• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Скільки днів до Нового року 2017 | Точний лічильник з секундами до свята

Пора новорічних свят – це час доброї та красивої казки, яка заглядає в кожен дім з настанням зимових холодів. Напередодні Нового року вдома і площі міст прикрашаються зеленими лісовими красунями-ялинками, на вікнах можна зустріти дивовижні витинанки і сніжинки з різнокольоровими гірляндами. У всіх з'являється прекрасне відчуття наближення дива і в цей час так хочеться вірити, що все задумане здійсниться в наступному році.
Саме тому з келихом шампанського, та під бій курантів, ми загадуємо найзаповітніші бажання і, якщо щиро вірити, що вони обов'язково збудуться. Щоб точно знати скільки днів залишилося до Нового року 2017 Вашій увазі представлений онлайн-калькулятор, який підраховує залишився до святкування час.

Скільки залишилося до Нового року 2017


Цей калькулятор рахує дні, години, хвилини, секунди, що залишилися до прийдешнього Нового року, очікуваного в наших будинках в ніч з 31 грудня 2016 року на 1 січня 2017 року. А, точніше, Новий рік почнеться з останнім ударом курантів, рівно в 00:00 1 січня 2017 року.

Дивлячись на калькулятор підрахунку часу, що залишився до найулюбленішого свята, Ви зможете краще спланувати підготовку до Нового року, тверезо оцінити свої можливості і, при необхідності, скорегувати свою концепцію новорічних приготувань. Також Ви завжди будете знати, скільки точно залишилося часу до тієї пори, коли ж нарешті почнеться найкращий свято в році, який об'єднує людей всіх віків і націй.

Трошки історії і цікавих фактів святкування Нового рокуВперше Новий рік відзначали у Месопотамії, а було це, на думку вчених, в третьому тисячолітті до нашої ери. Пов'язана традиція святкування Нового року була з тим, що в кінці березня землеробські роботи починалися, як раз після того, як прибувала вода в річках Євфрат і Тигр. Це подія цілих 12 днів відзначали карнавалами, урочистими ходами, маскарадами і т. д. В цей період під забороною були будь-які роботи, також не можна було вершити суди.
З часом звичай святкувати Новий рік поширився і на інші народи. Спершу перебували у вавілонському полоні іудеї запозичили цю традицію, далі вона перейшла до греків, а від них – до народів Західної Європи.
Конкретно 1 січня Новий рік стали відзначати згідно з Юліанським календарем, який ввів римський правитель Гай Юлій Цезар. У цей день римляни приносили жертви Янусу, дволикого богу. Вважалося, що з першого дня Нового року будь-які починання увінчаються успіхом.
Скільки днів до Нового року 2017 | Точний лічильник з секундами до свята

Сьогодні Новий рік відзначають в різних країнах по-різному, але практично скрізь головними атрибутами свята є хвойне прикрашене дерево, вогники різнобарвних гірлянд, шикарне застілля, шампанське, бій годин, подарунки і веселощі.
У багатьох країнах зустріч Нового року є дуже значущим святом, який супроводжується різноманітними цікавими заходами. Наприклад, в Італії в новорічну ніч з вікон викидають старі речі, що втратили цінність і значення для господарів. Причому просвистеть в повітрі може як халат, так і крісло. Тому ходити під вікнами житлових будинків у цей час небезпечно. У ПАР люди теж дещо викидають з вікон на Новий рік – це холодильники. Органи правопорядку змушені закривати від руху цілі квартали і чекати всю ніч.
У Німеччині, з першим ударом годинника, люди залазять на стільці і дивани і буквально «впрыгивают» в Новий рік з дванадцятим ударом. Ось вже у кого справді галасливий свято виходить! Ще одна країна з «дзвінкої» традицією зустрічі Нового року – Угорщина. В першу секунду нового року угорці починають свистіти і дудіти в ріжки, свистульки, дитячі дудочки і т. д. Таким чином, люди відганяють злих духів від будинку і закликають у нього радість.
Скільки днів до Нового року 2017 | Точний лічильник з секундами до свята

Англійці з першим ударом годинника відкривають задні двері будинку, щоб з них тихенько «вийшов» Старий рік . З останнім ударом в Англії відкривають парадні двері будинку і зустрічають Новий рік. А ще, традиція поцілунків з настанням Нового року прийшла в багато країн саме з Англії.
В Іспанії їдять виноград на Новий рік. Ягід повинно бути рівно 12 по кожній ягідці на кожен з наступних місяців нового року.
Самий смішний звичай святкування Нового року в Скандинавії – з останнім ударом годинника, що у них прийнято хрюкати під столом, щоб відігнати від дому та сім'ї неприємності і хвороби.
У Китаї Новий рік вважається святом ліхтарів. Кожен рік дата новорічного святкування змінюється. У новорічну ніч на площах і вулицях запалюють мільйони маленьких ліхтариків. Іскри від ліхтарів, за переказами китайців, відганяють злих духів.
загрузка...
Скільки днів до Нового року 2017 | Точний лічильник з секундами до свята
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають