• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що дарувати колегам на Новий 2017 рік

У більшості випадків виходить так, що робочий колектив є практично другою сім'єю. А як інакше, якщо ви спілкуєтеся майже кожен день протягом кількох років? Тому потрібно заздалегідь подумати про те, які новорічні подарунки вибрати для колег по роботі.

Що дарувати колегам на Новий 2017 рік


Що дарувати колегам на Новий 2017 рік

Коли дарувати? Якщо у вашої компанії проводяться новорічні корпоративи, то цей вечір і буде ідеальним моментом для вручення подарунків. У разі, коли новорічних свят на роботі не передбачено, то вручити подарунки можна в останній робочий день перед новорічними канікулами.

Кому дарувати? У тому випадку, якщо ви когось особливо виділяєте серед колег, або у вас склалися дружні стосунки, краще подарувати подарунок наодинці. При всьому колективі подарунки вручаються, якщо вони символічні і розраховані на кожного працівника.

Що дарувати? Робочий колектив - це саме той випадок, коли однакові подарунки нікого не скривдять, а навіть навпаки, дозволять відчути спільність. Перш за все потрібно виходити із свого бюджету і сфери роботи вашої компанії/підприємства. Наприклад, якщо ви працюєте перукарем, то можете подарувати колегам набір для фарбування волосся або комплект нових гребінців. Офісні службовці можуть отримати в подарунок канцелярські набори, солодощі або милі сувеніри. Працівникам автосервісу можна подарувати набір викруток або інших інструментів. Безпрограшним варіантом подарунка є всілякі новорічні атрибути: маленька ялинка в горщику, святковий салют, прикраси для дому.

Що дарувати не варто? Колегам краще не дарувати дуже особисті подарунки: кухонні приналежності, шкарпетки і труси з новорічною тематикою. Якщо ви вирішили подарувати магнітик або фігурку півня, то краще додати до цього ще хоча б шоколадку і милу листівку, перев'язавши все бантиком, або помістити в подарунковий пакет.
загрузка...
Що дарувати колегам на Новий 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають