• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові

Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові


Скоро саме довгоочікуване свято – Новий 2017 рік, а, значить, час одержувати і, звичайно, дарувати подарунки своїм рідним і коханим людям. Що подарувати на Новий рік 2017 коханому – ось питання, яке хвилює більшу половину прекрасної статі, які дійсно хочуть зробити справжній і чарівний сюрприз своїй другій половині. Погодьтеся, до вибору подарунка теж слід підходити з усією відповідальністю, уважно продумувати кожну деталь до дрібниць, намагаючись нічого не пропустити і не забути.


Подарунок хлопцю, чоловікові, коханому.


Сьогодні, з вибором подарунків, напевно, не може бути жодних проблем, адже їх просто величезний і різноманітний асортимент. До речі, сучасні подарунки, а особливо на Новий 2017 рік можна сміливо класифікувати на кілька великих груп, причому, кожна включає в себе свої особливості. Головне, правильно визначитися в якому напрямку слід рухатися. Що ж це може бути?

Несподіваний подарунок, сюрприз, подарунок для справжнього трудоголіка, сюрприз для «великої дитини», презент для справжнього гурмана, сюрприз, пов'язаний з хобі і захоплень і т. д.


Але, давайте зупинимося на найбільш цікавих і незвичайних моментах.


Несподіваний сюрприз.


Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові


Як відомо 2017 рік пройде під символом Вогняного Півня, а саме тварина характеризується як любитель яскравих, гострих і оригінальних вражень, який не любить сидіти на місці і не терпить цього ж від інших. Ось чому вибираючи подарунок своїй другій половині можна і треба виходити саме з цього правила і особливості. Тобто подарунок повинен бути не просто оригінальним і незабутнім, а ще й обов'язково полоскотати нерви, щоб як кажуть адреналін зашкалював. Наприклад, цікавим стане подарунок у вигляді отримання сертифіката на стрибок з парашутом або ж тур, урок екстремального водіння. Якщо ви хочете вдвох весело провести час, то можна організувати катання на снігоходах або ж влаштувати кінну прогулянку. Іншими словами, тут не варто боятися втілювати в життя всі свої фантазії і мрії, ну, звичайно ж, в межах розумного.


Романтичний подарунок.


Якщо ваш обранець справжній романтик, то сміливо рухайтеся в цьому напрямку і не прогадаєте. Що ж можна подарувати на новий 2017 рік такому чоловікові, щоб подарунок при цьому був милий і душевний?1.Сучасний фото календар, на якому обов'язково слід, як то відзначити і виділити всі ваші важливі спільні дати.
2.Подарунок, зроблений вашими руками. Погодьтеся, подарунки з цієї серії навряд чи залишать когось байдужим. Тут кожна дівчина сама обирає те, що їй більше подобається і по силам, щоб в результаті вийшла акуратна і красива річ.
3.Романтичну вечерю тільки для вас двох в цю новорічну ніч. Все що потрібно, це заздалегідь продумати меню, але не варто вибирати занадто вишукані страви. Вони повинні бути простими і легкими, звичайно ж, свічки і приємна музика.
4.Влаштувати незвичайну еротичну лотерею з побажаннями на кожному листочку, що доведеться дуже до смаку вашому чоловікові.

І це лише мала частина того, що можна придумати в якості романтичного подарунка.


Подарунок для «великої дитини».


Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові


Погодьтеся, кожен чоловік в душі – це маленька дитина, який також з великим нетерпінням очікує новорічного подарунка. Як стверджують психологи, такі подарунки нагадує чоловікам дитинство, а, отже, ті емоції та враження, які вони відчували в дитячому віці. Ну що ж можна подарувати? Відповідь дуже проста, абсолютно будь-яку річ і іграшку. Наприклад, це може бути сучасна радіокерована машинка або ж вертоліт, які принесуть вашій другій половині багато яскравих вражень. Якщо ж чоловік є справжнім фанатом і шанувальником сучасних інноваційних систем і механізмів, то найбільш правильним стане вибір високотехнологічної штучки. Це може бути планшет, ігрова приставка, USB – холодильник для напоїв і багато інших оригінальних, цікавих і корисних речей.


Як видно новорічний подарунок на 2017 рік для другої половинки може бути абсолютно різним. Вибираючи презент і готуючи сюрприз, ні в якому разі не слід дотримуватися строгих шаблонів і традицій, зробите і придумайте дійсно щось новеньке і незвичайне.

загрузка...
Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають