• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото

Щоб розвинути у дітей дошкільного віку творче мислення, в дитячих садках їх вчать робити нескладні іграшки власними руками. Напередодні Нового року це заняття особливо актуально. Багато малюки із задоволенням беруть участь у виготовленні ялинкових прикрас , новорічних куль , маленьких ялиночок та інших атрибутів свята. З паперу, картону і всіляких матеріалів можна зробити милі подарунки, які порадують дітей і дорослих!


Сніговик з вати


Новорічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото
Ватні спонж — відмінний матеріал для дитячої творчості

Ця проста у виконанні аплікація стане гарною прикрасою для будинку і предметом гордості багатьох батьків. Для творчості вам знадобиться картон, ватні диски для зняття макіяжу, кольоровий папір, ножиці і клей. Нанесіть на лист картону три краплі клею і прикріпіть ватні диски так, щоб вийшов сніговик. Краще всього виглядають деталі різних розмірів.


В основі помістіть великий диск, потім – менше, а для голови сніговика використовуйте найменший. Потім з кольорового паперу виріжте очі, ніс, головний убір або шарф і приклейте ці деталі. Коли центральна фігура аплікації буде готова, розмалюйте картон сніжинками або іншими новорічними візерунками. Можна виготовити кілька дерев, а також прикріпити до тильної частини виробу підвіс і прикрасити «картиною» дитячу кімнату.


Пружинка


Новорічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото
Варіанти паперових пружинок для прикраси ялинки

Забавне ялинкова прикраса можна зробити з кольорового паперу. Також запасіться яскравою стрічкою, фарбами з блискітками, ножицями, клеєм і простим олівцем. Щоб виготовити цікаву іграшку, виріжте з аркуша паперу коло. Потім усередині нього намалюйте олівцем спіраль і виріжте її. На готовому виробі зобразіть фарбами сніжинки або інші новорічні деталі.


Для кріплення приєднайте до спиральке нитку або стрічку. Виріб із зеленого паперу може бути ялинкою, з білою – сніговик. Щоб зробити на основі пружинки оригінальну іграшку, доповніть саморобку різними елементами по своєму смаку. Це може бути голова сніговика в забавному казанку або зірочка для ялинки. До того ж, звичайні паперові смужки можна згортати спіраллю і використовувати в якості ялинкової прикраси!


Ялинкові іграшки з гудзиків


Новорічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото
Новорічні ялинки з гудзиків різних розмірів

Відмінна ідея для створення новорічних прикрас! У кожному будинку знайдеться скринька з непотрібними ґудзиками, з яких можна змайструвати барвисту саморобку. Це не тільки розвага для дитини, але і хороша вправа на розвиток моторики. Однак дитині 4-5 років буде важко впоратися із завданням самостійно — хтось із дорослих повинен допомогти йому у виготовленні іграшки. Для роботи будуть потрібні наступні матеріали:

кольорові ґудзики різних розмірів
тонкі стрічки
набір кольорового картону
яскраві намистинки
тонка дріт
ниткиНоворічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото
Приклади гудзикових виробів на Новий рік

Спочатку визначитеся, якою буде форма іграшки. З гудзиків можна зробити дзвіночок, сніговика, Діда Мороза та інші фігурки. Для початку викладіть на поверхню столу гудзики, розсортувавши їх за розміром. Наступний етап – нанизування заготовок на тонкий дріт або нитку. Закріпіть гудзики таким чином, щоб вони не розлетілися. Потім прив'яжіть до виробі стрічку – і прикраса буде готово! А якщо в будинку знайдеться велика кількість ґудзиків, то за цією схемою можна виготовити цілу гірлянду.


Новорічний підсвічник


Новорічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото
Простий рукодільний ліхтарик з банки і картону

Виріб можна використовувати в зимовий декор для дитячої кімнати. Для створення подібного виробу потрібні такі матеріали:

банку з скла
картон
свічка
балон білої фарби або штучний сніг
олівець
ножиціНа аркуші картону разом з малюком намалюйте контури міста: будинки з віконцями, дерева, ліхтарі. Потім акуратно виріжте заготовку і помістіть її в банку. Збризкайте посудину фарбою з балончика, щоб виріб здавалося покритим снігом. Для досягнення бажаного ефекту розпорошувати фарбу потрібно з 10-15 см. Помістіть всередину маленьку свічку. В морозний зимовий вечір така композиція створить у вашому будинку відчуття тепла і затишку.


Олені Санта-Клауса


Новорічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото
Різдвяні олені з винних пробок

Зробити цю чудову іграшку зовсім нескладно! Вам знадобляться пробки від винних пляшок різних розмірів, дерев'яні зубочистки, дріт, маленькі червоні намистинки, яскрава стрічка і клей. В якості основи використовуйте велику пробку циліндричної форми. Приклейте до неї чотири маленькі пробки – ніжки оленя. Зверху зробіть шию за допомогою зубочистки.


Надіньте на неї ще одну невеличку довгасту пробку, яка стане головою тварини. Виготовте з дроту гіллясті ріжки і вкрутіть їх в маківку оленя. Краще використовувати пухнасту дріт, яка виглядає більш акуратно. Приклейте червону намистинку на місце носика, оченята фломастером намалюйте або фарбою. Прикрасьте оленяти яскравою стрічкою. Цю саморобку можна використовувати для оформлення кімнати або ялинки.


Виготовлення цих нехитрих іграшок принесе вашим дітям масу задоволення і веселощів!

загрузка...
Новорічні вироби для дитячого садка на Новий рік 2017 своїми руками: ідеї + фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають