• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Де відзначити корпоратив на Новий рік 2017

Кінець року можна назвати одним із самих складних періодів в кожній компанії і на кожному підприємстві. Природно, ніхто не бажає залишати «хвости» і, тим більше, тягнути їх в Новий рік за собою. «Більше роботи, менше відпочинку» — ось гасло працівників під кінець року.
Не дивно, що выкладывающиеся з останніх сил співробітники потребують заслуженому відпочинку і якісно організований корпоративний вечір їм гідною нагородою. Вже зараз багатьох хороших начальників хвилює важливе питання – де відзначити корпоратив на Новий рік 2017
Новий рік – свято чудес, радості, веселощів і невгамовної життєвої енергії, яка наповнює зустрічаючих рік Півня від п'ят по саму маківку! Традиційно, в компаніях і фірмах різного масштабу проводять новорічні корпоративи . Як правило, корпоративи призначено кілька заздалегідь головного свята – Нового року.
Однак у деяких найбільш «просунутих» фірмах прийнято зустрічати Новий рік всім колективом. В основному, цей варіант добре підходить зовсім молодим працівникам, не обтяженими сім'єю і дітьми.

Навіщо потрібен корпоратив


Де відзначити корпоратив на Новий рік 2017

Корпоративний свято – відмінний спосіб для начальства прищепити корпоративні цінності колективу, для новачків корпоратив є гарною можливістю влитися в команду, а найважливіше у корпоративах – це, так званий, тім-білдінг. Як би там не було, головною метою корпоративного свята були і будуть, насамперед, інтереси підприємства. Які б офіційні характеристики корпоративу не наводилися – «згуртування колективу», або ж «підвищення лояльності до начальства» — на першому місці стоїть благо компанії.
Корпоратив є свого родом механізмом підвищення прибутку. Правда, часом корпоративні вечірки ведуть до значного зниження ділової активності і навіть до появи конфліктів, не кажучи вже про особисті стосунки. Однак є і такі компанії, де до корпоративів підходять з розумом. Іноді підприємству навіть вигідно деяке поліпшення відносин між співробітниками різних відділів.

На виробництві часто немає емоційного контакту, а значить, і немає зацікавленість у загальному результаті (адже кожен зайнятий одержанням свого маленького результату), із-за чого працювати дуже важко. Для коригування цих зв'язків хтось воліє проводити бізнес-тренінги, ну а хтось- корпоративні заходи.
Для начальства корпоратив – чудовий привід від душі подякувати співробітників, весь рік трудящих на благо компанії і показати підлеглим їх виняткову важливість в житті фірми. Як зазначають психологи, неформальна обстановка згуртовує колектив, підвищуючи, тим самим, працездатність кожного працівника окремо і всієї команди в цілому.

Де і як можна зазначити новорічний корпоратив


Підготовка та організація свята


Де відзначити корпоратив на Новий рік 2017

Пройде зовсім небагато часу і прийде пора новорічних корпоративів – відмінною можливості відзначити Новий рік в колі колег, забути ненадовго про роботу і, в той же час, підняти командний дух. Існує не так багато варіантів святкування. До того ж, дуже багато залежить від того, хто буде займатися організацією корпоративу.
Часто буває так, що керівництво компанії хоче заощадити і доручає важливу місію – підготовку і проведення корпоративного вечора – на ініціативних співробітників, працівників кадрової служби або, в кращому випадку, на штатних PR-фахівців. Якщо масовики-витівники обрані з числа місцевих «заводив», то можна запросто розраховувати на цикл ігор за типом «хто швидше спустошить цей стакан».
Однак, щоб новорічний корпоратив не залишився, все ж таки, на рівні сільської самодіяльності, краще звернутися до професійних організаторів. Адже є деякі нюанси, де просто неможливо обійтися без досвіду і спеціальної освіти (та ж звуко - і світлотехніка.
До того ж, навряд чи хтось буде в захваті від необхідності залишатися на робочому місці після закінчення робочого дня і репетирувати веселенькі куплети чи розучувати сценарій корпоративу. Тому, цілком природно, що солідної організації, не обійтися без допомоги професіоналів. Коли такі знайдені, залишилося всього нічого – вибрати місце святкування.

Фуршет прямо в офісі


Де відзначити корпоратив на Новий рік 2017

Якщо бюджет для святкового корпоративу обмежений, цілком можна відзначити Новий рік не відходячи далеко від свого столу. Свято пройде чудово, якщо запросити кейтерінг, живу музику або ді-джея. Відпочинок у «рідних стінах» дасть співробітникам можливість розслабитися без необхідності «виходу в люди». Даний вид новорічного корпоративу добре підходить при необхідності згуртувати колектив, особливо, якщо в ньому з'явилися нові співробітники.

Корпоративний вечір в ресторані


Відзначати корпоратив в ресторані влетить роботодавцям «в копієчку», так як такий вид відпочинку є одним з найдорожчих. Втім, цей варіант просто не здатний програти. Смачні страви, чудова музика і урочиста атмосфера.
Можна буде запросити зірок естради. У цьому питанні все впирається лише в розмір бюджету. Дуже важливо подбати про гарне, професійному провідному, якому до снаги провести корпоративне свято на найвищому рівні.
Де відзначити корпоратив на Новий рік 2017

Звичайно, слід усвідомлювати, що, плануючи новорічний корпоратив, потрібно заздалегідь потурбуватися замовленням ресторану, так як в ці «гарячі» дні може просто не виявитися вільних місць. Крім того, бажано, щоб у ресторані був танцпол, більярдна, кальянна та інші розваги.

Корпоратив на природі


Ще одним чудовим варіантом відзначити новорічний корпоратив може стати виїзд всім колективом на природу. Це дещо ризиковане рішення, але якщо воно вже прийнято, то не зайвим буде поцікавитися у кожного співробітника про його можливих перевагах. Найважливіше тут – вибір пансіонату або будинку для відпочинку. Вибираючи «місце дислокації», необхідно підібрати такий, щоб там були створені всі умови і можливості як для спокійного, так і для активного проведення часу.
Поклавшись на фантазію, можна придумати захоплюючий квест або ж спортивне змагання, або справжній костюмований бал з різноманітною атрибутикою, яку потрібно продумати заздалегідь.
загрузка...
Де відзначити корпоратив на Новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають