• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей

Цілий рік промайнув непомітно! За вікном сніжок кружляє, а на поріг ступає самий радісний і чудове свято – Новий рік . Ялинка вже вбрана і сяє тисячами різнобарвних вогників, столи ломляться від всіляких смаколиків, а нове плаття чекає свого зоряного часу. Всі домашні передчувають святкові дива і приємні сюрпризи, але найбільш нетерплячі з них – це наші діти. Вони то і справа бігають до ялинки і перевіряють, чи не з'явилися під деревцем заповітні презенти , виглядають у вікна Діда Мороза та не можуть і хвилинки посидіти на місці. Мультфільми і комп'ютерні ігри в такий вечір малюкам нецікаві.


Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей
Продумайте дитячий новий рік заздалегідь і підготуйте до нього список ігор!

Новорічні ігри для дітей


Чим же зайняти непосид в новорічну ніч Спробуйте пограти з ними у веселі ігри! Це напевно зацікавить малят і відверне їх від пустощів. До речі, такі розваги можна влаштовувати не тільки на Новий рік, але і в будь-який інший свято, будь то день народження або просто дружні посиденьки.


Гра №1: Новорічний ковпак


Діти утворюють коло і під музику починають передавати один одному ковпак Діда Мороза. Коли музика зупиняється, дитина, у якої в руках опинився ковпак, повинен надіти її на голову і виконати завдання ведучого. Як правило, діти заздалегідь готують новорічні віршики та пісеньки, які із задоволенням виконують в присутності гордих батьків.


Гра №2: Вгадай героя казки


Учасники сідають у коло. Ведучий пропонує дітям по черзі продовжити ім'я казкового персонажа. Наприклад: «Червона», «Снігова», «Баба». Хто не зможе правильно відповісти, вибуває з гри. Інші продовжують виконувати завдання, поки не визначиться переможець.


Гра №3: Номер подарунка


Подарунки, приготовані для дітей, упаковують в однакову папір і нумерують. По всій квартирі на видних місцях кріплять картонні ялинки, на яких написані числа. Діти повинні вибрати ялинку для себе. Коли прийде Дід Мороз, він вручить хлопцям пронумерований подарунок зі свого мішка. Але не забувайте: в такому випадку презенти повинні бути приблизно однаковими за вартістю і змістом, щоб не викликати образ і не засмутити малюків.


Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей
Гра в «номер подарунка» створить для дітей казкову інтригу

Гра №4: Сніжки


Для гри знадобиться багато білих куль – «сніжків», а також найбільші з доступних пакети зі зрізаними нижніми кутами. Зрізати потрібно так, щоб в отвір пролізли ноги. Гравці діляться на команди. Один з учасників кожної команди залазить в мішок, а всі інші за сигналом ведучого складають туди «сніжки». Та команда, яка зібрала найбільшу кількість снігових куль, стає переможцем.


Гра №5: Пісенька


Майже класична гра, яка підходить і дітям, і дорослим! З стільців утворюють коло, виставляючи їх сидіннями назовні. Кількість стільців має бути на один менше, ніж число учасників. Малюки стають навколо стільців і йдуть по колу під новорічні пісеньки. Коли музика зупиняється, вони повинні сісти на стільці. Кому місця не вистачить, того Дід Мороз забирає в помічники. Потім прибирають ще один стілець і продовжують конкурс.


Гра №6: Новорічний замок


У конкурсі беруть участь кілька бажаючих. Їм пропонують уважно оглянути креслення святкового палацу. Потім кожному видають набір пластикових стаканчиків і зав'язують очі. «Будівельники» починають роботу. Хто точніше і швидше інших відтворить креслення, розміщуючи стаканчики на столі, той і стає переможцем конкурсу.


Гра №7: Кращий карнавальний костюм


Всі хлопці люблять вбиратися в новорічні костюми . Організатори свята повинні заздалегідь попередити дітей, що їх чекає конкурс на кращий наряд. А щоб саме їхній костюм став «призером», його потрібно «захистити» — проявити артистичні таланти і розіграти сценку за участю свого героя. Наприклад, виконати його фірмову пісеньку або який-небудь трюк.


Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей
Дітки будуть в захваті від карнавальних костюмів!

Гра №8: Конкурс кухарів


За обмежений час (наприклад, 5-7 хвилин) учасники складають новорічне меню. Назви страв повинні починатися з певних літер. Меню для Діда Мороза буде складатися зі страв на букву «м», а для Снігуроньки смаколики повинні починатися тільки з літери «с». Так як частування у нас новорічні, можна придумати і окреме меню з назвами на букву «н». Перемагає той, хто напише найбільшу кількість страв.


Гра №9: Отгадайка


Кожному гравцеві кріплять на спину папірець. На ній написано назву якогось тваринного або предмета (яблуко, стілець, собака, літак). Учасники не знають, що написано у них, але можуть побачити папірці товаришів. Тому діти повинні задавати один одному навідні запитання. Відповідати можна тільки «так» або «ні». Перемагає той, хто першим відгадав свою напис.


Гра №10: Приз на мотузочці


Різні подарунки загортає в обгортковий папір у формі кульочки. Потім прикріплюють їх до довгій мотузці. Учасникам по черзі зав'язують очі, і вони повинні зрізати ножицями презент, який їм і дістанеться.


Гра №11: Попелюшка


У конкурсі беруть участь по двоє. Кожному з гравців зав'язують очі і пропонують розібрати гірку, у якій змішані цукерки або інші солодощі різної форми. Той, хто перший впорається із завданням, стане переможцем.


Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей
Діти обожнюють інтерактивні конкурси, так що не полінуйтеся їх провести!

Гра №12: Телефон


Весела забава для уважних дітей. Гравці по черзі називають цифри. Той, кому випадає «5», говорить: «Дзінь-дзінь». Кому випадає «7», говорить: «Дінь-ділінь». Той, хто помиляється, покидає гру.


Ігри №13: «Так і ні»


Ведучий задає ряд питань, а учасники швидко, особливо не замислюючись, повинні відповісти: «так» або «ні». Хто зробить помилку, той вибуває з гри.


— Дід Мороз – старий веселий

— Так.

— Любить жарти і приколи

— Так.

— Знає пісні та загадки

— Так.

— З'їсть всі ваші шоколадки

— Ні!

— Він запалить хлопцям ялинку

— Так.

— Сховає нитки та голки

— Ні.

— Він душею не старіє

— Так.

— Нас на вулиці зігріє

— Ні.

— Йоулупуккі брат Мороза

— Так.

— Розквітла під снігом троянда

— Ні.

— Новий рік іде все ближче

— Так.

— У Снігуроньки є лижі

— Ні.

— Дід Мороз несе подарунки

— Так.

— У Новий рік всі маски ярки

— Так.


Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей
Підберіть найбільш цікаві ідеї і чергуйте різні види ігор

Існує ще один варіант цієї гри. Тут учасники так само швидко повинні відповісти, чи підходять звані предмети для прикраси ялинки.


— Різнокольорові хлопавки

— Так.

— Ковдри та подушки

— Ні.

— Розкладачки і ліжечка

— Ні.

— Мармеладкі, шоколадки

— Так.

— Скляні кульки

— Так.

— Стільці дерев'яні

— Ні.

— Букварі та книжки

— Ні.

— Плюшеві ведмедики

— Так.

— Різнокольорові намиста

— Так.

— І гірлянди світлі

— Так.

— Сніг з білої вати

— Так.

— Браві солдати

— Ні.

— Туфлі та чобітки

— Ні.

— Чашки, виделки, ложки

— Ні.


Гра №14: Бажання


У святкову ніч всі мрії стають реальністю. Для цього розваги всім пропонують написати своє заповітне бажання на листочку. Потім папірець кріпиться до ниточці, якій зав'язаний повітряна куля. Куль повинно бути стільки, скільки збереться гостей. Всі виходять на вулицю або на балкон. По команді або після чарівного заклинання учасники відпускають кулі в небо.


Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей
У Новий рік обов'язково збуваються всі мрії і бажання!

Варіантів різних ігор не злічити. Вибирайте їх на свій смак, а також в залежності від кількості та віку дітей. Безсумнівно, розваги їм сподобається, і ви ще не раз зберетеся так повеселитися. На думку психологів, ігри – це один з кращих видів дитячого дозвілля. Вони розвивають у малюків співчуття, кмітливість і швидкість реакції.


А коли в процес залучені дорослі, цього добре подвійно. Адже нечасто нам вдається приділяти дітям стільки уваги і подарувати так багато позитивних емоцій, як в Новий рік. Так нехай ці святкові дні будуть для наших малюків насичені веселощами і радістю спілкування з однолітками і батьками!

загрузка...
Ігри на Новий 2017 рік Півня: новорічні ігри та конкурси для дітей
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають