• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Балі на Новий рік 2017 в січні. Новорічна ніч на морі

Балі на Новий рік 2017 в січні. Новорічна ніч на морі


Збираєтеся на Балі на Новий рік 2017 в січні? Новорічна ніч на морі може бути невдалою через традиційних погодних умов у цей час. Переважно на цій території в переддень новорічних свят обрушуються численні опади у вигляді сильних злив. На острові стоїть підвищена вологість, після чого виникає дуже спекотна погода. Тому людині, яка страждає високим тиском краще відмовитися від турів на Новий рік у січні.


Балі на Новий рік 2017 в січні. Новорічна ніч на морі
На пляжі робити нічого, незважаючи на досить привабливу температуру води +29 градусів. Вода в океані засмічена водоростями, палицями та різним сміттям, який був змитий в період дощу з джунглів. Зрозуміло, таке купання на любителя. До самого пляжу дуже складно підібратися через відсутність сухого піску, до того ж прибирання буде виконуватися тут, як тільки потеплішає.


В цей час на острові відсутня потік туристів, тому відпочити на Новий рік тут можна в досить спокійній обстановці. Присвятіть свій відпочинок якщо не купання, то серфінгу, що досить захоплююче для любителів водного спорту.


Культурний відпочинок


Цінителям культурного відпочинку і тим, хто цікавиться різними цінностями, до вподоби доведеться відвідати різні екскурсії, в яких розповідається про історію існування і зародження острова.


Територія курорту встелена різними монастирями, мечетями та архітектурними пам'ятками, тому освіченій людині є чому здивуватися і як провести час з користю. Звертаємо увагу, що різноманітність турів залежить від погодних умов. Крім того, урізноманітнити своє дозвілля ви зможете, відвідавши місцеві танці, і вивчити різні рухи, про які ніхто не знає на вашій батьківщині.


У період з січня по лютий острів починає відпочинок від новорічних урочистостей. Варто зазначити, що на зміну цим заходам приходить відомий щорічний фестиваль, який присвячений творцеві всесвіту. Дуже цікавим видовищем в період цього святкування вважається вигнання злих духів.

Балі на Новий рік 2017 в січні. Новорічна ніч на морі


У цей період відкриваються численні церкви, які відзначають свій індивідуальний свято, а релігійний цінитель оцінить цей захід по достоїнству.


Ціни на Балі в січні


Показником підвищення цін на поїздку на Балі вважається саме новорічне свято. Готелі та місцеві готелі піднімають ціни у зв'язку з наближенням торжеством, тому відвідати острів в кінці місяця буде значно дешевше.

Балі на Новий рік 2017 в січні. Новорічна ніч на морі


Вартість турів на острів піднімається практично в 15 рази, екскурсії і різні заходи також можуть дорого обійтися. Якщо вечеря в ресторані на свято не входить у вашу путівку, то необхідно ретельно фінансово підготуватися до такої подорожі.


Рекомендується вирушати на острів лише тим, хто впевнений у стані свого здоров'я, страждаючим серцево-судинними захворюваннями краще утриматися від такої подорожі.


загрузка...
Балі на Новий рік 2017 в січні. Новорічна ніч на морі
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають