• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні сувеніри на Новий рік Півня 2017 в подарунок

Вибір і вручення подарунка – ціла наука! Але той, хто щиро бажає порадувати близьку людину, з легкістю освоїть всі її премудрості. Багато вважають традицію дарувати презенти нудним обов'язком і щорічно «дивують» друзів і родичів черговим краваткою або набором для ванної. Ми ж радимо шукати подарунки , в яких закладено особливе, символічне значення. Це може бути східний талісман, слов'янський оберіг або інший подібний сувенір. Такі штучки не тільки порадують одержувача, але і привернуть його життя благополуччя, любов і везіння. Особливо сильні презенти, які дарують з непідробним бажанням зробити одержувача щасливим.


Популярні сувеніри в 2017 році


З часів далекого минулого люди наділяли різні предмети чаклунський силою. Практично кожен народ почитав деякі речі як магічні. Зараз поширеними амулетами є вироби, прикрашені ієрогліфами, слов'янськими символами або древнегерманскими рунами. Сенс написаного або намальованого визначає дію амулета.


Новорічні сувеніри на Новий рік Півня 2017 в подарунок
Постарайтеся здивувати дорогих вам людей символічним подарунком!

Китайське вчення фен-шуй ввів в обіг велика різноманітність талісманів. Їх особливість в тому, що кожна річ відповідає за певну сферу життя людини (кар'єру, сім'ю, дохід) і повинна розташовуватися в спеціально виділеній для цього частини житла. Купити фен-шуй-сувеніри можна у крамницях східних товарів або езотеричних магазинах.


Різні обереги характерні і для слов'янської культури. Наші предки вірили в магічну силу прикрас з вирізаними на них символами (найчастіше зустрічаються знаки сонця), вишитих виробів і рукодільних ляльок з тканини і сіна. Хорошим подарунком на Новий рік-2017 буде сувенір у вигляді Півня – покровителя року, символу зорі і нових починань.


На щастя і удачу


Підкова – найпотужніший знак фортуни у всіх європейських народів. Наші пращури вішали її над дверима, вікнами, піччю – усіма ходами, через які темні сили могли пробратися в житло. Матеріал виробу може бути різним. Сувенірні підкови роблять з металів, дерева і навіть тканини, прикрашають написами і візерунками. Парам дарують підкови з сердечками або голубками.


Новорічні сувеніри на Новий рік Півня 2017 в подарунок
Символи удачі – безпрограшний варіант для сувеніра

Четирехлістний конюшина – ще один символ удачі, поширений в Європі. Ця рослина вважається магічним в багатьох культурах, а ірландці навіть зробили його емблемою своєї країни. Зазвичай у конюшини три аркуша, тому знайти рідкісний чотирилисник – величезна удача. Вважалося, що такий талісман захищає свого власника від злих чар. Якщо ви хочете привернути фортуну на бік одного, сміливо купуйте йому статуетку або кулон у вигляді конюшини.


Спіймати удачу за хвіст допоможуть слоники – один або ціла зграя. У східній культурі це величаве тварина позначає силу і сталість. А його довгий хобот, згідно з повір'ями, притягує до дому везіння. Тому фігурки ставлять обличчям до вікна або двері. Особливо сильний талісман з семи слоників, адже це число вважається магічним в усьому світі. Статуетки вирізують з металів або дерева, а потім розписують східними візерунками.


Талісмани на любов


Знавці фен-шуй вважають, що парні предмети приносять особисте щастя. Самим шанованим символом любові і шлюбу є статуетки качок-мандаринок. Ці птахи все життя залишаються вірними одному партнеру. Талісман захистить відносини вже сформованого союзу і допоможе самотнім людям зустріти свою любов. Фігурки або зображення закоханих пар, дельфінів, голубков, лебедів і фламінго стануть відмінним подарунком знайомої пари.


Півонії уособлюють яскраві і пристрасні почуття. Дві вази або скриньки, розмальовані цими квітами, можуть стати непоганим сувеніром для самотньої дівчини. Але вироби з півоніями не варто дарувати зрілої парі: їх енергетика може підштовхнути одного з подружжя до зради. Подружжя середнього віку краще подарувати сувенір, прикрашений квітами маку та сакури. Вони втілюють стабільні відносини, ніжність і турботу.


Новорічні сувеніри на Новий рік Півня 2017 в подарунок
Парні сувеніри, які уособлюють любов, підійдуть молодій парі

Рожевий кварц – ще один символ любові. З нього вже багато століть майструють чаклунські амулети. Вважається, що камінь кольору пелюсток сакури заліковує внутрішні рани, допомагає забути минуле і відкритися новому почуттю. З рожевого кварцу роблять пелюстки дерев щастя, декоративні кулі та прикраси.


Сувеніри на гроші


Трехлапая жаба з копієчкою в пащі є магнітом для багатства у вченні фен-шуй. За легендою, жаба була підступним істотою, але Будда зобов'язав її допомагати людям. Щоб спокутувати свою провину, жаба постійно випльовує золото. Традиційно цей талісман роблять з позолоченого металу, але іноді зустрічаються фігурки з червоного дерева, що відповідають за здоров'я свого власника і оберігають його від травм.


Грошове дерево також служить принадою для багатства. Прообразом талісмана є толстянка – рослина-сукулент з круглим листям, які нагадують монети. Якщо ви не хочете купувати цей вазон, віддайте перевагу сувенірному «грошового дерева». Як правило, його листя зроблені з золотистих монет або напівдорогоцінного каміння. Також продаються дерева з різними фруктами, що позначають гроші.


Китайські монетки на червоній стрічці – простий і милий «фінансовий» сувенір. Копієчки з отвором всередині числяться у фен-шуї символом достатку. Вузол, яким перев'язують ниткою, означає сталість, тобто нескінченний приплив фінансових коштів. Талісман зазвичай складається з трьох монет і поміщається в зоні багатства (на південно-сході житла) або там, де його господар тримає гроші в сейфі, гаманці, літровій банці під ліжком.


Новорічні сувеніри на Новий рік Півня 2017 в подарунок
Грошовий новорічний сувенір обіцяє достаток і добробут

Прекрасним подарунком для бізнесмена буде вітрильник. Корабель, навантажений золотими монетами і купюрами, позначає успіх на кар'єрному і фінансовому терені. Щасливий Кіт, він же Манэки-Неко, – ще один східний символ удачі в справах. За легендою, кішка, поманившая лапкою одного заможного китайця, вказала йому шлях до храму, де він зміг сховатися від зливи. З тих пір вона вважається символом удачі, в тому числі фінансової.


Оберіг-віник


Цей талісман ми успадкували від предків-слов'ян. Вони вішали віники всередині і зовні хати, щоб не пустити в оселі злу силу і умилостивити домовика. Згідно давнім повір'ям, такий дух жив в кожному будинку, підтримував благополуччя в родині і любив часом відпочити верхи на оберіг. Сьогодні важка мітла поступилася місцем скромним сувенірним віників. Дія сили залежить від того, що на ньому зображено:

Будиночок означає матеріальний достаток, мир і взаєморозуміння в сім'ї.
Кошель символізує багатство. Його набивають копійками або запашними сухими рослинами.
Тапочки – затишок і тепло домашнього вогнища.
Підківка – удачу і захист від злих сил.
Рушник – благополуччя.
Крупи – достаток, фінансовий успіх, здоров'я.
Зубчики часнику – охорону від нечисті.
Хліб – гостинність.
Червоний перець – чоловічу силу.
Соняшники – сонячне світло.Подарунки-талісмани виконають найпотаємніші бажання адресатів і стануть яскравим акцентом в інтер'єрі їх будинку або офісу!

загрузка...
Новорічні сувеніри на Новий рік Півня 2017 в подарунок
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають