• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Ворожіння та прикмети на Старий Новий рік 2017

Тільки для східного гороскопу наступаючий рік відрізняється від попередніх одинадцяти своїм покровителем – Півнем . А для традиційної слов'янської культури він такий же, як і всі інші: нас чекають звичні новорічні свята, а дівчата все так само проводять вільні зимові вечори за ворожіннями. Хіба може бути щось цікавіше, ніж заглянути в майбутнє Тим більше — на стику 13 і 14 січня, коли весь світ готовий видавати нам секрети. Потрібно лише правильно його попросити.


Як правильно гадати


Ворожіння на Старий Новий рік – виключно жіноче заняття. Більш того — згідно з традицією, такі обряди проводять незаміжні дівчата і на виданні. Якщо ви збираєтеся робити це в компанії, будьте готові помовчати: вищі сили не люблять балаканини, яка заважає концентруватися на процесі, а робити все дуже потрібно вдумливо.


Ворожіння та прикмети на Старий Новий рік 2017
На Старий Новий рік відкривається можливість зазирнути в майбутнє

Ворожити слід у тихій темній кімнаті. Якщо є можливість, використовуйте для цього нежитлове приміщення начебто горища або коморою. Одяг має бути вільною. Краще, якщо ви надягнете довгу нічну сорочку або сукню без пояса. Поясів на одязі бути взагалі не повинно. Як і вузлів і переплетень – ні на оздобленні, ні де-небудь ще. Тому волосся також слід розпустити. Зніміть прикраси, вимийте руки і починайте.


Топ-7 ворожінь на Старий Новий рік


Ворожіння №1: на зерні


Гадання допоможе знайти відповідь на важливе питання.


Вам знадобиться банку або склянку, куди слід насипати будь крупи або зерна. Ліву руку покладіть над ємністю долонею вниз. Сконцентруйтеся і чітко промовте про себе питання, відповідь на який хочете отримати. Він повинен бути сформульований однозначно: щоб можна було відповісти або «так», або «ні». Візьміть жменю зерна з ємності і висипте на стіл. Потім перерахуйте, скільки зерен чи крупинок вийшло. Парна кількість Отже, відповідь позитивна. Непарне – негативний.


Ворожіння №2: на замерзлій воді


Ворожіння підкаже підлогу і кількість малюків, яких вам подарує доля.


Знадобиться чарка води і кільце. Бажано — обручку або те, яке ви найчастіше носите. Налийте в чарку води, опустіть в неї прикраса і поставте ємність на підвіконня – туди, де вода може замерзнути. Робити це слід увечері 13 січня, за кілька годин до сну. Перед тим як відправитися спати, заберіть воду з підвіконня. Вивчіть крижану поверхню. Кількість горбків і ямок повідомить про те, скільки разів вам судилося стати мамою. Западини означають дівчаток, а височини – хлопчиків.


Ворожіння №3: на книзі


Одне з найпростіших ворожінь на майбутнє. З його допомогою можна отримати передбачення на будь-яку тему.


Ворожити слід як мінімум удвох. Виберіть будь-яку художню книгу зі своєї бібліотеки. Задайте питання яке вас цікавить, назвіть своєї асистентки» номер сторінки і рядки. Нехай вона прочитає написане. У ньому криється відповідь на питання, тільки його ще належить розгадати. Для цього потрібно інтерпретувати прочитане, погодивши з заданим питанням.


Ворожіння та прикмети на Старий Новий рік 2017
Ворожіння з дзеркалом необхідно проводити з особливою обережністю!

Ворожіння №4: на дзеркалі


Найстрашніше з ворожінь, але і саме точне. Перш ніж братися за нього, добре подумайте, чи готові ви до такого випробування. Можна бути налаштованою максимально скептично, але мало що З дзеркалами жарти погані – вони пов'язують світи.


Знадобляться дві свічки і велике дзеркало. Проводити обряд можна виключно на самоті в темній і абсолютно тихій кімнаті. Сядьте навпроти дзеркала, з боків поставте свічки і запаліть їх. Полум'я намалює у відображенні коридор. У нього потрібно уважно вдивлятися. Через пару-трійку хвилин після початку ворожіння в коридорі з'явиться особа. Запам'ятайте його – це і є ваш суджений. На все про все у вас буквально пару секунд. Швидко говорите: «Цур мене!», вмикайте світло і гасіть свічки. Зволікання може закінчитися недобре: сутність «з того боку» може матеріалізуватися.


Ворожіння №5: на яйці


Гадання допоможе зрозуміти, які події чекають вас в новому році.


Знадобиться склянку з теплою водою і яйце. Краще використовувати не магазинне, а домашнє. Перед ворожінням розділіть яйце на білок і жовток, намагаючись не проколоти тонку оболонку останнього. Для обряду потрібен тільки чистий білок. Вилийте його в склянку з водою і уважно роздивіться форму, яку він прийняв. Це ворожіння трохи схоже на обряд, який проводять на кавовій гущі: підключіть фантазію і спробуйте знайти в білку фігурки, схожі на реальні об'єкти. Їх інтерпретація стане підказкою до майбутнього.


Ворожіння №6: на хлібі


Ворожіння підкаже, чи все в родині будуть живі-здорові, і залишаться разом в майбутньому році.


Підготуйте миску з водою і хлібні скоринки – стільки скибочок, скільки членів сім'ї. Покладіть хліб у воду і «розкрутіть» її пальцем. В цей час промовляти заклинання: «Кружись хліб та вода, тут вся моя сім'я. Якщо буде біда, розлучи хліб, вода». Після цього залиште ємність в спокої і вирушайте спати. Вранці перевірити, що сталося з корочками. Якщо всі вони лежать на поверхні води поряд, поруч будуть і рідні. Якщо якісь шматочки потонули або відпливли в бік, хтось виїде або відійде в інший світ.


Ворожіння №7: у церкві


Ворожіння підкаже, виконається бажання.


На відміну від попередніх способів передбачити майбутнє, які потрібно використовувати ввечері 13 січня, цей обряд проводять вранці 14-го, у церкві, куди парафіяни прийшли на службу. Встаньте біля воріт, чітко про себе промовте бажання і відлічите 13 чоловік, які пройдуть повз вас. Дуже важливо, скільки з них буде жінок, а скільки чоловіків. Якщо перше більше, в нинішньому році мрія не збудеться. Пощастило на чоловіків І з бажанням пощастить!


Ворожіння та прикмети на Старий Новий рік 2017
У святковий день дуже важливо дотримуватися традиції і не забувати про прикмети

Прикмети на Старий Новий рік


У ці чарівні дні для того, щоб дізнатися майбутнє, не завжди обов'язково гадати. Досить просто озирнутися навколо і не робити кілька речей. Це «запрограмує» рік на удачу.

Щоб у домі весь рік були благополуччя і достаток, першим 14 січня в нього має увійти чоловік. Відчиняйте двері засевальщикам – серед них завжди є юнаки.
14 січня утримайтеся від того, щоб розплачуватися дрібницею, брати здачу монетами або просто їх перераховувати. Копійки – сльози, і того, хто буде їх перебирати, весь рік чекають неприємності.
У Старий Новий рік не варто давати в борг ні гроші, ні речі. Виручивши сьогодні кого-небудь, ризикуєте провести в боргах наступні 12 місяців.
14 січня не можна виносити сміття. Цей день – час оновлення, коли в будинок приходять щастя, удача і надії. Вважається, що разом з сміттям можна ненароком викинути і їх.
Недобрий знак – вимовляти в святковий час слово «тринадцять». Цим можна накликати на себе біду.
загрузка...
Ворожіння та прикмети на Старий Новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають