• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Китайський Новий рік 2017. Дата, коли розпочинається і закінчується за китайським календарем-Рік Півня 2017

Китайський Новий рік 2017. Дата, коли розпочинається і закінчується за китайським календарем-Рік Півня 2017
«Новорічний настрій – це коли радий усім, хто стукає в двері, навіть якщо вони помилилися» — цей вислів точно відображає те, що значить Новий рік для китайців. До речі, це свято в китайському «виконанні» дуже схожий на російський варіант. Жителі Піднебесної віддаються веселощам не один день, з розмахом, для їх Нового року характерні яскраві фарби, феєрверки і веселі всенародні гуляння.


Вогненний ПівеньДля масових заходів в Піднебесній характерні ті ж традиції та обряди, що і в давнину:  • ходи на ходулях,

  • каравани сухопутних човнів,

  • ритуальні танці.


Крім цього, обов'язково треба належним чином прикрасити оселю, в точний час, відведений для цього. Ці традиції свято шануються китайцями, адже багато атрибути носять ритуальний характер, особливе значення.
Штучні дерева з сухофруктами

Здоров'я

Багато червоного кольору в будинку

Відганяти нещастя

Монети в подарунок дітям

Дзвін відлякує зло

Парні картинки і написи на стінах

Для духа щастя

Вази з 8-ю фруктами

Довголіття

Лотос і кокоси

Світ і поповнення в родині

Китайський Новий рік 2017. Дата, коли розпочинається і закінчується за китайським календарем-Рік Півня 2017


Упаковка (конверт, коробка) передається і приймається двома руками. Якщо це гроші, то тільки в новеньких купюрах. Лунають сувеніри старшинством, починаючи з найстарших учасників торжества. Відкривати упаковки відразу ж – поганий тон. Розглядають підношення в приватній обстановці, найкращий варіант – в самоті, щоб не образити дарувальника необережним словом або поглядом. Ось ці правила дотримуються дуже суворо і в наш час.


Порядок урочистостей


Підготовка до урочистостей починається задовго до початку святкування. У будинках проводять генеральні прибирання, все непотрібне викидається. Таким чином, видаляється з житла весь негатив і зло. Сучасні реалії перенесли цю традицію і в офіси. На вхідних дверях у житлових будинках, квартирах, офісах і навіть на входах в хмарочоси розміщуються 5 ритуальних червоних стрічок, які відганяють дракона (загрозу, нещастя).


Перші п'ять вихідних днів в Китаї, приурочених до Нового року, прийнято наносити візити близьким, поважним людям і просто тим, хто доріг. У ці ж дні на вулицях проходять святкові карнавали. З усіх кінців світу з'їжджаються численні туристи, щоб побачити їх своїми очима.


У наступні 10 днів на вулицях проходять безкоштовні концерти та вистави, в національних театрах показують ритуальні сценки і повноцінні вистави, засновані на легендах і казках, які повністю відповідають древнім звичаям. На сцену, як правило, виходять тільки чоловіки, згідно з найдавніших традицій.


Побачити справжній Китайський Новий рік можна тільки на його батьківщині. Ніде і нікому ще не вдалося відтворити притаманну йому глибину і наділити його тим змістом і чарівністю, яке він несе.загрузка...
Китайський Новий рік 2017. Дата, коли розпочинається і закінчується за китайським календарем-Рік Півня 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають