• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як написати листа Діду Морозу Новий 2017 рік Півня? Новорічна пошта Діда Мороза

Відправка листів Діду Морозу – одна з найбільш душевних, трепетних і дбайливо збережених передноворічних традицій. За допомогою такого листа батьки можуть дізнатися, про що мріє дитина, а діти долучаються до творчості, навчаються письма, намагаються формулювати і зв'язно викладати свої думки. Сім'ї, в яких існує звичай вітати доброго чарівника, підтримують у дітей віру в чудеса, чари і казку.


Як написати листа Діду Морозу Новий 2017 рік Півня Новорічна пошта Діда Мороза
Новий рік для дітей – час чудес і чарівництва!

Напередодні Нового року кожен малюк не відмовиться послати звісточку доброму Дідусеві, щоб розповісти про свої досягнення і зроблених за рік добрих справах, поскаржитися на маленькі прикрощі та невдачі, привітати Діда Мороза зі святом і попросити найбажаніший подарунок. Давайте розберемося, як підготувати дитину до написання листа, і на які тонкощі варто звернути увагу при його створенні, оформлення та відправку.


Етап перший. Готуємо дитину


Першим ділом потрібно налаштувати малюка. Поговоріть з дитиною по душам і запитайте, чи не хоче він особисто привітати Діда Мороза з Новим роком. Навряд чи дитина відмовиться від такої незвичайної можливості! Кожен хлопчик чи дівчинка із задоволенням сприймуть ідею Дідуся розповісти про своєму хорошому поведінці і, звичайно, отримати подарунок. Покажіть дитині фотографії резиденції Діда Мороза, розкажіть про те, де добрий чарівник виготовляє подарунки, як він живе. Нехай малюк обміркує, про що він попросить у листі.


Як написати листа Діду Морозу Новий 2017 рік Півня Новорічна пошта Діда Мороза
Розкажіть малюкові, що Дід Мороз буде радий його листа і привітання

Етап другий. Готуємо шаблон листа


Безумовно, не варто починати лист з прохання про подарунок. Почніть з вітання і допоможіть дитині розповісти про себе. Вкажіть ім'я, прізвище, місце навчання та місто проживання, в кількох реченнях розкажіть про свою сім'ю, адже у Діда Мороза так багато улюблених онуків і онучок, що можна і переплутати, кому який подарунок відправляти! Нехай дитина підготує листок, на якому напише найбільш значущі для нього досягнення за минулий рік.


Дідусеві буде цікаво дізнатися, що дитина нарешті навчився плавати, завоював медаль на змаганнях, пішов в художню або музичну школу, зловив першу рибу або вивчив англійський алфавіт. Далі варто розпитати Діда Мороза про його здоров'я і побажати щасливого Нового року. Тільки після цього можна ввічливо сформулювати прохання про бажаний подарунок або вказати кілька «хотілок», щоб дати Дідові Морозу вибір.


Закінчити лист потрібно словами подяки і прощанням. Текст листа повинен бути невеликим. По-перше, так буде простіше малюкові, який ще не призвичаївся викладати свої думки, а по-друге, потрібно враховувати зайнятість Дідуся. Якщо малюк погано пише, напишіть текст самі, вказавши, що батьки, бабуся чи дідусь писали під диктовку дитини, а в майбутньому він обов'язково буде спілкуватися з Дідом Морозом самостійно.


Як написати листа Діду Морозу Новий 2017 рік Півня Новорічна пошта Діда Мороза
Лист Діду Морозу — класичний спосіб дізнатися про мрії дитини

Не забудьте заздалегідь обумовити, які подарунки просити не варто. Звичайно, Дід Мороз – могутній чарівник, але він не зможе забезпечити малюкові живу фею або інше чарівне істота. У цю ж категорію подарунків входять чарівні палички і інші речі з казок. Подібної тактики потрібно дотримуватися, якщо малюк захоче занадто дорогий подарунок. Скажіть, що Дідусь не може подарувати справжній автомобіль, так як тоді в мішок не помістяться подарунки для інших хлопців світу.


Етап третій. Оформляємо лист


Якщо малюк вже вправно володіє ручкою, він може викласти лист самостійно. Скажіть дитині, що Дідові Морозу буде приємно отримати барвисте послання, тому лист потрібно оформити. Сходіть з дитиною в магазин і купіть яскраву папір, фломастери, новорічні наклейки і конверт. Можна роздрукувати один з готових шаблонів і прикрасити його, або продумати, що намалювати на бланку листа. Це може бути Дід Мороз в оточенні казкових персонажів, новорічна ялинка або компанія сніговиків.


Як написати листа Діду Морозу Новий 2017 рік Півня Новорічна пошта Діда Мороза
Допоможіть дитині оформити послання у новорічній тематиці

У лист можна вкласти невеликий подарунок, зроблений своїми руками. Приготуйте з дитиною святкову листівку з кольорового картону. Намалюйте новорічну ялинку і наклейте на неї шматочки мішури, гудзики, наклейки або стрази. Якщо ваш малюк не дуже добре малює, відмінним варіантом подарунка може стати малюнок-колаж. Запасіться журналами з яскравими картинками у вигляді Діда Мороза, Снігуроньки, ялинкових іграшок та лісових звірят, виріжте фігурки, а потім допоможіть дитині наклеїти їх на картон.


Етап четвертий. Відправляємо лист


Вкажіть на конверті адресу і адресу доставки. Звичайно, всі листи Діду Морозу доходять до адресата, але краще підстрахуватися і вказати точну адресу резиденції Дідуся. Лист можна відправити у Великий Устюг, Біловезьку Пущу або Київ (тоді його отримають місцеві Діди Морози), в місто Косів (Святого Миколая) або у Рованіємі, що у Фінляндії (для Санта-Клауса).


Всі вищевказані адреси можна відшукати в інтернеті. Послання потрібно відправити за три-чотири тижні до Нового року, щоб Дідусь встиг написати і відправити відповідь. Багато поштові відділення на початку грудня встановлюють окремі ящики для новорічної пошти. Дайте дитині можливість самостійно опустити конверт в ящик.


Як написати листа Діду Морозу Новий 2017 рік Півня Новорічна пошта Діда Мороза
Подбайте, щоб дитина отримала подарунок, замовлений в листі

Етап п'ятий. Подстраховываемся


Немає нічого більш сумного, ніж вигляд ображеної дитини, якій не відповів Дід Мороз! Якщо підходить час Нового року, а листа все ні, поясніть малюкові, що у Дідуся перед святом багато справ – виготовлення подарунків у чарівній майстерні, читання листів мільйонів дітей і підготовка чарівних саней до далекій дорозі. Всі його праці потрібно вшановувати терпінням.


У разі, якщо за пару днів до Нового року відповідь так і не прийшов, доведеться взяти функцію помічника Діда Мороза на себе. Обов'язково напишіть, що чарівникові сподобався малюнок або листівка, подякуйте за лист і похваліть дитину за гарну поведінку протягом року. І головне — тепер ви знаєте, що саме ваше чадо попросило під ялинку, і не дасте йому розчаруватися!

загрузка...
Як написати листа Діду Морозу Новий 2017 рік Півня? Новорічна пошта Діда Мороза
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають