєте їй свої секрети і просите поради. Нехай побажання буде щирим, добрим і світлим. Побажайте своїй подрузі всіх благ земних, нехай збуваються всі її мрії, хай з неба зірочка впаде і виконає її найзаповітніше бажання. Хай буде тільки щастя, мир, здоров'я і любов.

Це все бажано говорити особисто, а от якщо немає можливості привітати подругу таким чином, ви можете відправити красиве вітальне смс-повідомлення. Рано вранці, а ще краще – з першими промінчиками сонця. І нехай подруженька ще солодко спить, вона оцінить ваші старання і буде приємно здивована тим, що ви думали про неї і привітали її найпершою.

Смс-привітання можна писати як у віршах, так і в прозі, адже головне – це передати у короткому посланні всі свої почуття до цієї людини. « В день твого народження я хочу сказати, що ти для мене найкраща подруга, я застраховуваю тебе від усіх негод і посилаю тобі мішок, в якому ти знайдеш тепло і ласку, багато щастя, краси і любові. Вітаю! »

Оригінальне привітання: « З днем народження, подруженька моя! », « Любові і щастя, будь здорова, люблю тебе, твоя подруга. PS : З днем народження! », « Щастя, запаморочливих моментів, здоров'я і любові. Я тебе дуже люблю, з днем народження! »

Як привітати подругу з днем народження. Тост на день народження подрузі

Тости можуть бути різними: смішними, трохи сумними, з глибоким змістом. Навіть у день народження не забороняється говорити різні тости. Для привітання подруги також запасіть чимало цікавих і незвичайних вітальних тостів.

Вони можуть бути довгими і короткими:

«Давайте в цей день вип'ємо за іменинницю: за її красу, розум і відмінне почуття гумору. За тебе, подруга!».

«У сонячній Іспанії за келихом вина прийнято вітати іменинницю так: кохання тобі величезною, міцного здоров'я, насолоджуйся кожною прожитою хвилинкою. Побажаємо і ми іменинниці всіх благ! З днем народження!!».

«Вітаю тебе, подруга і піднімаю цей келих ігристого, щоб у тебе було багато часу насолодитися усіма принадами життя. Любові, щастя та міцного здоров'я!».

«А давайте піднімемо келихи за найкращу подружку на світі: найдобрішу, найкрасивішу, саму щасливу, багату і кохану!»

Як привітати подругу з днем народження. Що подарувати найкращій подрузі на день народження

Щороку вам доводиться вигадувати щось новеньке і незвичайне, щоб зробити сюрприз на день народження подруги.

На цей раз полегшимо цю задачу і пропонуємо ознайомитися з такими ідеями:

Не вистачає креативу та оригінальності? Спробуйте привітати подругу ось таким незвичайним способом і організувати їй прогулянку-квест по улюбленому місту. Завдання потрібно придумати заздалегідь. Припустимо, це будуть прості завдання: знайти вулицю і номер будинку, щоб приїхати і забрати в під'їзді наступне завдання. Нехай подружка побігає по місту: загляне в улюблений магазинчик, побуває в школі, на дитячому майданчику, в парку і останнім пунктом призначення нехай буде її найулюбленіше місце. Якщо на вулиці тепло і погода не підвела – організуйте зустріч з плакатами та повітряними кульками в улюбленому куточку іменинниці. Якщо на вулиці холодно, пора завершити квест і заглянути в улюблене затишне кафе. Там іменинницю будуть чекати всі друзі з квітами і подарунками. І не забудьте, щоб у кожному місці, де побуває подруга, іменинницю очікували ваші друзі з новим завданням.

Заздалегідь, приблизно за пару місяців до дня народження, щоб подруга нічого не запідозрила, влаштуйте вечір одкровень. Нехай кожен з вас на різних аркушах паперу напише свої бажання. Листочки непомітно потрібно забрати, щоб приступити до підготовки святкування дня народження. А зробити все можна наступним чином: скільки бажань (листочків), стільки повинно бути і повітряних кульок (наповнити гелієм). Подаруйте своїй подрузі написані власноруч картки і кульки, нехай до кожного листочка вона прив'яже по кульці. Потім потрібно вийти на рівну місцевість, щоб навколо не було високих дерев і багатоповерхівок, а потім доручити іменинниці проговорити бажання, написане на папері і відпустити у небо разом з повітряною кулькою. Нехай Всесвіт подбає про їх швидке здійснення.

Привітання подруги з днем народження підготуйте заздалегідь і зробіть заявку на радіостанцію, яку любить слухати ваша подруга. Оригінальним таке привітання важко назвати, тому ваше завдання – придумати текст привітання, а можна передати на студію записане привітання – прочитати смішний вірш або виконати пісню. Час виходу поздоровлення в ефір потрібно узгодити заздалегідь, щоб була можливість зібратися всім разом і прослухати це привітання.

А що, якщо організувати подрузі несподівану подорож? Четвер, робочий день закінчується. Дзвінок подрузі: «Привіт, складеш мені компанію? Запрошую тебе в кафе, посидимо-побалакаємо». Після кафе ви сідаєте в таксі, щоб поїхати додому, але водій змінює маршрут і доставляє вас на вокзал, а там – стрибаєте в поїзд і подорож починається. Провести вихідні в іншому місті – це так класно! Тільки треба про все подбати заздалегідь: домовитися про відсутність подруги на роботі, скласти її речі (попросити сестру, брата чи маму), купити квитки, забронювати готель і продумати програму. Ось таким оригінальним може бути ваше привітання! Подруга, яка дуже любить подорожувати, обов'язково оцінить ваші старання і буде в захваті від такого сюрпризу.

Ефект несподіванки: на вулиці, вдома або на роботі. Якщо ви працюєте в одному колективі, то заздалегідь обговорите всі моменти поздоровлення, щоб всі колеги трохи вам підіграли. Цей день може початися для іменинниці буденно, як і всі інші: ранок, сухі привітання колег, планерка, всі розбіглися по робочим місцям. Проходить півгодини, до столу іменинниці підходить колега і просить дівчину допомогти перевірити важливий проект. Вона розуміє, що завдання відповідальне і повністю поринає в роботу. Навколо неї поступово збираються всі колеги, кожен дає слушну пораду, як краще розкрутити проект і тут, коли весь колектив в зборі, настає тиша, а потім гучні крики: «З днем народження!», колеги тримають у руках коробки з подарунками, букети квітів та повітряні кульки». Або так: домовтеся заздалегідь з домашніми іменинниці, щоб прийти в кімнату подруги, коли її немає вдома. Всі запрошені гості мають сховатися: хто за шторою, хто в шафі, хто за диваном і т. д. Іменинниця приходить додому, готується до прийому гостей, а ніхто не приходить. І тут з-за штори вилітають повітряні кульки, з-за дивана викидаються конфетті, з усіх куточків з'являються запрошені і вітають іменинницю з днем народження. Врахуйте, що такі приємні сюрпризи треба робити обдумано, враховуючи характер іменинниці і почуття гумору.

Гумористичне привітання з днем народження подрузі можна зняти на відеокамеру. Потрібно заздалегідь підготувати текст, зібратися з друзями разом, кожен нехай скаже кілька рядків привітання. Все це потрібно зняти, змонтувати ролик, додати прикольні титри, фото іменинниці, музику. Таке привітання подруга буде зберігати все життя.

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають