• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати хлопчикові на Новий рік 2017?

Що подарувати хлопчикові на Новий рік 2017?


Новий рік 2017 – це ще сімейне свято, яке дає хорошу можливість для всієї сім'ї зібратися разом і весело провести час. А що ж за свято без подарунків, а, особливо, якщо в сім'ї є діти, незалежно від їх віку. Що подарувати хлопчикові на новий рік 2017? Ось питання, з якими можуть зіткнутися багато хто, у кого є сини, племінники, брати і онуки. Погодьтеся, коли в сім'ї є дитина, то кожен батько дбає про те, щоб по-справжньому порадувати і побалувати своє чадо.

Якщо ви не знаєте, що подарувати хлопчикові, то саме час разом з ним зайнятися написанням новорічного листи Діду Морозу, з якого ви дізнаєтеся про його бажаннях і мріях.


Ну, і якщо цей спосіб не допоміг вам розкрити всі секрети, то найкраще виходити з вікових інтересів та уподобань дитини.


Якщо хлопчикові до 3 років.


Погодьтеся, маля в будинку, а, особливо такий маленький – це море проблем і турбот, при цьому дуже приємних. Ну що ж подарувати дитині на Новий 2017 рік? У цей список, перш за все, слід включати щось по-справжньому казкове і захоплююче, причому сьогодні асортимент таких подарунків просто величезний і різноманітний.


Що подарувати хлопчикові на Новий рік 2017?


1.Розвиваюча іграшка.
2.Конструктор.
3.Диск з мультиками.
4.Яскрава, барвиста і бажано говорящая книга.
5.Альбоми і всіма приладдя для малювання.

Вибираючи подарунок дитині в цей віці слід пам'ятати, що подарунок не повинен бути практичним, а, навпаки, головне, щоб він був бажаним і довгоочікуваним і доставив багато щастя і радості.


Хлопчикові від 3 до 6 років.


Цей вік вважається пізнавальним, тобто коли у дитини тисяча відповідь і йому все цікаво дізнатися і спробувати. Саме тому подарунок на новий рік 2017 також краще всього підбирати у відповідності з цими особливостями, тобто він повинен дати дитині відповіді на всі його питання, чому навчити і про щось розповісти і повідати. Що ж робити в цьому випадку?1.Розвиваючі набори. Сьогодні можна знайти абсолютно будь-який набір, але хлопчику, швидше за все, буде цікава механіка, тому можна придбати набір по створенню літаків, машин.
2.Музичний інструмент, можливо у вашого малюка є всі здібності до музики, так чому ж не дати маляті можливість їх проявити.
3.Набори для дитячої творчості або ж захоплююча мозаїка, яка також буде дуже цікава і дорослим.
4.Придбати квитки на різні святкові вистави або шоу.

Хлопчикові від 6 до 11 років.


Що подарувати хлопчикові на Новий рік 2017?


Цей вік прийнято називати молодшим шкільним віком, коли дитина ще хоче грати в іграшки, але потрібно ходити в школу і осягати ази наук. Також дитина в цьому віці вчиться спілкуванню зі своїми однолітками, налагоджує і встановлює нові контакти, тому необхідно постаратися максимально допомогти йому в цьому. Що вибрати? Тут підійде абсолютно будь-яка річ, головне, щоб такого не було у однокласника, і дитина могла похвалитися і виділитися. Це можуть бути різні сучасні гаджети та механізми, той же самий рюкзак, але незвичайний і оригінальний, розвиваючі набори типу «Юний технік», «Юний механік», які допоможуть малюкові знайти відповіді на хвилюючі питання і дозволять йому дізнатися як можна більше. Також в цей список можна включити захоплюючі конструктори «Лего», ковзани і навіть книги. Саме головне, знати, чим цікавиться ваш малюк і виходячи з його пристрастей і захоплень вибирати подарунок у 2017 році.


Підліток.


Погодьтеся, в цьому віці навряд чи дитини можна здивувати подарунком від Діда Мороза, адже в нього вони вже просто не вірять в його існування. Тому в цьому віці все досить просто, потрібно запитати у хлопчика, що б він хотів отримати в 2017 році на свято і купити йому те, що він хоче і про що мріє.


У тому випадку, якщо ви дуже рідко провести спільні вечори і вихідні всією сім'єю, то, напевно, самим правильним стане організувати поїздку на відпочинок, де всі будуть поруч. Адже саме тоді, коли всі рідні і кохані люди поруч, нікому не треба нікуди поспішати, можна багато про що поговорити, повеселитися і пограти – це чи не найкращий подарунок для дитини в будь-якому віці. А дитинство дуже швидко закінчується і проходить і ніякі дорогі подарунки не замінять дитині ласку і батьківське тепло.

загрузка...
Що подарувати хлопчикові на Новий рік 2017?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають