• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні конкурси для дорослих на Новий рік Півня 2017

Стара приказка говорить: як зустрінеш Новий рік , так його і проведеш. У святковий вечір треба неодмінно повеселитися від душі, щоб 2017 рік не виявився нудним і похмурим! Додайте до жартівливим тостів і анекдотами кілька забавних ігор. Вони стануть в нагоді вам, навіть якщо свято організовують професійні ведучі. Конкурси допоможуть підняти настрій гостям і урізноманітнити сценарій новорічною вечірки . Адже кожен чекає від Нового року можливості ненадовго повернутися в дитинство. Виберіть розваги нейтральної тематики, в яких зможуть взяти участь гості будь-якої статі і віку. Яскраві враження гарантовані!


Новорічні конкурси для дорослих на Новий рік Півня 2017
Не засиджуйтеся за столом — скоротайте час за веселими конкурсами!

Новорічні конкурси для дорослих та підлітків

Мішок Діда Мороза. Всі гості вечірки стають у коло. Ведучий у вбранні Діда Мороза розташовується в середині. В руках у нього мішок з різним одягом. Це можуть бути панами, рукавиці, нижня білизна і так далі. Головне, щоб всі речі були кумедними і різних розмірів. Під музику учасники йдуть по колу. Дід Мороз вручає мішок з речами одного з конкурсантів, а той повинен якнайшвидше віддати його сусідові. Той, у кого мішок опиниться в момент музичної паузи, повинен витягнути одну річ наосліп і надіти її на себе. Продовжуйте до тих пір, поки мішок не спорожніє. Переможців і переможених тут немає.
Фанти. Розвага базується на старій-добрій грі в «пляшечку». Гостям роздають невеликі листочки паперу, на яких вони повинні написати святкове завдання. Наприклад: показати, як тане снігова баба, пройтися, як горила по клітці (або як хлопець перед незнайомою дівчиною) і т. д. Папірці згортають в трубочку і поміщають в порожню пляшку. Учасники сідають у коло, а пляшку розкручують. На кого вкаже горлечко, той і дістає одну із записок. Учасник повинен виконати випало йому бажання. При складанні доручень потрібно бути обережним, адже будь-якому гравцеві може попастися його ж фант!
Конкурс новорічних пісень. Заготовте маленькі листочки, на яких буде написано одне слово, советующее новорічної тематики. Це може бути «Дід Мороз», «ялинка» і так далі. Складіть папірці навпіл або скрутіть їх в трубочку, щоб ніхто не побачив запису. Потім перекладіть їх в шапку або мішок, перемішайте і запропонуйте гостям витягнути по одному листочку. Сенс конкурсу в тому, щоб кожен заспівав куплет пісні, в якому є слово, написане на його папірці. Той, хто не зможе це зробити, вибуває з гри.
Конкурс на спритність. На підлозі ставлять упереміж пляшки зі спиртними і безалкогольними напоями, а також порожню тару. Учасники конкурсу повинні накинути на пляшку кільце з триметрового відстані. Кількість спроб для одного гравця обмежена трьома. Той, хто зуміє накинути кільце на повну пляшку, забирає її собі як приз.
Святкове меню. Завдання учасників – придумати меню для вечірки за 10 хвилин. Всі страви повинні починатися з певної літери: «Н» (Новий Рік), «П» (Подарунок) і так далі. Ускладнений варіант – «Е» (Ялинка) або «Та» (Іграшки). Той, хто зуміє скласти найбільшу меню за відведений час, стає переможцем конкурсу.
Конкурс на кращого поглинача желе. Приготуйте кілька порцій желе або халви і зубочистки. Завдання учасників – з'їсти свою частину ласощі з допомогою цих зубочисток. Перемагає той, чия тарілка спорожніє першої.
Конкурс новорічних атрибутів. Коли гості втомляться від активних розваг і танців, запропонуйте їм спокійну гру. Для цього розваги не потрібно навіть підніматися з-за столу. Ведучий просить гостей згадати всі існуючі атрибути Нового року. Учасники по черзі називають Діда Мороза, ялинку, гірлянди, мандарини і так далі. Перемога дістається тому, чий атрибут буде останнім.Новорічні конкурси для дорослих на Новий рік Півня 2017
Не полінуйтеся і влаштуйте пару конкурсів на свіжому повітрі

Командні новорічні конкурси

Снігова дама. Якщо новорічний вечір видався сніжним і морозним, можна трохи розважитися на вулиці. Всі гравці діляться на чоловічу і жіночу команди. Хлопці повинні зліпити снігову даму (саме даму, а не бабу). Дівчата, за аналогією, ліплять снігову чоловіка. «Скульптури» можна прикрасити предмети одягу або аксесуари. Та команда, у якої вийшла сама красива і оригінальна постать, стає переможцем.
Конкурс на кращу ялинку. Учасники діляться на дві команди. Їх завдання – прикрасити деревце. Для цього конкурсантам видають маленькі штучні ялини , яскраві новорічні іграшки та вироби з фетру або картону , а потім зав'язують очі шарфом. За певний час гравці повинні прикрасити лісову красуню. Ті учасники, чиє деревце виявиться самим красивим, стають переможцями.
Розтопи крижинку. Беруть участь декілька пар. Їм дають за однаковим шматочку льоду, який готують заздалегідь у спеціальних формочках. Завдання полягає в тому, щоб першими розтопити лід. На нього можна дихати, його можна лизати, класти під мишки – тобто робити все, щоб шматочок скоріше розтанув. Забороняється тільки застосовувати нагрівальні прилади. Перемагає та пара, яка зможе розтопити крижинку швидше за всіх.Новорічний аукціон


Лоти, які продаються на аукціоні, повинні бути загорнуті в папір, щоб ніхто з учасників не здогадався, що знаходиться в середині. Ведучий жартівливо розповідає про характеристики предмета і пропонує купити його. У цьому конкурсі використовуються справжні гроші, хоча стартова ціна лотів повинна бути символічною. За правилами аукціонів, той, хто запропонує найвищу ціну за товар, стає його власником.


Новорічні конкурси для дорослих на Новий рік Півня 2017


Перед врученням покупцеві річ розгортають, щоб всі дізналися, що ховалося під папером. Використовуйте не тільки цікаві, але і цінні лоти – так ви підвищите азарт учасників. Коментарі до товарів придумайте на свій розсуд. Наприклад: «тропічний подарунок» – ананас, «холодне, зелене, довге» – пляшка шампанського, «недовга радість» — коробка цукерок. Офіційного переможця тут немає. Але ті, хто зробить вигідну покупку, напевно залишаться задоволені конкурсом.


Як проводити новорічні конкурси


Щоб ігри та конкурси проходили ще веселіше, придумайте, як нагородити переможців. Призами можуть стати алкогольні напої в маленьких пляшечках, цукерки, шоколадки. У якості «премії» можна використовувати шоколадні медалі з прикріпленими до них стрічками. Шампанське, невеликі кошики з фруктами, паперові вироби – теж чудова нагорода.


Новорічні конкурси для дорослих на Новий рік Півня 2017
Не забудьте підготувати призи, які отримають переможці!

Про нагородження переможців потрібно подумати заздалегідь, щоб вчасно заготовити потрібні речі. У розважальній програмі вашої вечірки буде багато конкурсів Тоді використовуйте наступну методику заохочення. За перемогу в кожному конкурсі нараховувати бали і записуйте їх на паперовій сніжинці.


Наприкінці вечірки всі учасники підраховують свої окуляри і отримують призи. За невелика кількість балів належить символічний подарунок. Той, хто отримав більше всіх очок, нагороджується більш солідним подарунком. Про нагороди потрібно відразу повідомляти гостям вечірки, щоб вони не відсиджувалися в куточках, а брали активну участь в загальному святкуванні.

загрузка...
Новорічні конкурси для дорослих на Новий рік Півня 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають