• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як загадати бажання на Новий рік Півня 2017 щоб воно збулося?

Новорічна пора — це чарівний час, коли навіть запеклий скептик схильний повірити в чудеса. І неважливо, скільки нам років і як давно ми перестали чекати подарунків від Дідуся Мороза — під бій курантів все одно хочеться повірити в казку і прошепотіти кілька слів про найзаповітніше Адже недарма кажуть, що загадані в Новий рік бажання обов'язково збуваються! Ми підібрали кілька відмінних способів звернутися до Всесвіту в перший день 2017 року. Вони неодмінно допоможуть вам втілити мрії в реальність!


Як загадати бажання на Новий рік Півня 2017 щоб воно збулося
Хочете виконання новорічних побажань Загадайте їх правильно!

Як загадати бажання на Новий рік


Спосіб №1: Нестаріюча класика


Мабуть, це найпростіший і найпопулярніший метод. З першим ударом курантів напишіть свою мрію на смужці паперу, спаліть записку і висипте попіл у фужер з шампанським. Рівно опівночі випийте коктейль залпом – і чудо не змусить себе довго чекати! Цей метод перевірений багатьма поколіннями мрійників і цілком відповідає вогняної стихії 2017 року .


Щоб ритуал пройшов гладко, підготуйтеся до нього заздалегідь. Папір наріжте тонкими смугами, запасіться письмовими приладдям та свічками. І найголовніше – сформулюйте своє бажання максимально коротко. Тоді ви встигнете виконати всі дії в строк. Звичайно, ігристе вино з присмаком попелу подобається не всім, так що пропонуємо вам кілька способів виконати свою мрію!


Спосіб №2: Чарівне лист


Цей прийом підходить тим, хто вже давно марить про щось особисте й потаємне. Заздалегідь придбайте або склейте конверт червоного кольору – він приверне удачу в рік Червоного Півня. За півгодини до настання півночі усамітніться в тихому місці, щоб скласти лист з побажаннями та цілями на майбутні 12 місяців.


Будьте гранично відвертими з самим собою, пишіть лише про найважливіше. Покладіть аркуш паперу в конверт і сховайте в кишеню. Під удари курантів згадайте зміст листа і доторкніться до письма рукою. Відкрийте перечитайте його не раніше, ніж у наступному році. До цього часу мрія вже повинна здійснитися.


Як загадати бажання на Новий рік Півня 2017 щоб воно збулося
Запишіть свої цілі на 2017 рік — це допоможе їх матеріалізувати

Спосіб №3: Таємничий сувій


Якщо ви обожнюєте малювати, наступний варіант створений саме для вас. На невеликому аркуші паперу напишіть, а зобразіть своє бажання за допомогою олівців та фарб. Малюнок не обов'язково повинен бути шедевром. Ваше завдання – передати почуття, які викликає у вас мрія. Поверніть своє творіння в рулончик, запечатайте воском і оберніть красивою стрічкою.


Якщо ви залучаєте до творчості родичів або друзів, напишіть на сувої свої ініціали. Повісьте його на ялинку і попросіть домашніх не розгортати рулончик. Після настання півночі перекладіть малюнок у відокремлене місце і зберігайте до того дня, коли ваша мрія здійсниться. Після цього обов'язково спаліть малюнок.


Спосіб №4: Новорічні сюрпризи


Ваше бажання пов'язане з фінансовим успіхом Тоді спробуйте наступний метод. Напередодні свята приготуйте невеликі подарункові коробочки або згортки, покладіть в них різні приємні дрібниці — наприклад, цукерки або фрукти. Їх кількість повинна відповідати останнім цифрам наступаючого року, тобто до 2017 року потрібно спорудити 17 презентів.


Коли куранти проб'ють північ, подумки обговоріть свою мрію, а потім відразу відправляйтеся на вулицю. Роздайте подарунки перехожим і побажайте їм щастя і достатку у Новому році. Після цього ви переконаєтеся: добро завжди повертається сторицею, особливо – зроблене у святкову ніч.


Як загадати бажання на Новий рік Півня 2017 щоб воно збулося
Схованку з бажаннями, зроблений з банки, налаштує вас на їх виконання!

Спосіб №5: Чудова баночка


У вас багато різних бажань і надій Тоді зберіться з думками і ввечері 31 грудня напишіть їх все на аркушиках паперу і висипте в звичайну банку. Покладіть в неї льодяники, ялинові гілочки, блискітки та інші новорічні дрібнички. Прикрасьте схованку в дусі свята і наклейте на нього смужку паперу з написом: «Відкрити в 2018 році». Перечитайте свої записки через рік і переконайтесь, скільки бажань з вашого списку збулося.


Спосіб №6: Щаслива сніжинка


Ще один спосіб загадати новорічне бажання зображений у старому-доброму фільмі «Чародії». Він прекрасно підійде тим, хто любить зустрічати свято під відкритим небом. Якщо в новорічну ніч за вікном буде сніжно, вийдіть на вулицю, загадайте бажання і зловіть сніжинку. Кристалик не розтанув до півночі Тоді ваше хотіння неодмінно здійсниться.


Спосіб №7: Іграшка з секретом


Прикраса новорічної ялинки – веселе і радісне заняття. А ще воно відмінно підходить, щоб загадати бажання. Для цього виберіть саму симпатичну іграшку, зніміть з неї кріплення і покладіть всередину записку з вашою мрією. Повісьте прикраса на гілку ялинки, подумки промовляючи написане. І зовсім скоро воно здійсниться!


Національні традиції


У багатьох країнах існують свої правила загадыванию новорічних бажань. Адже святкового чарівництву покірні і манірні британці, і практичні німці, і веселі бразильці. Якщо ви хочете здійснити свою мрію незвичайним чином, скористайтеся підказками, зібрані з усіх куточків земної кулі.


Як загадати бажання на Новий рік Півня 2017 щоб воно збулося
В Італії прийнято з кожним ударом годинника з'їдати виноградинкуІталія . Середземноморські країни відомі колоритними традиціями. Одна з них належить до зустрічі Нового року. Поки куранти відбивають дванадцять ударів, італійці загадують бажання і з'їдають дванадцять виноградин. Ці ягоди вважаються символом достатку, здоров'я та прихильності фортуни. І не забудьте виплюнути кісточки наприкінці ритуалу – це важлива умова новорічного чаклунства!
Шотландія . Невід'ємною частиною святкування є посиденьки біля каміна. Напередодні Нового року вся родина збирається біля вогнища і милується полум'ям, яке ніби спалює всі неприємності минулих місяців. В цей же час шотландці загадують бажання на наступний рік. Рівно опівночі глава сім'ї відкриває вхідні двері і випускає всі негаразди геть.
Німеччина . Німці переконані: щоб мрія здійснилася, в Новий рік з нею потрібно «вскочити». Так-так, у буквальному сенсі слова. Коли стрілки годинника наближаються до заповітної позначки, німці всіх віків підіймаються на крісла і стільці, загадують бажання і рівно опівночі стрибають вниз. Кумедний німецький обряд ваші гості запам'ятають надовго!
Болгарія . Це держава подарувала світові одну з найромантичніших новорічних традицій. У момент настання Нового року в усьому будинку прийнято гасити світло. Завдання гостей – відшукати в темряві і поцілувати кохану людину. Якщо вам вдасться це зробити, ваші мрії втіляться в життя.
Бразилія . Жителі цієї країни обожнюють яскраві дійства. У новорічну ніч бразильці виходять на узбережжі, загадують бажання і дарують моря свої дари: квіткові вінки і мініатюрні кораблики зі свічками всередині. Якщо стихія прийме підношення людини, його прохання буде виконано. Бразильську традицію може відтворити кожен, хто живе недалеко від моря.
Індія . Цей екзотичний край дотримується безлічі цікавих традицій. Новий рік тут святкують з воістину східним розмахом. Щоб загадати бажання у святкову ніч, індійці майструють барвистих повітряних зміїв. Опівночі вони подумки звертаються до Всесвіту і відправляють іграшку в політ.
Корея . В Країні ранкової свіжості бажання загадують з першим світанком нового року. Враховуючи, що святкові застілля у нас часто тривають до зорі, наслідувати приклад корейців неважко. Головне – запастися теплим одягом і термосом з гарячим чаєм.Як загадати бажання на Новий рік Півня 2017 щоб воно збулося
Шотландці загадують бажання, зібравшись усією родиною біля палаючого каміна

Як правильно загадати новорічне бажання


Психологи стверджують, що якщо скласти своє прохання правильно, то шанси здійснити її стрімко зростуть. Якою б не була ваша мрія, врахуйте кілька порад.

По-перше, говорите про хотінні в теперішньому часі, як ніби воно вже здійснилося. Відкиньте всі «хочу» і «хочу». «Я відпочиваю на сонячному тропічному пляжі» звучить набагато краще, ніж «Я мрію про відпустку».
По-друге, забудьте про частку «не». Наше мислення відмовляється сприймати, тому замість «Я не набираю зайву вагу» ви отримуєте «Я набираю зайву вагу». Не дивно, що така установка приносить лише шкоду. Бажання повинні бути стверджувальними, наприклад, «Я правильно харчуюся, залишаюся стрункою, жіночною і привабливою».
По-третє, обдумуючи бажання, приділяйте увагу не зовнішнім деталям, а власних відчуттів і думок. Уявляйте, що ви відчуєте, коли мрія здійсниться. Марити про високий брюнетові з блакитними очима і запаморочливою іномаркою – не самий корисний підхід. Краще зосередитися на емоціях, які подарують вам майбутні відносини.І наостанок. Формулюючи бажання, не прив'язуйтесь до конкретних дат чи особистостям. Адже несподіванки чекають на нас на кожному кроці, і неисполненная в термін мрія принесе лише розчарування. А включаючи бажання іншої людини, ви пригнічуєте його волю. Всяка мрія повинна бути доброзичливою і йти від чистого серця. І тоді вона обов'язково збудеться!

загрузка...
Як загадати бажання на Новий рік Півня 2017 щоб воно збулося?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають