• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Індія на Новий рік у січні 2017. Тури і ціни

Індія на Новий рік у січні 2017. Тури і ціни


Індуси по-своєму яскраво відзначають щорічне урочисте свято. Однак, у них відсутні суворо вироблені звичаї та славетні традиції. Населення мирно живе між собою незважаючи на відмінність віри. У цьому сезоні Індія на Новий рік у Січні 2017 пропонує тури і ціни на них досить привабливі.


Місцеве православне населення відзначає свято 1 січня, тому запрошує іноземних туристів і гостей розділити цей захід разом. Місцеве населення досить доброзичливо ставиться до всіх приїжджих, тому і стали кілька поважати традиції чужинців, які приїжджають, щоб повеселитися і незабутньо відпочити.


Індія на Новий рік у січні 2017. Тури і ціни
Зазвичай жителі місцевих міст готують різні вечірки і карнавали, спалюють опудало, грають в різні ігри і проводять старий новий рік з яскравими емоціями. Тут прийнято спалювати всю стару одяг напередодні настання торжества, так як за правилами, необхідно зустрічати Новий рік виключно в нових речах.


Особливості святкування


Індія пороблена на багато областей, в яких новорічні свята святкуються по-різному, до того ж мають власну назву. Змінюється не тільки назва, але й час, коли прийнято відзначати.


У грудні-січні туристичні компанії пропонують різні особливості зустрічі нового року в конкретному регіоні. Крім урочистих заходів, кожен з вас може приємно відпочити на пляжі, так як це дозволяє зробити температура води і повітря. Наприклад, на Гоа, всі пляжі забиті російськими і українськими туристами, які приїхали відпочити і відсвяткувати Новий рік. Зрозуміло, ялинку в цій країні не прийнято наряджати, зате в якості заміни підійдуть мангове дерево або місцеві пальми, навколо яких можна активно водити святкові хороводи.

Індія на Новий рік у січні 2017. Тури і ціни


Погода в Індії на Новий рік


Кліматичні умови в країні можуть коливатися в залежності від обраного регіону для відпочинку, але традиційно температура повітря становить +28 +30 градусів, що дозволяє не тільки відвідати пляжі, але і встигнути розглянути місцеві визначні пам'ятки.


Вітер у цей час переважно помірний, тому сильно потурбувати російського туриста, який звик до суворих умов, він не зможе. Опади спостерігаються незначні, але навіть вони не змінюють загальний стан погоди в країні.


Індія на Новий рік у січні 2017. Тури і ціни
Відвідати країну ви можете не обов'язково на 1 січня, але і в інші дати, в залежності від того, який з Нових років бажаєте зустріти. Для наших туристів пропонуються комбіновані тури, в яких передбачаються тижневі подорожі по всім містам з метою дізнатися про культуру населення, а також тижневий відпочинок на одному з островів з привабливим морським пляжем.


Хотілося б зауважити, що туристи мають на увазі різні цілі відзначити свято в цій країні, але тим не менш здивувати держава зможе кожного без винятку. Особливо цікавими будуть тури в цьому році для людей мусульманської національності.


загрузка...
Індія на Новий рік у січні 2017. Тури і ціни
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають