• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Діти народжені в рік Півня 2017 рік

Покровителем дітей 2017 року народження Стане Червоний (Вогненний Півень). Це китайський символ витривалості, працьовитості і завзятості. Усі завдання, народжені в рік Півня, виконують методично і організовано, консервативні, не люблять змінювати усталеним звичкам. Ці малюки вкрай працелюбні, вчаться старанніше всіх у класі, їм подобається складати списки, креслити різні таблиці. Для них така діяльність особливий вид відпочинку.
Маленькі Півні оптимістичні, трохи непрактичні й властолюбні. Вони запросто здатні розібратися в каверзних завданнях, але від надмірної старанності можуть ускладнювати найпростіші дрібниці. Ці діти маніакально прихильні ідеального порядку, схильні удосконалити будь-які речі - від меблів до комп'ютерних програм.
Діти народжені в рік Півня 2017 рік

Півні користуються авторитетом у друзів, вони наділені особливою привабливістю, їм довіряють, у них просять поради. У виборі компанії маленькі Півні критичні і розбірливі, ніколи не зв'яжуться з ким попало. Їм подобається громадська робота, вони обожнюють бути центром загальної уваги. Ці діти твердо переконані у власних силах, але не беруть на себе занадто багато. У конфліктних ситуаціях будуть жарко сперечатися і відстоювати свою позицію. Якщо Півень допустить помилку, то стане звинувачувати у всьому себе, важливо навчити таку дитину спокійніше ставитися до допущених помилок.
Маленькі Півні усередині і ретельно виконують домашнє завдання, вони перелопатили купу різних джерел інформації, перш ніж дати остаточну відповідь в задачі, а результати їхніх лабораторних робіт непогрішимі.
У діток, народжених у рік Червоного Півня, яскраво виражені вольові початку і творча жилка. У майбутньому ці люди з легкістю доберуться до самої вершини кар'єри. Вони чітко уявляють, що потрібно для досягнення намірів і твердо будуть прагнути до поставлених цілям. Своє творче начало Півні зможуть розвинути, обравши кар'єру режисера, винахідника, інженера, архітектора, музиканта.
Маленьким Півням можна довірити будь-яку справу, він охоче стане самим старанним помічником в домашніх справах. Він любить відповідальність і бажає, щоб дорослі сприймали його більш ніж серйозно. При надмірній опіці ці діти будуть завзято відстоювати свою незалежність. Маленький Півень докладе грандіозні зусилля для того, щоб його вважали незамінним і вчителі, і батьки. У цих хлопців вроджений дар переконання, чим вони не забудуть скористатися.
загрузка...
Діти народжені в рік Півня 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають