• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як вибрати самі солодкі мандарини на Новий рік

Без яскравих і ароматних мандаринів неможливо уявити новорічні свята. Щоб насолоджуватися соковитими і солодкими фруктами, потрібно знати кілька секретів за їх вибором.

Як вибрати самі солодкі мандарини на Новий рік


Виявляється, мандарини стали символом Нового року зовсім не випадково. Це сталося ще в Радянському Союзі, коли взимку особливо гостро відчувався дефіцит зарубіжних фруктів. Так як в Абхазії як раз до Нового року достигали мандарини, радянські громадяни чекали їх на прилавках, щоб зробити запаси для святкового столу. Зараз, коли достаток фруктів не вичерпується навіть в холоди, мандарини, як і раніше, залишаються новорічними фаворитами. Правда, сортів на прилавках з'явилося набагато більше, тому важливо навчитися вибирати самі смачні плоди.

Іспанські мандарини. Мандарини, вирощені в сонячній Іспанії, відрізняються досить великими розмірами і яскравою товстою шкіркою. Але, незважаючи на товщину, вона легко зчищається. Іспанські мандарини мають соковиту м'якоть і солодкий смак. Єдиним мінусом можна вважати наявність кісточок. Але є сорти і без цього недоліку, тому потрібно уточнювати цей факт у продавців. Іспанські мандарини одні з найсмачніших і дорогих, тому зустріти їх можна тільки у великих магазинах.


Китайські мандарини. Саме китайські мандарини практично завжди продаються з гілочками і листям. Зазвичай ці плоди не дуже великі і не дуже яскраві, часто з зеленуватим відтінком. Китайські мандарини мають хороші смакові якості, вони кисло-солодкі, соковиті і легко чистяться. За ціною китайські мандарини одні з самих бюджетних.

Турецькі мандарини. Мандарини з Туреччини мають різне забарвлення, вони можуть бути як жовтими, так і помаранчевими. Самі яскраві фрукти зазвичай є найбільш солодкими. У цих фруктах зовсім мало кісточок, що є безперечною перевагою. Але до мінусів турецьких мандаринів можна віднести погано счищающуючу шкірку.

Мароканські мандарини. Серед сортів мандаринів з Марокко майже неможливо знайти кислі плоди. Також ці мандарини рідко мають кісточки. Мандарини з Марокко мають дуже яскраве помаранчеве забарвлення і невелику характерну вм'ятину посередині, тому їх легко відрізнити від інших. Також у них тонка шкірка, яку можна легко зчистити.

Абхазькі мандарини. Ці мандарини виглядають не так презентабельно, як інші, але зате по праву вважаються найбільш корисними і екологічно чистими. Їх не змащують воском, тому їх шкірка не блищить. Колір плодів не яскравий, з зеленими вкрапленнями, як і у китайських сортів. М'якоть кисло-солодка, соковита, а насіння практично не буває. Шкірка досить тонка, тому мандарини з Абхазії легко чистяться.
загрузка...
Як вибрати самі солодкі мандарини на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають