• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати дівчинці на Новий рік 2017? Подарунок дитині

Що подарувати дівчинці на Новий рік 2017? Подарунок дитині


Якщо ви хочете на новий рік дійсно порадувати і не засмутити свою дитину, незалежно від цього, скільки їй років, слід намагатися втілити в життя її мрію. Адже на новий рік збуваються всі заповітні бажання, так як це час саме чарівне і казкове, а дитина завжди вірить в чудеса і чекає їх з великим нетерпінням. Що подарувати дівчинці на Новий рік 2017? Ось питання, яке постає перед багатьма батьками, так як вибір подарунків величезний, а хочеться, щоб це було щось незвичайне і оригінальне. Пам'ятайте, що не слід дарувати дівчинці такі подарунки з групи, як солодощі та одяг, адже це просто-напросто звичайні і нудні речі, а хочеться в 2017 році справжнього свята і чаклунства.


Подарунок дитині.


Для того щоб подарунок дійсно сподобався вашому маляті краще всього орієнтуватися на вікові особливості дитини, на потреби віку і саме від цього відштовхуватися і робити вибір.


Що подарувати дівчинці на Новий рік 2017? Подарунок дитиніПо-перше, дитині 1-4 року. Погодьтеся, в цьому віці маля ще не зовсім здатна ясно і чітко формувати своє бажання, яке до того ж постійно змінюється. Ось чому дівчинка щиро зрадіє абсолютно будь іграшці, головне, щоб вона була яскрава і цікава. Хоча все ж фахівці та психологи рекомендують і настійно радять придивитися до розвиваючих іграшок, яких сьогодні просто величезний асортимент. Також дуже потрібним і корисним подарунком стане яскрава і жива книга, яку дитині захочеться знову і знову відкрити. Ще однією дуже цікавою ідеєю є тварина, наприклад, кошеня, папуга чи рибки, за яким дівчинці доведеться доглядати, а це нова відповідальність і турбота.

По-друге, дитині від 5 до 7 років. У цьому віці подарунки повинні бути активними й рухливими, приносити користь і, звичайно ж, масу задоволення. Наприклад, велосипед, самокат, роликові ковзани, а також такі іграшки, як ліжечко або замок для ляльок. В даний час, в 2017 році, дуже модними є іграшки, здатні не просто видавати звуки, але і ходити в туалет, їсти, виконувати якісь дії, що дуже подобається дівчаткам, так як, граючи з ними, вони вчаться проявляти свою турботу і тепло. Дуже доречними стануть розвиваючі і тематичні набори – це перукаря, художника, модельєра, кухаря і навіть проста іграшкова посуд дуже згодиться і сподобається дівчинці, якщо вона буде нагадувати набір, як у мами.

По-третє, дівчинку 8-10 років. Дівчатка вже школярки, але все ж продовжують грати з ляльками та іграшки, але ці ігри вже більш усвідомлені, ніж були раніше. При цьому дівчатка стають більш ощадливими, тому їм можна подарувати щось дороге і цінне. Наприклад, це може бути порцелянова лялька, яка обов'язково повинна бути в колекції у кожного маляти. Сюди ще можна включити?

1. Дерев'яні меблі для іграшок.

2. Дитяча швейна машина, щоб дівчинка могла шити одяг своїм ляльок та іграшок.

3. Ляльковий театр, щоб сприятиме розвитку логіки, мислення та уяви. А також вечорами вас чекають захоплюючі і цікаві вистави, в яких також можуть бути задіяні і батьки.

4. набори для розвитку творчих здібностей.


Що подарувати дівчинці на Новий рік 2017? Подарунок дитині
По-четверте, дівчинці 11-13 років. На думку багатьох психологів до цього віку у кожної дівчинки прокидається творчий інтерес, вони намагаються знайти себе в чомусь цікавому та незвичайному, застосувати свої здібності, тому деколи дуже часто змінюють свої захоплення та інтереси. Саме тому найбільш правильним буде подарунок залежно від її хобі, тобто те, що дівчинці найбільше подобається, і чого у неї немає. Також 11-13 років – це пора, коли дівчинка перетворюється, починає звертати увагу на те, як вона виглядає, тому саме час порадувати її дитячою косметикою, але дуже якісною і різними аксесуарами і біжутерією. Адже погодьтеся у цьому віці дівчинка вже модниця, і намагається бути схожою на свою маму.


По-п'яте, 14-16 років, підліток. Тут, напевно, не може виникнути жодних проблем, так як можна просто підійти і запитає, що дівчинка хоче отримати в подарунок або ж вона сама вам про це скаже, щоб не отримати яку-небудь дрібничку і непотрібну річ.


Як видно вибрати подарунок для дівчинки в 2017 році не так то й просто, але якщо уважно придивитися до своєї малої та знати всі її бажання, то це не стане занадто великою проблемою та труднощами. Пам'ятайте, подарунок або новорічний сюрприз обов'язково повинен доставити масу радості.

загрузка...
Що подарувати дівчинці на Новий рік 2017? Подарунок дитині
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають