• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Конкурси на Новий 2017 рік для дітей і дорослих, на маленьку веселу компанію. Самі прикольні ігри та конкурси до Нового року Півня в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

За казковим новорічним столом гості теж можуть занудьгувати. Покуштувавши смакоти, запропонованих хлібосольними господарями, і дорослі, і діти відчувають потребу у святкових розвагах, смішних сценках, забавних іграх, фокусах, ворожіння та інші дива... Саме час запропонувати рідним і близьким кращі конкурси на Новий рік 2017. Вони відмінно розважать невелику веселу компанію і піднімуть градус настрою до небувалої висоти. Для великого робочого колективу, для сім'ї і друзів в домашній обстановці, для однокласників в школі і малюків у дитячому садку – на наших сторінках ви знайдете найбільш вдалі ігри та розваги для будь-якої вікової категорії на святкування Нового 2017 року Півня. Вибирайте, експериментуйте, імпровізуйте, веселіться!
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Тематичні конкурси на Новий 2017 рік у дитячому садку
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Перетворити дитячий святковий ранок в безтурботні веселощі можуть не тільки вихователі, а й батьки. Для цього достатньо заздалегідь підказати ведучому пару-трійку тематичних конкурсів на Новий 2017 рік в дитячому саду. Перекидання штучних сніжків, мандаринова естафета, рольові гумористичні сценки та багато іншого легко розвеселить малюків, зніме напругу і хвилювання перед виступом, занурить в приголомшливу атмосферу новорічного чарівництва і зимових чудес.

«Швидкий розумник»
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі дітлахи. Ведучий свята (вихователь) задає маленьким розумникам питання, на які потрібно хором правильно відповідати. Малюки, які допустили помилку, вибувають з гри.
- Дід Мороз - старий веселий? - Так. - Любить жарти і приколи? - Так. - Знаєте пісні та загадки? - Так. - З'їсть всі ваші шоколадки? - Ні. - Він запалить дітям ялинку? - Так. - Сховає нитки та голки? - Ні. - Він душею не старіє? - Так. - Нас на вулиці зігріє? - Ні. - Йоулупуккі брат Мороза? - Так. - Розквітла під снігом троянда? - Ні. - Новий рік іде все ближче? - Так. - У Снігуроньки є лижі? - Ні. - Дід Мороз несе подарунки? - Так. - У Новий рік всі маски яскраві? - Так.
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

«Мандаринова естафета»
Для проведення конкурсу на Новий рік 2017 необхідно поставити в залі два табурети з відстані 5-6 метрів. На першому стільці потрібно помістити дві миски з мандаринами, на другому – дві порожні тарілки. Пара учасників, озброєні столовими ложками, повинна максимально швидко перенести однакову кількість мандаринок з повних мисок у порожні. У конкурсі переможе той, хто впорається із завданням швидше за свого суперника.
«Заморожу!»
Такий конкурс підійде для самих маленьких вихованців дитсадка. Малюки беруться за руки і ведуть хоровод навколо Дідуся Мороза. А старий, в свою чергу, погрожує заморозити всіх і все. Під музику дід голосно промовляє: «Заморожу-заморожу-заморожу вушка». У відповідь малюки повинні відпустити сусіда і взятися за вушка. Потім Дід Мороз продовжує: «Заморожу-заморожу-заморожу п'ятки». Дітлахи реагують відповідним чином. Гра триває ще 5-6 підходів (з щічками, колінами, носиками і т. д).


Забавні конкурси на Новий рік 2017 для школярів

Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

На відміну від інших шкільних концертів, майбутніх учнів протягом навчального року, новорічне торжество націлений не на масову демонстрацію талантів, а на розвагу і звеселяння дітей, батьків, вчителів. А значить, без кумедних конкурсів для школярів на Новий рік 2017 ніяк не обійтися. Враховуючи стандартність щорічних шкільних сценаріїв, батьки вправі вчасно втрутитися і порадити організатору кілька варіантів відповідних ігор і конкурсів. Вдалі пропозиції напевно урізноманітнюють класичний ранок небувалим веселощами, щирим дитячим сміхом і справжнім чаклунством.
«Відповідаємо хором»
У веселій грі для молодших школярів може брати участь весь клас одночасно. Ведучий ставить запитання, учні хором відповідають. Хто помилився, вибуває з гри.
Дід Мороз відомий всім, вірно?
Він приходить рівно в сім, вірно?
Дід Мороз – старий хороший, вірно?
Носить капелюх і калоші, вірно?
Незабаром Дід Мороз прийде, вірно?
Він подарунки принесе, вірно?
Стовбур гарний у нашої ялинки, вірно?
Був він зрубаний з двостволки, вірно?
Що росте на ялинці? Шишки, вірно?
Помідори і пряники, вірно?
Що, красива наша ялинка, вірно?
Скрізь червоні голки, вірно?
Дід Мороз боїться холоднечі, вірно?
Зі Снігуронькою він дружить, вірно?
Що ж, дані відповіді на запитання,
Знаєте ви про Діда Мороза.
А це значить, настала пора,
Чекає яку вся дітвора.
Давайте покличемо Діда Мороза!
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

«Чим ялинку наряджати»
У наступному конкурсі із задоволенням візьмуть участь діти 8-11 років. Ведучий зачитує свої слова, школярі уважно слухають і відповідають.
Ми з дітьми зіграємо в цікаву гру:
Те, чим наряджаємо ялинку, я діточкам назву.
Ви послухайте уважно і скажіть обов'язково,
Якщо ми вам скажемо вірно, говорите «Так» у відповідь.
Ну, а якщо раптом – невірно, сміливо говорите «Ні!»
— Різнокольорові хлопавки?
— Ковдри та подушки?
— Розкладушки і ліжечка?
— Мармеладки, шоколадки?
— Скляні кульки?
— Стільці дерев'яні?
— Плюшеві ведмедики?
— Букварі та книжки?
— Різнокольорові намиста?
— А гірлянди світлі?
— Сніг з вати білої?
— Ранці та портфелі?
— Туфлі та чобітки?
— Чашки, виделки, ложки?
— Цукерки блискучі?
— Справжні тигри?
— Шишки золотисті?
— Зірочки променисті?

Самі прикольні конкурси на Новий 2017 рік Півня для веселої компанії
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Самі прикольні і відверті конкурси, як правило, проводяться на Новий рік 2017 у веселій компанії дорослих. Там, де відсутні діти і підлітки, а дорослі вже злегка напідпитку. Якщо начальник – веселий та креативний чоловік, він також із задоволенням візьме участь у гумористичних пародіях, кумедних новорічних естафетах, вікторинах і лотереях з символічними призами.
Самі прикольні конкурси на Новий 2017 рік для веселої компанії співробітників ми зібрали для вас на одній сторінці.

«Новорічні куранти»
Щоб зробити корпоративну вечірку в честь Нового 2017 року ще більш веселою і гумористичною, рекомендуємо провести нескладний конкурс. На вході в святковий зал потрібно поставити «білетера» з саморобними лотерейними квитками. Кожен новий гість повинен купити за мінімальну суму квиточок з завданням і точним часом для його виконання. Там же вказана символічна сума виграшу за виконане вчасно завдання. Про одержані місіяї учасники між собою не радяться. Секретність і пунктуальність – найважливіші правила. Призовий фонд формується з каси від продажу лотерей. Суть конкурсу полягає в несподіваних курйозах і незапланованих веселощах. Цікаво, однак, якщо посеред тосту, рівно о 22.43, бухгалтер Василь Аркадійович встане і почне голосно кукурікати на весь зал або танцювати «кан-кан» біля барної стійки.
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

«Новорічна ріпка»
Цей кумедний конкурс перевірений часом. Ведучий запрошує для участі 7 осіб. Кожному з них дістається роль і важливий жест (репліка). Всі персонажі повинні повторювати отримані «коронні» фрази, як тільки почують свої імена.
Ріпка – плескає, б'є долонями по колінах і вимовляє «оба-на»;
Дід – потирає руки зі словами «Тек-с»;
Бабка – загрожує кулаком дідові і вимовляє «Вбила б»;
Внучка – смикає плечима зі словами «Я готова» (краще віддати роль самому брутальному чоловікові);
Жучка – чухає за вушком, примовляючи «Блохи дістали»;
Кішка – виляє стегнами з фразою «Я сама по собі»;
Мишка – похитує головою і каже «Догралися»;
Ведучий вибудовує персонажів в ряд і починає зачитувати казку. Учасники виконують ролі відповідним чином: Посадив Дід («Тек-с») Ріпку («Оба-на»). Виросла Ріпка («Оба-на!») велика-превелика. Став Дід («Тек-с») Ріпку («Оба-на!») тягнути. Тягне-потягне, витягти не може. Покликав Дід («Тек-с») Бабку («Вбила б») і т. д. Повний апофеоз починається з моменту «Дд за Ріпку, Бабця за Діда, Внучка за Бабку...»

Жартівливі конкурси на Новий 2017 рік для маленької дружній компанії
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Дружня компанія в домашніх умовах на Новий рік 2017 – найсприятливіша атмосфера для проведення веселих і жартівливих конкурсів. Друзі, як правило, не соромляться, щиро проявляють емоції і веселяться. Активні і рухливі гумористичні ігри та конкурси на Новий рік 2017 – справжня знахідка для маленького колективу який вміє «відриватися на повну котушку»!
«П'яні шашки»
Для гри використовують реальну дошку для шашок, а в якості фігур – чарки. З одного боку виставлені стопки з червоним вином, з іншого – з білим. Далі все, як у звичайній партії: зрубав стопку ворога – випив її. Найсильніші майстри міжнародного класу можуть налити коньяк і горілку. Але навіть їм не вдасться подужати більше трьох партій п'яного турніру.
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

«П'яний декламатор»
До початку веселого новорічного конкурсу всім учасникам роздають листочки з текстом вірша:
Одного разу в холодну зимову пору,
Я з лісу вийшов, був сильний мороз.
Дивлюсь, піднімається повільно в гору
Конячка, що везе хмизу віз.
І, простуючи важливо, в спокої чинному,
Коника веде за вуздечку мужичок
У великих чоботях, в кожушку овчинному,
У великих рукавицях... а сам з нігтик!...
Кожен з учасників повинен прочитати цікаві рядки, використовуючи інтонацію одного з персонажів:

коментатор футбольного матчу;
гостя, що зачитує тост ювіляру;
юного романтика, зізнання в любові;
суворого судді, оглашающего вердикт;
маленької наляканої дитини;
директора, читає нотацію працівникові;

«Самий спритний»
У конкурсі беруть участь три дівчини. По команді ведучого дами надягають чоловічі рукавички, потім сорочки. Завдання учасницям – максимально швидко застебнути ґудзики на сорочках, не знімаючи рукавичок. Переможниця конкурсу отримує приз - набір голок з нитками або пилочку для нігтів. Особливої різниці немає, оскільки обидва варіанти будуть доречними.

Рухливі конкурси, ігри та розваги для сім'ї на Новий рік 2017 Півня
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Як відомо, у новорічну ніч ми з'їдаємо масу смачної і ситної їжі. Після цього, відчуваємо лінь і почуття стомлюючої тяжкості. Щоб прогнати пасивний настрій геть, рекомендуємо провести веселі рухливі конкурси, ігри та розваги для всієї родини на Новий рік 2017. Так святкова ніч стане набагато яскравіша і казковіша, а з'їдені калорії розтануть за лічені хвилини.
«Расхватай-ка»
Цей конкурс дуже схожий на традиційну гру – хоровод навколо стільців. Простіше кажучи, її смішна варіація на Новий рік 2017. Але в даному випадку немає жодних стільців. Виключно круглий столик чи табурет з підносом, на якому розкладені прикольні атрибути:величезні окуляри, накладні вуса і т. д. Учасники під музику рухаються навколо столу, а після паузи розбирають і надягають забавні штучки. Кому нічого не дісталося, той вибуває!
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

«Під бій курантів»
Всі члени сім'ї та гості свята діляться на дві команди. Ведучий роздає капітанам по коробці з ялинковими прикрасами. Найменший член кожної команди буде виконувати роль святкової ялинки, іншим доведеться прикрашати. Іграшки, гірлянди та мішуру можна вішати на пальці, вуха, на гудзики і т. д. Як тільки ведучий включає запис з боєм курантів, учасники поспішають нарядити свою імпровізовану ялинку. У конкурсі перемагає команда, творіння якої вийде самим яскравим і цікавим до останнього удару курантів.
«Цукерки під снігом»
Для участі в конкурсі ведучий вибирає двох учасників. Попередньо господиня пані ховає в глибокі миски з мукою шоколадні цукерки таким чином, щоб «з-під снігу» стирчали тільки маленькі хвостики обгорток. По команді ведучого гравці повинні дістати максимальну кількість цукерок з борошна, використовуючи будь-які частини тіла... Крім рук!

Інтелектуальні конкурси для дітей та дорослих в домашніх умовах на Новий 2017 рік Півня

Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Інтелектуальні новорічні конкурси для всієї родини в домашніх умовах хороші тим, що їх можна проводити, не виходячи з-за столу. Такі розваги налаштують гостей на потрібний лад перед початком рухливих ігор, розігріють та заохотять дітей і дорослих. До їх числа відносять гумористичні загадки, пісенні змагання, смішні ворожіння та інші конкурси на Новий 2017 рік, запропоновані нами нижче.
«Тост за алфавітом»
Такий кумедний конкурс на Новий 2017 рік стане непоганою розминкою перед активними іграми і відмінною можливістю не занудьгувати за столом на самому початку трапези. Організатор свята може запропонувати гостям і членам сім'ї говорити по черзі короткі смішні тости «за алфавітом». Наприклад:

«Ароматного всім мандариново-апельсинового Нового 2017 року!»
«Бездоганного порядку в домі, в сім'ї, в голові, в серці!»
«Вип'ємо за великі досягнення і веселі події!»
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

«Все навпаки»
В даному конкурсі гості можуть брати участь, не підводячися з-за святкового столу. Правила зобов'язують учасників відповідати на запитання ведучого швидко і НЕправильно. По суті, завдання не складне. Але лише в тому випадку, якщо мова не йде про типові популярних питань, на які відповідь виривається само собою. Наприклад:

Як звати маму?
Яке сьогодні свято?
Якого кольору небо?
Чим пахне Новий 2017 рік?
Яка пора року надворі?
Кого діти зліпили зі снігу?
Ім'я внучки Діда Мороза?
Що лежить під ялинкою?

Прикольні конкурси, ігри та розваги для всієї родини на Новий рік 2017
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Новорічна ніч, як і раніше в розпалі, а всі подарунки відкриті, тости сказані, сюрпризи отримані? Продовжуйте проводити прикольні новорічні конкурси, ігри та розваги для всієї родини. Веселіться і забавляйтеся, поки є бажаючі взяти участь. Коли ще дорослі можуть побешкетувати нарівні з дітьми, якщо не в чарівну новорічну ніч 2017.
«Новорічний подіум»
Кількість учасників у цьому конкурсі не повинна перевищувати половину присутніх. Кожен гравець витягує секретну картку з ім'ям персонажа. Наприклад, Дід Мороз, Сніговик, Півень, П'яний Кінь і т. д. Оцінивши свого персонажа, гравці мали б продефілювати його ходою по імпровізованому подіуму. А глядачі – відгадати героя максимально швидко.Переможе учасник, якого розсекретять раніше за інших.
«Олень і Санта»
В цьому конкурсі учасники змагаються парами: один з дуету – Олень, другий – Санта. Оленеві зав'язують очі і кріплять до пояса два шнурка. Санта стає ззаду і бере в руки кінці шнурків – віжки. З допомогою кеглів чи порожніх пляшок ведучий організовує дві траси. За сигналом пари стартують: Санти керують Оленями, використовуючи імпровізовані віжки. Перемагає дует, який збив мінімальну кількість перешкод на шляху.

Веселі новорічні конкурси для дорослих
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах

Під кінець новорічної ночі дорослі, будучи неабияк напідпитку, ускладняться згадати ім'я сусіда за столом. Чого вже говорити про останню букву алфавіту. Безумовно, інтелектуальні або занадто активні ігри в цей час вже не актуальні. Інша справа – веселі новорічні конкурси для дорослих з елементами яскравих приколів і легкої вульгарності. Межі переступати не варто, але трохи подуріти – чому б і ні!
«П'яний кравець»
Для смішного новорічного конкурсу ведучий вибирає три сімейні пари учасників. Хлопці відвертаються, дівчата підходять до ведучого. Той, у свою чергу, ховає на одязі кожної учасниці по 5-6 шпильок. По звуковому сигналу чоловіки повинні поспішити до своїх половинок і максимально швидко знайти всі заховані шпильки, обмацуючи і оглядаючи своїх дам.
«Принцеса на горошині»
У конкурсі беруть участь 6-10 дівчат. Кожна з учасниць стає спиною до стільця, обличчям до залу. Ведучий кладе на кожен табурет по одному предмету (гаманець, банківську картку, ключі від машини, цукерку і т. д.). По команді дівчата опускаються на сидіння і намагаються п'ятою точкою впізнати скарб. Перша учасниця яка вгадала автоматично стає переможницею.
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах


Конкурси на Новий рік 2017 для дітей і дорослих – важлива частина святкової програми, нарівні з смачними частуваннями, приємними подарунками і казковими образами. Проводити цікаві і прикольні ігри та розваги прийнято не лише у веселій дружній компанії в домашніх умовах, але також на ранку в дитячому саду, на концерті в школі. Кращі новорічні конкурси для невеликої сім'ї або широкого колективу співробітників ви легко підберете на свій смак, використовуючи нашу яскраву добірку розваг.
загрузка...
Конкурси на Новий рік 2017 для дітей та дорослих в дитячому саду, в школі, в домашніх умовах
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають