• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

З наближенням зимових свят усіх нас охоплює передсвяткова лихоманка – ми здійснюємо справжні рейди по магазинах і «перелопачуємо» десятки сайтів в інтернеті, щоб знайти найкращі подарунки для родичів і друзів.
Для близьких людей нам нічого не шкода і на придбання презентів для них ми готові витрачати чималі суми. Але як бути з численними співробітниками і просто знайомими, яких також не можна не привітати
В якості подарунків для не надто близьких друзів і колег відмінно підійдуть новорічні сувеніри, які допоможуть вам виразити своє ставлення до одержувачу, не завдаючи суттєвого удару по гаманцю. У нашій добірці ви знайдете кілька ідей, які сувеніри на Новий рік 2017 стануть відмінними презентами.

Ялинкові іграшки з символом 2017 року


Невеликі розмальовані ялинкові прикраси в подарунковій упаковці – це чудовий сувенір для колеги, знайомого або сусіда. Особливо актуальні іграшки, на яких зображено символ 2017 року Вогненний Півень. Це може бути класичний скляну кулю з ручним розписом або оригінальні прикраси з дерева, текстилю або пластику.
Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

Принадність такого подарунка в тому, що сучасний асортимент ялинкових іграшок дозволить вам вибрати унікальний варіант для кожного одержувача. Таким чином, ви зможете показати, що підбирали презенти індивідуально для кожного, а значить, ваші подарунки не будуть безликими.

Обереги для року Вогняного Півня


Ще одним хорошим варіантом новорічного сувеніра є оберіг з символом Нового року. При цьому для кожного одержувача ви можете вибрати окремий оберіг, «притягає» гроші, успіх, любов і т. д.
Звичайно, навряд чи варто розраховувати, що такий амулет дійсно виконає обіцяне, однак він продемонструє ваше ставлення до одержувача і те, що ви щиро бажаєте йому «здійснення мрій».

Також можна придбати красиві обереги для дому, виконані з колосків, сушених квітів і різних символічних предметів. Це недорогий, але дуже красивий подарунок, який підносити потрібно тільки з чистими помислами. Гарними сувенірами для знайомих стануть і невеликі жартівливі амулети, виготовлені у формі маленького мішечка, який (як написано на ньому самому) доверху наповнений сміхом, добром, грошима, здоров'ям і т. д.

«Півники» з дитинства


Дарувати звичайні солодощі та смаколики можна в будь-свято, а ось карамельні «півники на паличці, які ми всі так любили в дитинстві, будуть доречні, напевно, тільки у рік Вогняного Півня. Це милий і дуже смачний сувенір, здатний викликати посмішку у кожного.
До того ж, це самий бюджетний варіант подарунка , адже приготувати його може кожен, у кого ще збереглися в коморі спеціальні форми. Упакована в прозору обгортку з святковим бантом, така цукерка буде виглядати не гірше магазинного, так і за смаком також не підведе.
Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

Якщо карамельні «півники» здаються вам занадто простими, то ви можете купити більш барвисті мармеладні. Також гарним подарунком стане шоколадна фігурка у формі символу 2017 року. При цьому вам не потрібно буде переживати, що ваш подарунок не сподобається і буде разі збирати пил на далекій полиці, адже такий смачний сувенір буде відразу з'їдений одержувачем.

Сувенірна хлопавка


Салюти та петарди завжди супроводжують новорічне веселощі, тому подарувати що-то з цієї категорії цілком актуально і доречно. Відмінним варіантом сувенір стане хлопавка, наповнена конфеті у вигляді доларів.
Такий подарунок неодмінно сподобається одержувачу, адже хто з нас не мріяв опинитися під грошовим дощем. Його можна піднести разом з побажаннями матеріального благополуччя і успіху в бізнесі.
Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

Якщо долари не підходять, можна купити хлопавку з конфеті у вигляді купюр євро, пелюсток троянд, зірочок, сердечок і т. д. Коштує такий сувенір зовсім недорого, а вражень від нього ціле море.

Друкована продукція з символом року


Ще одним хорошим варіантом новорічного сувеніра є різноманітна друкована продукція у святковому виконанні. Для своїх друзів і колег ви можете придбати:

 • оригінальні календарі;

 • обкладинки на паспорт або водійські права;

 • папки для документів;

 • креативні гральні карти;

 • незвичайні блокноти.
 • Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

  Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

  Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

  Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки

  На всіх варіантах сувенірів може бути зображений Вогненний Півень – покровитель 2017 року. Такі подарунки можуть здатися дуже простими, проте якщо підійти до їх підбору з фантазією, то вони точно порадують одержувача.
  Наприклад, бажаючи подарувати колезі блокнот, підберіть яскравий варіант з незвичайною обкладинкою, а на першій сторінці напишіть від руки свої побажання одержувачу. Додайте до сувеніру незвичайну новорічну ручку, упакуйте все в гарний мішечок – і ось у вас готовий повноцінний подарунок для співробітника.
  Не потрібно думати, що дарувати сувеніри – це нудно і одноманітно, адже сьогодні можна навіть звичайний магніт на холодильник знайти в оригінальному і креативному виконанні. Подбайте про святковій упаковці для презенту, доповніть його милою листівкою, і вручає одержувачу з щирими привітаннями, і тоді будь-який сувенір буде вдалим.
  загрузка...
  Сувеніри на Новий рік 2017 | Кращі новорічні подарунки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають