• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Куба на Новий рік 2017 в січні. Як відзначити?

Куба на Новий рік 2017 в січні. Як відзначити?


Щоб незвично зустріти святкові канікули, чому б не дізнатися, як перетворитися Куба на Новий рік 2017 в січні. Як відзначити урочисту подію у цьому місці, можна вирішити самостійно. Але для цього доцільно знати деякі традиції та особливості святкування в цьому теплому державі.


Куба на Новий рік 2017 в січні. Як відзначити?
Вирушаючи на острови, ви повинні розуміти, що потрапляєте в літній час, де в самому розпалі відпочинок на красивих пляжах і панує різноманітність безлічі розваг. До новорічних канікул місцеві жителі готуються грунтовно, щоб зустріти до цього часу туристів зі всього світу. Готується фестивальна програма, різні конкурси та приємні зустрічі для кожного. Погодьтеся, краще побувати на реальному святі, ніж дивитися цілу ніч концерт по телевізору.


Традиції на Кубі близькі до наших


Напередодні зимових свят, острови здорово змінюються. Так само, як і в Росії, жителі прикрашають дерево в різні іграшки та святкові сувеніри. Для цього використовують звичайне хвойне дерево.


У традиції кубинців входить набір у всі ємності чистої води, а опівночі, кожен житель виливає її з вікна. Це символізує про те, що жителі проводжають старий рік і очікують новий з бажанням, щоб він був таким же світлим.


Практично кожен житель Куби на Новий рік не зраджує своїм звичаям і з'їдає 12 виноградинок, поки б'ють куранти. Таким чином, місцеві жителі загадують бажання з вірою в те, що воно здійсниться в наступному році.

Куба на Новий рік 2017 в січні. Як відзначити?


Чим зайнятися на новорічні свята


На островах держави маса розваг, і кожен турист зможе самостійно вибрати собі за смаком. У січні 2017 року очікується досить тепла погода, тому буде актуальний дайвінг з різними оновленими місцями, про які ви ще не чули.


В обов'язковому порядку відвідайте місцеві бари та ресторани. У новорічну ніч російських туристів чекають незабутні конкурси, ігри та інші розваги. Можливо, для деяких особистостей новорічні свята на кубинських островах обернутися курортним романом.


Куба на Новий рік 2017 в січні. Як відзначити?
Після зустрічі свята, на наступний день, ви можете відвідати різного роду пам'ятки. Якщо ви приїхали по путівці, всі послуги будуть включені у вартість.


Приблизні розцінки


Необхідно купувати путівку на відпочинок з таким урахуванням, щоб харчування входило у вартість. В іншому випадку, вам доведеться пристойно витратитися, щоб смачно поїсти в одному з ресторанів держави. І це може стати неприємним спогадом про зустрічі Нового року на островах.


Ціни на житло також будуть кусатися. Вам доведеться виділити 1500 рублів за добу проживання в місцевому готелі. Тому краще оселитися в готелі, яку пропонує путівка на свято. Традиційно, до очікування туристів і гостей на островах піднімаються ціни на все. Бажано заощаджувати фінанси, адже ви все одно виявите бажання накупити подарунки друзям і близьким, а також виділити кошти на сувеніри.


загрузка...
Куба на Новий рік 2017 в січні. Як відзначити?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають