• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новий 2017 рік в Домінікані в січні. Відпочинок і ціни

Новий 2017 рік в Домінікані в січні. Відпочинок і ціни


Зустріти Новий 2017 рік в Домінікані в січні, порівнявши при цьому відпочинок і ціни з іншими республіками, ви будете приємно здивовані. У Україні новорічні свята традиційно зустрічаються, а ось в цій республіці ви зможете відчути, що таке справжній відпочинок на морському узбережжі.


Зустріти свято в цих місцях буде кращою ідеєю, тим більше якщо ви не разу не були тут. До торжества місцевим жителям і гостям пропонуються вишукані страви з екзотичними фруктами, тому відпочинок здасться вам незабутнім. Свято зустрічається тут виключно в новому одязі, так як це давня і добра традиція.


У будь-якому випадку зустріч новорічних свят в Домінікані відрізняється від звичних нам звичаїв, однак це дуже привабливо, адже це держава туристи їдуть щоб отримати нові враження. Для туристів місцеві організатори готові запропонувати самі вишукані варіанти відзначення, тому росіянин знайде для себе ідеальну програму для торжества.

Новий 2017 рік в Домінікані в січні. Відпочинок і ціни


Рекомендується відвідати місцеві ресторани і кафе з живою популярною музикою. Не дивуйтеся, але дуже багато співають в закладах саме російською мовою. Крім цього, подальша програма супроводжуватиметься цікавими конкурсами та іграми для місцевого населення та гостей держави.


У ресторанах вам подадуть традиційна новорічна страва — це м'ясне рагу, салати з екзотичних фруктів і деякі холодні закуски. Ще однією традицією вважається зустріч Нового року в дусі народних гулянь, але відрізняється це проведення часу тим, що ви будете знаходиться не на засніженій міській площі, а на теплому пляжі.


Приїхавши на острови з другою половинкою, за окрему плату ви можете замовити романтичну вечерю на двох і так спокійно зустріти головне свято року. Зазвичай всі готелі надають подібну послугу для своїх клієнтів.


Традиційна погода


Зазвичай кліматичні умови критично не змінюються з року в рік. Тому в зимовий час тут настає «оксамитовий сезон». Люди поспішають купатися, поки вода у водоймі зовсім не охолола. Її температура становить +25 градусів.


Такі умови відмінно підійдуть для тих верств населення, хто погано переносить спеку. В це час ви можете здійснити не тільки плавальні процедури, але і зайнятися іншими видами водного спорту. Бронювати готелі бажано задовго до передбачуваного торжества, так як місць може не виявитися.

Новий 2017 рік в Домінікані в січні. Відпочинок і ціни


Ціни на Новий рік в Домінікані


Цінова категорія для будь-якого типу відпочинку може змінюватись, безліч регіонів пропонують туристу свої послуги, проте якщо не замовити путівку, відпочинок разом з вечерею і сніданком досить дорого вам обійдеться, так як сама по собі відрізняється високою вартістю для туристів і місцевого населення, особливо напередодні нового року.


Приїхавши в країну з метою провести новорічні канікули, ви наберетеся маси вражень, особливо пощастить, якщо придбаєте гарячі тури зі знижкою.

загрузка...
Новий 2017 рік в Домінікані в січні. Відпочинок і ціни
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають