• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити офіс на Новий рік Півня 2017: ідеї + фото

З наближенням Нового року всі живуть очікуванням свята. Місто перетворюється на очах. Вітрини виблискують різнокольоровими вогниками гірлянд, скрізь можна побачити наряджені ялинки та інші зимові декорації. У такий час хочеться вдихнути святковий настрій і стіни наших офісів. Оформляючи робочий кабінет до Нового року, не забувайте, що це не карнавальний зал. Надлишок прикрас тут не до місця, адже помірність в декорі справляє на клієнта враження респектабельності. Прикрашати офіс потрібно так, щоб вбрання не відволікало від роботи і створювало приємну урочисту атмосферу.


Як прикрасити офіс на Новий рік Півня 2017: ідеї + фото
Лаконічний святковий декор на прикладі офісу «Форд»

Новорічна ялинка в офісі


Без цього деревця не обходиться жоден новорічний інтер'єр! Якщо розміри приміщення дозволяють, використовуйте натуральну або штучну ялину. Поставте її біля входу, щоб зелена красуня радувала всіх співробітників і відвідувачів вашої фірми. В тих кабінетах, де немає зайвого місця, спорудити настінну ялинку. Для втілення цієї ідеї візьміть підручні матеріали: стрічки, візитки, папір, мішуру, різнокольорові стікери. Нікому не завадить і ялинка з електричних гірлянд, які кріпляться скотчем до стіни.


Як прикрасити офіс на Новий рік Півня 2017: ідеї + фото
Настінні ялинки з природних матеріалів, ялинкових іграшок та гірлянд
Як прикрасити офіс на Новий рік Півня 2017: ідеї + фото
Більш суворі, що підходять для офісу новорічні ялинки

Робочі столи можна перетворити за допомогою маленьких новорічних ялинок . Їх набувають у флористичних магазинах або роблять своїми руками з кольорового паперу і картону. Любителям солодкого сподобаються деревця з цукерок. Обмотайте картонний конус ялинкових мішурою і в якості прикрас розвісьте на ньому шоколадні цукерки в яскравих обгортках. Проявіть трохи фантазії, і ви зможете створити деревце з продукції вашої фірми!


Святкові композиції


Зимові ансамблі завжди виглядають елегантно і стильно. Наповніть прозорі скляні вази ялинковими кулями, перламутровими намистом, маленькими подарунками, яблуками, шишками, хвойними гілками або сухими квітами. Також не забувайте: перше, що бачить клієнт, приходячи до вас в офіс — це двері. Оформіть вхід різдвяним вінком . Можна використовувати як готові вироби, так і зроблені своїми руками. Останні будуть виглядати куди більш цікаво і креативно, ніж стандартний декор з супермаркету.


Як прикрасити офіс на Новий рік Півня 2017: ідеї + фото
Різдвяний вінок на двері офісу порадує всіх відвідувачів!

Необов'язково створювати вінки з традиційних матеріалів. Цілком можна обійтися підручними засобами! За основу вироби візьміть вирізаний з картону круг. По центру помістіть невеликі ялинкові кулі і блискучу мішуру. Закріпіть їх за допомогою клейового пістолета. Потім з білих списаних аркушів паперу зробіть кульочки і приклейте їх по контуру кола в кілька ярусів. З тильного боку прикріпіть стрічку для підвісу. Таким вінком можна прикрасити не тільки двері, але і вікна або стіни.


Враховуємо деталі


Якщо стиль вашої компанії не дуже строгий, можна прикрасити приміщення більш яскраво. Використовуйте електричні гірлянди, різнокольорову мішуру, арки з штучних ялинових гілочок або надувних куль. До стелі можна підвісити яскраві ялинкові кулі на атласних стрічках. Намагайтеся витримати оформлення у фірмових кольорах і використовувати логотип компанії.


Як прикрасити офіс на Новий рік Півня 2017: ідеї + фото
Прикрасьте офіс фірмовими квітами або в відтінках Нового 2017 року

У декор робочого місця варто ввести символ прийдешнього року за східним календарем. Щоб ваша фірма процвітала в 201м, поставте в офісі фігурку півня . Постер, статуетка і навіть м'яка іграшка у вигляді голосистої птиці будуть незайвими в оздобленні приміщення. Вікна можна прикрасити ажурними паперовими сніжинками або малюнками зубною пастою по склу.


Якщо в колективі є творчі особистості, вони обов'язково зроблять з віконця чарівну картину , яка здивує співробітників, гостей офісу та навіть випадкових перехожих. Звичайно, розмах робіт залежить від бюджету, виділеного на декор офісу, та зусиль колективу. Якщо кожен працівник внесе внесок у прикраса робочого простору, дорогі послуги декораторів вам не знадобляться!

загрузка...
Як прикрасити офіс на Новий рік Півня 2017: ідеї + фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають